Přejít na výpis diskuzí

Karel Gott

OSOBNOST 4.3.2011 
986 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Karel Gott bol najlepší český spevák

  • Zde je těžká cenzura, zůstávají pouze servilní příspěvky. Pokud člověk píše k věci, zablokují ho. Taky to tak vypadá. Luky, čau, opět za delší dobu-
    *3* *4* *5*
  • Luky1987
    Já si myslím, že Karel Gott je OK
  • Ahoj Kájo, nato že nejsi už takový mladý tak máš hlas jak bys měl 20 let *4* *4*
  • Luky1987
    Nechápu, jak nekdo muže urážet Karla Gotta, který toho hodne dokázal
  • Luky1987
    Kája je a byl dobrej zpěvák, ale už by měl jít do toho důchodu má svoje léta
  • neregistrovaný uživatel

    Hledám paní Janu Hradilovou(za svobodna),předsedkyni bývalého fan klubu Karla Gotta v Olomouci.
    zn.Lucerna 1982
  • Když přijdu k lékaři s plotýnkama, jen se šklebí, no jo, to je hexnšús, odbyde mě nejlevnějším diclofenakem, max. do mně narve kortizony a hybaj do terénu, starat se, jen nevysávej pojišťovnu... Taky jsem živitel, pečuji o imobilní rodiče, dělám co je potřeba. Zdraví máme jen jedno, život také, i pravá láska je jen jedna. Hlavně, že problémů jsou tři p.dele. V 77 by měl každý vědět, kde je jeho místo a jen bilancovat, být vděčný a těšit se z drobných střípků každodenní spokojenosti. Na nic si nehrát...nic není jako dřív, nic není, jak bejvávalo...bohužel, bohudík...
  • Luky1987
    Kája už nemá takový hlas když zpívá jak kdysi pravda, no má svoje léta už
  • grmelino
    Sděluji všem fanouškům Karla Gotta , že původní facebook stránky fanoušků Karel GOTT & grmelino byli napadeny hackerem a následně bohužel i odstraněny , následně byli založeny nové stránky které obsahově plně navazují na původní - tímto vás všechny zvu na Fan stránky Karel Gott & grmelino *3*

    Věřím že budete opět spokojeni - admin grmelino

    *3* https://www.facebook.com/pages/Fan-str%C3%A1nky-Karel-Gott-grmelino/1622375264670721?fref=nf *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit