Přejít na výpis diskuzí

Ilona Csáková

OSOBNOST 31.12.2006 
179 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj

    zDRAVIm *3* *4* *3* *4* *3* *4* *3*
    • Nový blog!

      Nový blog o Iloně Csákové!
      www.ilonkacsakova.blog. cz
      Plný novinek a zajímavostí. *3* *15*
  • flimenga

    Blahopřeju k synovi,a chtěla sem ti napsat že sem hlasovala na český slavík a poslala sem hlasy tobě ilonko protože ti fandím a dala sem tě na 1.místo kategorie zpěvačka,myslím si že si to zasloužíš tak zdarecc. *5* *14* *15* *15*
  • Terez

    chtěla sem ti říct že ti fandí a držím palce a gratuluju k tvému SYNOVI (Daniel) a přeju si abys co nejdřív se opět vrátila ke zpívání a fandím ti tak achoj Ilu. *4* *15* *14* *14*
  • fanoušek

    Ilonko přeju ti ktvým narozeninám hodně štěstí,zdraví myslím i dítěte daniela,lásky a samozdřejmě hodně tvých koncertů a vystoupení a hlavně at jsi vidět v televizi protože unás ve vesnici ti skoro každej fandí.tak pa pa pa pa fanoušek vlastík *15* *14* *3* *3* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *4*
  • Ilona Csáková

    Milá paní Ilonko
    Příjměte ode mne gratulaci k vaším dnešním narozeninám.
    Přeji vám hodně štěstí,zdraví,úspěchy jak životní tak i profesionální. *4*
  • Hahahaha

    Jojo, bydli asi ulici ode mne...:) moc jim to preji... *3*
  • Fanoušeeek

    moc moc moc ti blahopřeju k tvému dítěti daniel > a to nevadí že si rodila císařským řezem tak zatím pa *4* *14* *15*
  • fajk

    takže máš teda syna jo gratuluju k tvému danieli,jsi promě výjímečná a samozdřejmě výborná zpěvačka (hrozně ti fandím) zatím čau Ilu fajk *4* *4* *4* *15*
  • fanoušek

    Ilonko jsem moc rád že jsi porodila a že máš syna daniel *15* *15* *14*
  • NeLy

    Ilo tak je to konečně holčička jsi super fakt jako zpěvačka i jako maminka budoucí těším se až zas budeš zpívat protože tvoje alba a skladby přímo miluji i moje kámošky je mi 15 strašně ti fandím a držím palce tak Čauvec Ilu tvoje Fanynka. *15* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit