Přejít na výpis diskuzí

Hana Zagorová

OSOBNOST 31.12.2006 
156 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paní Hanko vy máte krásný hlas ale takový že vás nikdo nenapodobí. Ostatní zpěváci mají nějakého konkurenta co zpívá podobně ale vy ne.
    Zpíváte moc hezky přeji hezký den
  • Pani Hanicko dekuju za to ,ze jste.Vase nadherne pisnicky mi pomohly v tezke dobe a dekuji i panu Margitovi jehoz nadherny hlas me vzdy pohladi u srdce.Mam vas oba rada a preju mnoho uspechu,lasky,zdravi a jeste jednou dekuju.
  • D Ě K U J I
  • Dnešní zpěvačky strčíte hravě do kapsy , PS : řeka zázraků je no.1 *14*
  • K datu 26.3 2012 jsem měl s 222. osobnostma společnou fotografii. Dnes 18.10 2012 se však stala jubilejní 333. celebrita sportovec, který má dnes svátek. Je to slavný boxer Lukáš Konečný. Moc mu děkuji a přeji zdraví. Zdraví souznitel v dnu narození Hany Zagorové Kamil.
    *4* *4* *4*
  • 21.9. bola v relacii Zrcadlo meho života hostom Hanička, bola ako vždy mila, usmiata, ako povedala pani Bohdalova, Hanka vždy rozdavala ludom radost, usmev, nikdy nedala na sebe poznat, že ma zdravotne problemy, velmi ju od malička obdivujem, je to užasna žena, vždy som velmi tužila sa stretnut s nou osobne, čo sa mi splnilo,
  • Pani Zagorova, vsetko najlepsie k narodeninam, vela zdravia.
  • paní zagorová všechno nejlepší k narozeninám
  • Paní Zagorová máme vaše pisničky moc radi vic stary hity a přejeme Vám at Vam to zpivá dál.Psala rodina kučírková z moravy *4*
  • Ikdyž k dnešnímu dni mám 222. osobností co se ochotně s mojí maličkostí vyfotografovalo, avšak Hana Zagorová je číslo 1. Možná, že nejsem její favorit mezi fanoušky, spolupracovníky, nebo rodinnými přáteli, nicméně Hanka je vůči mé osobě velmi charizmatická osobnost, kterou mám stále moc rád, bez ohledu na naší spojitost. Moc ji zdravím. Více na info na facebook. Zdraví Kamil
    • Přesně dva roky a mám 555. osobností. Zdraví Kamil

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit