Přejít na výpis diskuzí

Jared Leto

OSOBNOST 31.12.2006 
387 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miláček

    jared má ty nejkrásnější oči co jsem kdy viděla,taky má hezkej zadek *1* ,vlastně je celej kláááááááásnej *14* *14* *14* *14*
  • 30 STM

    Já sem ani nevěděla že Jared zpívá v nějaký kapele, ale ted když jsem si poslechla jejich písničky jsou fakt skvělí! Všem doporučuju písničku Was it a dream. http://www.youtube.com/watch?v=w1eQ Viis-UY&mode=related&search= *14*
    • Re: 30 STM

      ja vim je uzisnej *14* *3*
  • hi

    týýýjooo,škoda,že je Jaredovi 36 let.. *7* *9* *9* he,ae až na tenhle malej "mínus".. *3* jsou fakt masový kapelka...obzvlášť jejich song The Kill,to je fakt bomba... *14* Jo a v roli teplouše v Alexandrovi Velikym bol fakt Jared neodolatejnej *14* *14*
    • Re: hi

      Ach jo, holky, vy co píšete ten výraz teplouš, vy jste ale inteligentky... je vidět, že vůbec nemáte ani potuchy o řecký kultuře... no, co bych taky mohla čekat od lidí, který dokážou napsat jen jak má úžasný oči a prdelku... zkuste si nejdřív přečíst pár publikací o tom, jak to v antický společnosti fungovalo, a pak možná pochopíte, že jste hrozně hloupý... negramotnost holt frčí v každý společnosti... Jinak já mám Jareda taky ráda, ale na trochu jiný úrovni... vy jste holt ještě puberťačky...
  • 30Seconds To Mars

    Jared je úžasnej herec i zpěvák.
    V Alexandrovi mu to fakt seklo,má nádherný modrý oči.
    Jsem do něj blázen! *14* *14* *14*
  • co by?

    Taky jsem si ho začala všímat až potom, co jsem viděla Alexandra.I v tý roli teplouše byl neodolatelnej.Musím vidět i další jeho filmy!!A to rychle.Zbláznila jsem se taky do jeho kapely - 30 Seconds to Mars. *14* Jestli máte radi originální rock, tak zrčitě poslechněte!
    Ps.: A jeho malá popularita mu dodává na kouzlu!
  • Jared je fakt k sežrání.Škoda,že skoro v každým filmu umře,ale asi ho to baví.V Alexandrovi byl opravdu kouzelnej,ale jako Jordan Catalano v My so called life byl prostě mňam!!!
  • 30STM

    http://www.30secondstomars.cz/ moje stránka o 30 pač je to ta nejúžasnější skupina na světě!! *3*
  • 30 SECONDS TO MARS voe!!! *5*
  • Ale jo!!!

    Poprvé jsem ho videla jako Hefaistiona v Alexandrovi.Driv jsem ho vidala na obrazcich v casakach a rikala si nic moc...Ale musim uznat, ze jako Hefaistion byl fakt hezkej.Konec koncu mu neodolal ani sam Alexandr Veliky!!!Jeste jsem s nim videla Requiem za sen.Jen skoda, ze tak on i jeho pratele skonci... *4**9**4* *3*
  • Requiem for a Dream

    jojo, souhlasim,skvělej film a ještě skvělejší Jared, chudák musel do tý role dost zhubnout.... *3* celkově je ten film povedenej:ostatní herci,kamera,střih a fantastická hudba

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit