Přejít na výpis diskuzí

Johnny Cash

OSOBNOST 31.12.2006 
126 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj zdravim všecny fandy mě je například jen šestnác a nikoho jiného než Johnyho Cashe neposlouchám. *3*
    • Je rok 2016,tudíž o 5 let později a doufám,že tě to nepustilo!Ty dnešní hovadiny typu mandráže,nebo jak se jmenují,je dost a budou pouze přibývat!Já mám skoro kristovy léta,ale miluji počátky dnešní hudby!Johnny cash je pro mě vůbec jeden z nejlepších interpretů,ne-li vůbec!Ale když budeš chtít,zjisti si něco o prvopočátcích,jak vzniklo Bluegrass,blues,country a koneckonců rock and roll!Dám ti tip,kde můžeš začít- Robert Johnson,to jsou opravdové prvopočátky!Sonny boy Williamson,ale to bych mohl vyjmenovávat do nekonečna!Závěrem bych chtěl sdělit všem pochybovačům,ať se vykašlou na drogy!Kdyby nebrali,myslím,že by je můza obešla obloukem!VIVAT JOHNNY!
    • Začni poslouchat i Kris Kristoffersona, který mu složil i několik písniček a sám zpívá. Pak se mrkni na 4eského Ladislava Vodičku, který zpívá též v angličtině, ale i česky. Pak se možná pustíš do dalších zpěváků.
      Jen tak mimochodem, jeho zpěv miluji už hezkou řádku let (byla jsem na jeho prvním koncertě) a tímto způsobem jsem se dostala i na českou --kántry--. Poslouchám i jinou hudbu, ale to je zase jiná. Pa
  • Poptávka

    Dobrý den,
    sháním autobiografie Johnnyho Cashe, v českém jazyce. Kdo ví,kde se dají zakoupit, prosím dejte info na e-mail. Díky
  • Johnny

    Zdravím všechny příznivce Johnnyho Cashe. Vidím, že fanoušků je tady poměrně hodně, za což jsem moc ráda. Jen mě mrzí, že sem skoro nikdo nechodí a nepíše. Bylo by fajn, kdyby tady bylo víc živo. Johnny by si to určitě zasloužil. *4*
  • fotka kde je Johny se vztyčeným prostředníčkem

    chtěl bych se optat vím že ta fotka je s koncertu v San Quentin ale nevíte někdo jak to vzniklo a proč to ukázal ?? ..děkuji a promintě jeslti už to tu někdy v diskusi bylo .. *3*
    • Re: fotka kde je Johny se vztyčeným prostředníčkem

      Dobrý den, Venco. Moc ráda bych Vám poskytla nějakou uspokojivou odpově%d, ale bohužel také nevím, jak to vzniklo a proč. Takže se spíš k Vaší otázce připojuji. Teď mě napadá, že Johnnyho druhorozená dcera Kathy má svou stránku, kde je i fórum a normálně tam odpovídá na otázky lidí a píše si s nimi. Jsem tam zaregistrovaná, tak se jí na to asi zkusím zeptat. Samozřejmě odpověď nebude hned, jelikož Kathy bývá určitě zaneprázdněná. *4*
  • Johnny

    Našla jsem, Jardo, stránku věnovanou Johnnyho kapele:
    www.tennesseethree.com/

    Myslím, že fotky ve složce Gallery se Vám budou líbit.
    *3* *4* *3*
    • Re: Johnny

      Jé, tak to děkuju za upozornění Evo,
      jasně že se na to podívám a pak Vápovím, jak se mi to líbilo *4*
      • Re: Re: Johnny

        Je to pěkné,navíc doprovázené Johnnyho
        nahrávkami.Podobně jako u Twittyho nebude
        na škodu se na takové stránky vracet. *3*
  • FOLSOM PRISON BLUES

    Čerstvá informace z Oldparády.Johnny
    bohužel klesl ze třetího místa na páté.
    No, co se dá dělat.Don Williams naopak
    ze druhého místa vystoupal na vrchol
    a sundal z něj již tři týdny stále vítězného Cliff Richarda.
    • Re: FOLSOM PRISON BLUES

      Páte místo ještě není tak hrozné. *4*
  • Videa atd.

    Děkuju za Vaše pochopení, jste opravdu moc hodný. Moc si vážím našeho internetového přátelství.
    Zase jsem přemýšlela o videích a dnes Vám doporučím toto:
    Carlene Carter I love you cause I want to
    Carlene Carter Something allready gone
    June Carter Cash Johnny Cash Don't you ever get lonely
    June Carter circus show a June Carter temtation and 30 days
    • Re: Videa atd.

      Za Vaše tipy na videa ke zhlédnutí
      ještě jednou moc děkuji.
      I já si našeho internetového přátelství
      velice vážím.
      • Re: Re: Videa atd.

        Nemáte vůbec za co děkovat. *3*
  • HEE-HAW a JASPER HIGH

    Díky i za tahle videa ze zábavných show.
    Trocha odlehčení vždycky přijde vhod.
    Tedy Evo, co Vy všechno nenajdete,zase
    máte můj obdiv.
    • Re: HEE-HAW a JASPER HIGH

      Ještě malá oprava:Odvolávám slovní spojení- ...co Vy všechno nenajdete...,,
      a nahrazuji...co Vy všechno najdete...,
      Myslím, že je to přesnější, než to původní vyjádření. Jojo, kdybych si to po
      sobě přečetl....
  • J.Cash v Oldiesparádě.

    Po včerejším aktuálním kole Oldiesparády,
    se Johnny s písní Folsom prison blues
    dostal rovnou na třetí místo,což je
    paráda,protož byl nasazen teprve před
    týdnem a je taky vidět,že na Johnnyho se
    u nás nezapomíná.Před ním je teď na druhém místě jeho kolega z branže
    Don Williams a první je legenda pop music
    Cliff Richard.Ovšem tihle dva už soutěží
    několik týdnů.
    • Re: J.Cash v Oldiesparádě.

      Tak to je moc dobrá zpráva. Jsem opravdu ráda, že na Johnnyho lidé nezapomínají, to by si rozhodně nazasloužil. Zkuste se na youtube podívat na "Johnny Cash Chicken in black" a nejspíš se budete smát stejně šíleně jako já, když jsem to viděla poprvé.
      • Re: Re: J.Cash v Oldiesparádě.

        Tak jsem se náramně pobavil.Johnny tady
        ukázal komediální talent v plné míře.
        Je víc takových videií?Stačil jsem
        zaregistrovat, že ta píseň je z alba
        CRAZY COUNTRY. Z toho alba je mi několik
        písní povědomých,některé se dočkaly i
        českých verzí.
        I tentokrát musím děkovat za skvělý tip
        na tohle video.
        • Re: Re: Re: J.Cash v Oldiesparádě.

          Je pravda, že Johnny mohl třeba působit jako člověk, který smysl pro humor neprojevuje, ale opak je pravdou. Přiznám se, že jste mě malinko zskočil Vaší otízkou, ale určitě něco pohledám a dám Vám vědět. I když možná zkuste dát jméno June a k tomu jasper high. Johnny je tam taky a objevuje se tam i Minnie Pearl.
          • Re: Re: Re: Re: J.Cash v Oldiesparádě.

            Jetšě se chci omluvit za ty překlepy. Já prostě vždycky něco rychle napíšu a pak si to po sobě nepřečtu. *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: J.Cash v Oldiesparádě.

              To je v pohodě Evi,v tom spěchu se nedá
              všechno uhlídat,taky mám v některých
              příspěvcích třeba nedokončenou větu,zjistím to samozřejmě už pozdě a to
              bych se vlastnoručně nejradši vytahal
              za uši. U Vás to beru, když si pomyslím,
              co všechno musíte stíhat a na co všechno
              myslet.
            • Re: Re: Re: Re: Re: J.Cash v Oldiesparádě.

              Už jsem tady zase.Já budu mít opravdu tu sklerózu, jak už jsem psala. Určitě vtipné video s Johnym bude taky toto: napiště Hee-Haw. To byl nějaký komediální pořad v USA. Měli by tam stát 2 muži a zpívat písničku a potom promítají sestřih pořadů, kde se objevil např. Johnny, Loretta Lynn nebo Tammy Wynette.
  • Johnnyho dcera.

    24.května má narozeniny Johnnyho dcera
    Rosanne.Budete jí Evo psát?
    Nedávno jste zmiňovala,že už má tu těžkou
    operaci za sebou,tak snad už se jí daří
    líp a užije si narozeniny v pohodě.
    • Re: Johnnyho dcera.

      Jsem ráda, že Vás potěšilo i video s Cashovic synkem.

      Teď k těm narozeninám. Určitě napíšu alespoň na stránku její sestry, protože Rosanne má sice svou oficiální stránku, ale bohužel pro nedostatek jejího času je to tam vedené tak, že Vy tam napíšete svůj e-mail a napíšete vzkaz a potom jí ho příslušní lidé prý vyřídí. Ale nevím, připadá mi to na dlouho, takže to asi vyřeším přes stránku Kathy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit