Přejít na výpis diskuzí

Jared Leto

OSOBNOST 31.12.2006 
387 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • odehrát se mu...* *1*
  • Requiem for a dream

    tak tenhle film odehrát se mi teda vážně povedlo...he to fakt nejnejnej film co sme viděla a všem ho jenom doporučuju...teda kromě těch co maj rádi něco jako happy endy..nejenom že je to super film ale má i skvělý obsazení herců kteří to zahráli vážně výborně...
  • alexandr a hefaistion

    Musim rici, ze na me ten film udelal velky dojem. je vazne skoda, ze byl podroben takove cenzure, treba se da sehnat nesestrihana verze. je pravda, ze vztah hefaistiona a alexandra ve filmu nedostal takovy prostor, ktery by odpovidal jeho vyznamu v alexove zivote.konecne uz musime prijmout citovou orientaci mladeho alexandra na muze bez predsudku jako vec zcela normalni, protoze zcela normalni je. film na me udelal dojem, asi si ho znovu pujcim...tristan :o)
  • Jaredek

    Jako Héfaistion neměl chybu.Zahrál to moc hezky.Ale je škoda,že o něm víc nepíšou,protože si mÿslim,že ted hodně vylezl na světlo a stává se zněj moc dobrý herec s velkikým nadáním.Zvláště v Requiem za sen to zahrál moc hezky. Je prostě dokanalý a nadaný!!!!!!!!!!!
  • No myslim si že Jared je užasný najma v Alexandrovi, ale keby namiesto Colina hral Alexandra Jared ako hovoris, tak ten film by potom velmi zle dopadol.Nema taku tvar na ulohu velkeho muža.Colin bol v tejte ulohe proste nenahraditelný
  • IVĚ

    JEN DOUFÁME ,ŽE TO MYSLÍŠ IRONICKY... (BACHA AŤ SE V TĚCH OČÍCH NEUTOPÍŠ...)
  • Alexandr

    Jako Hefaistión byl úžasný!Strašně mu to slušelo!Je to strašně hezký herec!Škoda,že v Alexandrovi tak blbě skončil!Mohli mu dát ve filmu víc herecké příležitosti!Má krásné a hluboké oči,které vás snadno uhranou a snadno propadnete jejich kouzlu!Škoda,že Alexandra nehrál Jared místo Colina!Colin se mi moc nelíbil!Ten film nestál za nic a dalo se na něj koukat jen díky Jaredovi!Předvedl úžasný herecký výkon!Oplakala jsem to jak dopadl Hefaistión!Když jsem se podívala do jeho očí,úplně mě uhranuly!A jared je tak hezky opálený!A i když hrál gaye,tak byl prostě boží!Škoda,že některé scény mezi Alexabdrem a Hefaistiónem vystřihly!Já jsem dřív neměla o Jaredovi ani ponětí,ale od té doby co jsem viděla Alexandra jsem do něj úplně zažraná!Škoda,že nemá svoje oficiální stránky!Není o něm moc informací!Měli by ho dávat víc do časopisů a do televize!Já Jareda miluju!Je prostě boží!On je táááááááááák krááááááááááááááásný!
  • PRAVDA O JAREDOVI

    FILM ALEXANDR BYL DOBRÝ AŽ NA MENŠÍ VADU NA KRÁSE V PODOBĚ JAREDA HEFAISTION SE CHUDÁK OBRACÍ V HROBĚ
  • ---Hésiona--- Bylo toho víc, co vystřihli. Sám Colin to říkal. Taky jsem čekala v tom filmu od toho vstahu víc něhy...Héfaistión i Bagoas byli ve filmu trochu odstrkovaní. Ve skutečnosti se od něho nehli, což vadilo některým jeho nepřátelům. Jejich vstah i vstah s Bagoasem a jeho ženami je krásně vylíčen v životopise od světové autorky Mary Renaultové. Napsala spoustu knih z Řecka, kde nepopírá jejich kulturu, která mě osobně se líbí!:-)
  • Herecké výkony obou herců (Colin i Jared) byly úchvatné. Přesto jejich vztahu mohli dát větší prostor. A navíc mě neskonale štve, že vystříhly jejich polibek. Ve scéně kdy si Alexander vzal Róxanu a Héfaistión mu přinese prsten dají si pusu, když se pořádně zaměříte je to tam vidět. Ale jenom kvůli americkým puritánům vše vystříhly.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit