Přejít na výpis diskuzí

Karel Gott

OSOBNOST 4.3.2011 
986 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Diskutujme tu radšej o karlovi lebo poniektory tu pisu od veci!!!
  • Vážený pane Gotte, jsme šťastná země,že Vás máme. Váš hlas a písničky hladí po duši. Máte i skvělý hudební pořad na Českém rozhlase 2. Za všechno Vám patří dík.
    • Že bychom byli šťastná země, že máme Gotta, nevím, nevím... Velmi afektovaný příspěvek. Ale Gotta mám ráda.
    • A je tu aj náš Kája zabávač!!!
    • Pripájame sa ku komentáru pani Stely, len by sme ešte doplnili jeho maliarské umenie. To, že je pán Gott ČLOVEK S DOBRÝM SRDCOM, vedia už asi všetci. Veľmi milo nás však prekvapil, že nie je zbabelec a vie sa zastať pravdy. To je len ďalší veľký dôvod na obdiv. Veľmi pekne Vám ďakujeme. Anna, Ida, Martin,...
  • Mýlíte se, milý Gotte, "jako kníže", kterého jste podpořil, pro náš stát nic neudělá, jen pro sebe jako doposud a proti nám, viz zrušení Benešových dekretů. Znalost historie neškodí, jinak se chyby stále opakují. Radši jen zpívejte a nevyjadřujte se veřejně k tomu, čemu očividně nerozumíte.
    • Vážená,
      měla byste si poslechnout debatu mezi Zemanem a knížetem na ČT1 mezi 1. a 2. kolem a zjistila byste, že kníže nechce zrušit Benešovy dekrety a nehodlá vracet majetek Němcům.
  • Luky1987

    Českých spevákov a speváčky nemusím. Ešte akorát jedine, ktorá česká speváčka sa mi páčia pesničky od nej tak Ivetka Bartošová. Škoda, že už nežije

  • Pokud KG věděl, že má po operacích střev srůsty a je již naplánováno jejich rozrušení, měl předepsanou přísnou dietu a doporučeno šetřit se, zejména když je v pokročilém věku a po náročné léčbě vč. chemoterapie a odstranění umělého vývodu. Ať už po náročném vystoupení, špatné životosprávě, nebo nevhodné stravě, došlo k akutní neprůchodnosti střev, jen si zadělal na komplikovanější průběh operace, případně delší a komplikovanou rekonvalescenci již tak chatrného stavu zažívacího ústrojí i celkové fyzické kondice. Vypadá to, že je pod vlivem tišících látek, které jsou silně návykové a není schopen zdravého úsudku. Je na něj smutný pohled. Silný make-up, permanentní obočí, ani přeliv nezakryje ztrhaný výraz starého nemocného muže. Pro spoustu trpících mladších pacientů i jejich nejbližší rodinu je nadstandardní péče nedostupná, přestože by za ni byli neskonale vděční, snad by si ji i rádi zaplatili, bohužel.
  • Karel super!! Dnes sem te videla v novinach !! Drž se
  • Dobrý den , taková osobnost jako je PAN KAREL GOTT se v životě nerodí ,taková osobnost se pouze vyskytuje a to je právě on. Jenom jeden Zlatý hlas z naši krásné PRAHY máme , člověk s hlubokou pokorou , noblesou a inteligencí,která a samozřejmě jeho nenahraditelný hlas jej předurčil , nám lidem co jej mají upřimně rádi a on zase na oplátku je. Děkujeme přejeme lásku , zdraví a radost v jeho srdci. Dlouhodobá fanynka
  • Dobrý večer pane Gott,
    především vám s manželkou přejeme krásné narozeniny a ještě dlouhá léta tvůrčího života. Rád bych Vám napsal e-mail, ale adresu jsem nikde nesehnal. Proto se snažím tímto způsobem Vám poradit. Dočetl jsem se, že máte arytmii. Doporučuji Vám tinkturu z pupenů hlohu. Sám jsem arytmii měl a tato tinktura mi ji vyléčila.
    Ještě jednou vše nej k narozeninám
  • MartinDyntar

    Km nejsi ty nejaka hackerka..no co na to rict jiny kraj jiny mrav...prelouskat to po tobe do cestiny me moc nejde no understand...but colling 776 778 044 and please stay with my and please rescue me...ok..its beautiful foxes..


  • Dj Guly feat,Karel Got, Czech Hip Hop styles remix
    G23 studio REMIX
    youtube.com
    Už sa mi to nepáči · Odpovedať · Odstrániť ukážku · 2 · 33 min.
    Soňa Rybová https://www.youtube.com/watch?v=oV6DFws8LQ0
    KAREL GOTT | “DIE BIENE MAJA” LIVE 2015
    Live-Auftritt von Karel Gott beim Classic...
    youtube.com
    Už sa mi to nepáči · Odpovedať · Odstrániť ukážku · 2 · 39 min.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit