Přejít na výpis diskuzí

Hayden Christensen

OSOBNOST 31.12.2006 
173 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo koukně te se na google obrázky anakin skywalker, tam je foto jak škrtí padmé na to najette a vyškrtně te to a tam je o něm psaní o tom filmu i pár fotek *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *1*
  • Miluju ho
    Hele myslíte si že hayden tohle čte, jesi jo tak mě je 11 a lituju že mi neni 30 a že nežiju tam kde on strašně ho miluju a každej den brečim kuli tomu že mi neni 30 a kdybych k tomu byla hezká a žila tam kde on a chodila s nim to by bylo supr někdo říká at žijeme v realitě ale proč sen je lepší než realita a kdyby mi bylo třicet a byla bych hezká jak už sem říkala tak bych se naučila anglicky a jela za nim. Skoro pořád brečim strašně ho miluju *14* *14* *14* *14* *14* *14* je boží a přeji si aby přijel do ČR a myslíte si že kdyby tohle četl tak přijede do ČR mám ráda xenu ale hayden neboli anakin je lepší star wars je boží a líbí se mi druhý díl a třetí díl ale škoda je že se dá na stranu zla a obivan mu usekne tři končetiny a on spadne do lávy a strašně se mi líbí ja se mu ve dvojce něco stane s tou rukou a rozbi je se mu meč a on řekne už zase obivan mě zabije a nebo jak padmé vezme při jídle hrušku a zase jí pošle ale nakrájenou ale štve mě to že on přešel na stranu zla kuli padmé a sám jí zabije. Jesi tohle čte anakin skywalker nebo spíš hayden christensen mám jeho foto jako tapetu a I love hayden christensen v dvojce je boží ale v trojce vypadá jako anděl a někdo říkal že je gey to je lež jako věž I love anakin skywalker *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *1*
    • nebreč, je to na nic, příjde jinej a to realně za tebou a bude tě mít moc rád.
      1.o tobě neví.
      2. neumí česky, aby si to řečetl.
      3. ani o této stránce neví a proč by sem chodil?
      pláč nemá cenu.
      a jinak ve 3 mu to moc moc sluší.
    • Ahoj, nechci Ti brát iluze, ale opravdu myslím, že to nečte :) ... On ani neví, že nějaká stránka osobnosti.cz existuje *8* ... Jsem jeho big fan od mých cca 5-6 let... Aby si sním chodila Ti nemusí být 30...
      Nat *5*
  • Ahoj, když budete mít čas, podívejte se. . . :) http://kikaaaa.blog.cz/
  • Ahojky, :) tady máte odkaz na můj blog o Haydenovi, když budete chtít, podívejte se :D. http://kikaaaa.blog.cz
  • júúúúúúúúúú bože hesčí kluk snat existovat nemuže *14* *14* *14*
  • Hayden je nejlepší herec co znám! Každou roli prožívá a pak to vypadá dobře.Doufám že se někdy přijde podivat i k nám do ČR má tady hodně fans!! *3*
  • Naprosto úžasný, ve Star Wars II. celkem závidím senátorce jak se sním líbá :D *14*
  • jsem na jeho narozeniny chtěla za nim do Canady a doma mi to neprošlo :( moc daleko.
  • Přeji ti hodně štěstí zdraví k tvým narozeninám.Ps.Miluji tě(jako herce) *14*
  • Přeji ti Hydene vše nejlepší k Tvým dnešním narozeninám. Hodně úspěchů v tvém životě, ůspešné role a hlavně spokojený život. *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit