Přejít na výpis diskuzí

Hana Zagorová

OSOBNOST 31.12.2006 
156 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem fanouškem Haničky - Písničky už od dětství, stále obdivuji její vitalitu. Koncert 17.10.2011 ve Strakonicích byl super! Hodně zdraví a štěstí do nového roku přeje Gondola Hanka
  • K dnešnímu dni jsem se setkal a také vyfotografoval ze 133 českými a slovenskými osobnostmi uměleckého, hereckého nebo pěveckého života. Podpis mi dal také mezi prvníma účastníkama při setkání návštěvy v Praze i francouzský herec Pierre Richard. Ovšem moje TOP životní celebrita a osobnost je Hanička-písnička Zagorová. Mám ji moc rád, a to nejen pro to, že je to velmi známá naše zpěvačka a že máme společný stejný den narození, ale hlavně proto, že je velice kouzelná a zajímavá osobnost, která má ráda obyčejné lidi a své fanoušky. Moc se Hance touto cestou omlouvám za moji vlezlost a akčnost, ale aby měl člověk nějakou památku a hezké zážitky s její osobou, musí být aktivní. Moc děkuji. Zdraví její souznitel v dnu narození a věrný fanoušek Kamil *14* *14* *14*
  • včera som bola na koncerte Haničky, bola užasna, mam krasny zažitok,
  • Hankine piesne su všetky krasne, no najviac sa mi pači Studanka
  • milá hanko,všechno nejlepší k vašim narozeninám,hodně zdravíčka a štěstí do dalšího života vám přeje vaše dlouholetá fanynka .
  • Milá Haničko,přeji vám k vašim dnešním narozeninám jen to nejlepší,hodně zdravíčka,splnění všech přání,zpívejte nám pořád dál,vaše písničku pohladí na duši.Mám ted těžké životí období ,ale staí poslechnout si pár vašich písniček a hned se mi zdá všecho lehčí.Mám vás moc ráda,vaše jmenovkyně Hanka *14* *14* *3* *4*
  • K Vašim dnešním narozeninám, Vám přeji Haničko hlavně spoustu zdravíčka,ať se Vám daří nejen na podiu, ale i v soukromém životě. Jsem Vaše dlouholetá obdivovatelka!Jste skvělá a vaše písničky nemají chybu *3* Děkujeme za ně!!!!!!
  • Přeji Vám Haničko k narozeninám hodně zdraví,lásky a štěstí. A taky ještě mnoho dalších hezkých písniček do Vašeho repertoáru *14* *4*
  • Ještě mnoho let,písniček a zdravi...
  • Vše nej k narozeninám, hlavně zdraví přeji. A zdraví to vy víte nejlépe, že je nejdůležitější. Zdraví Vás Váš souznitel v dnu narození a velký fanoušek Kamil. *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší