Přejít na výpis diskuzí

Johnny Cash

OSOBNOST 31.12.2006 
126 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hurt

    Krom jiných nahrávek mě dostává jeho
    song Hurt.Při jeho poslechu až mrazí v
    zádech.
    • Re: Hurt

      Hurt je naprosto dokonalý. Mám z toho taky úplně až mrazení, ja je to nádherný.
      Ta písnička je cover verze. Původně ji složil Trent Reznor z Nine inch nails, ale když prý slyšel Johnnyho, jak to zpívá a viděl to jeho emotivní video k tomu, tak prohlásil, že od té chvíle ta písnička už není jeho, ale Johnnyho. Přiznal, že Johnny to povýšil na nezapomenutelné dílo.
      *14* *14*
      • Re: Re: Hurt

        To sem ani nevěděl, že původním autorem
        Hurt je někdo jiný.Máte vynikající
        přehled Evo. Každopádně velikost J.Cashe
        podtrhuje právě schopnost umět převzít
        do svého repertoáru nahrávky jiných
        interpretů,dát jim další rozměr,vtisknout
        jim vlastní osobitost.V neposlední řadě
        jsem na něm obdivoval i svým způsobem
        odvahu sáhnout do repertoáru odlišných
        žánrů či interpretů, např.Depeche Mode či
        Simon+Garfunkel, jakož i kolegů z branže
        např.K.Kristofferson. Tuhle schopnost
        obdivuji i na další country legendě jíž
        je Willie Nelson,který ostatně s Cashem
        spoluvytvářel nějaký čas sdružení
        Highwaymen.
        • Re: Re: Re: Hurt

          Děkuju moc za ty chvály. Možná se budete divit, když Vám řeknu, že mi bude v pondělí 20 a jsem Johnnyho fanoušek. *4*
          • Re: Re: Re: Re: Hurt

            No tak to Vám přeji ke krásným dvacetinám
            vše nejlepší.
            Připouštím sice trochu údivu,že zrovna
            J.Cash má tak mladou fanynku,ale je to
            velice sympatické,kéž by mezi mladou
            generací bylo takových jako Vy, více.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Hurt

              Tak to máme podobné přání, aby bylo víc fanoušků i mezi mladší generací. Hádám, že určitě znáte film Walk the line. Máte nějaká oblíbená videa na youtube? Promiňte mi mou zvědavost.
              PS: dškuji za přání k narozeninám. *4*
  • Johnny Cash and Cindy Cash

    http://www.youtube.com/watch?v=1m2C 36uos5Y&feature=related
  • The Ballad of Boot Hill

    http://www.youtube.com/watch?gl=CA& hl=en&v=FdaAR4N4Nds&feature=related
  • Texty

    Ahoj

    rád bych si s johnnym někdy zazpíval (samozřejmě doma u rádia:-)), neznáte někdo nějaký linky na webový stránky, kde jsou texty k jeho písničkám??

    díky, Michal
    • Re: Texty

      Natáni link: http://www.youtube.com/watch?v=nzhz CF77GDo&feature=related
    • Re: Texty

      Ahojík. Když napíšeš Johnny Cash lyrics, mělo by se ti určitě něco objevit. Případně doporučuju napsat název písničky nebo CD a k tomu napsat lyrics a dát hledat ve všech jazycích.
      Tak přeju hodně úspěchů při hledání. *4* *3*
      • Re: Re: Texty

        Natáhni si třeba toto: http://www.youtube.com/watch?v=1zgj a26eNeY
  • Johnny Cash

    Džony byl v country skvělý.
    Ráda ho poslouchám.
    Je mi po něm smutno.
    Nezapomenu.
    • Re: Johnny Cash

      Osobnost jeho typu v současnosti chybí,
      naštěstí zůstaly jeho songy v kterých
      jaoby žil dál.
  • Skvělej film

    *14*
    Ten film je moc pěknej,a ještě když spolu vydržely tak dlouho.....je to mazec.S tím hercem co hrál Johnnyho Cashe jsou si dost podpbní,vybraly toho pravýho!!!!A ty jeho písničky jsou taky dobrý.....sice starý ale pořád good!!! *14* *14* *14* *14*
    • Re: Skvělej film

      Jo, souhlasím. Ten film je úžasnej a Joaquin Phoenix byl v roli Johnnyho Cashe hodně přesvědčivý a byl mu fakt i podobný. *4* *14*
      Lidičky, kdo máte rád Johnnyho nebo Vás to prostě jen z nějakého důvodu zajímá, zkuste se pls podívat taky na osobnostech na jeho ženu June Carter Cash. Byla to jeho spása, byla naprosto úžasná a je škoda, že je opomíjená. Je tam v tom životopise pár blbostí, ale na ty už jsem tam reagovala.
      Samozřejmě nikoho nenutím, nemám k tomu ani sebemenší právo, ale rozjet to i tam by neškodilo. *14* *14* *3*
  • Hello,

    Hello,
    How are you? I saw your profile today at (www.osobnosti.cz)and feel like contacting you.
    I feel we may become matches (tessy_400kuru@yahoo.com ) is my contact. Kindly make a contact if you are interested, so that i can send you my picture for you to know who iam meanwhile my name is Tessy. I will appreciate it if you give a good responds.Thanks and remain blessed.
    (Remember the distance,color or age does not matter but love matters alot in life)
    have a nice day.
    your in love tessy kuru.


    Ahoj,
    Jak se máš? Viděla jsem váš profil dnes (www.osobnosti.cz) a pocit, že Vás kontaktovat.
    Cítím se nám může stát zápasy (tessy_400kuru@yahoo.com) je můj kontakt. Laskavě vytvořit kontakt, pokud máte zájem, takže i vy můžete posílat na můj obrázek, abyste věděli, kdo iam mezitím jmenuji se Tessy. I oceníte, pokud budete dávat dobrý responds.Thanks a zůstat požehnal.
    (Vzpomeňte si na dálku, barvy či věku nezáleží, ale láska hodně věcech v životě)
    Hezký den.
    Váš v lásce tessy kuru.
    • Re: Hello,

      Co to?
    • Re: Hello,

      Ehm... moc hezký příspěvek, avšak ten překlad do češtiny je krapet mimo, vlastně je absolutně děsný *13* *1*
      Jinak musím říct, že to byly opravdu výjimečné osobnosti, ač nejsem v tomto moc znalá. Viděla jsem pouze film a znám pár věcí z vyprávění *4*
  • jméno písně

    Nevíte někdo, jak se jmenuje tahle píseňhttp://www.youtube.com/watch ?v=pPA3RuC8pK0? Díkes *3*
  • Johnny

    Jak pořád říkám, Johnny byl prostě super zpěvák a dokonce i dobrý herec.
    Lidičky, zkuste se taky podívat tady na osobnostech nebo třeba i na jiných stránkách na jeho ženu June. Tady na osobnostech má sice svou stránku, ale skoro nikdo tam nechodí. Tak jestli vám to něco říká, zkuste si o ní a o Cashovic příběhu něco najít, myslím, že by se to fanouškům Johnnyho mohlo taky líbit. *14* *3*
  • Man in black.

    Zůstaly po něm nezapomenutelné songy a
    v tom je možná tajemství nesmrtelnosti,
    že ve své tvorbě a díle žije J.Cash i
    nadále v povědomí posluchačů či fanoušků.
    Je potěšující,že i v mladé generaci se
    najdou tací, jimž tahle muzika a tato
    pěvecká legenda něco říká a že je zaujala.
    • Re: Man in black.

      Naprosto souhlasím s tím, že ty písničky jsou naprosto nezapomenutelné. Byla doba, kdy jsem si myslela, že by mi taková muzika nic neříkala, ale opak se stal pravdou. Tenkrát jsem byla holt ještě hloupá puberťačka.
      Je mi sice 19 let, ale Johnny je prostě obrovská legenda a byl to úžasnej chlap.
      Mám moc ráda jeho i jeho ženu June. Byl to úžasný pár dvou neuvěřitelně talentovaných lidí. *4* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit