Přejít na výpis diskuzí

Karel Gott

OSOBNOST 4.3.2011 
986 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Šíp, Uhlíř, Janů, Špinarová i Gott s tahací harmonikou... až tito dosud aktivní
    senioři tu už nebudou... zbývá odstavený bulvární prostitut PN se svými "špeky"
    Rychtářem, Macurou, Šulekovou, Regínou a vzpomínkami na éru tatíka, coby totalitního "baviče", Jo, a reportáž dotěrné ošklivky Šteflové.
    Paní Ivana by měla pořádně prásknout dveřma, aby Kájovi opadal ten hnus, co si teď pěstuje na ksichtu.
    Veselé vykročení do nového roku a hlavně zdraví!!!
    *1* *3* *4* *5*
  • Přestaň tu blábolit nesmysly! Odpovídáš sama sobě, myslíš si, že to nepoznáme? Uděláš to ještě jednou a všechny bláboly ti smažu!
  • zpěv a texty,které nás doprovází po celý život,vzpomínky z mládí,které nás na okamžik vrátí zpět.

    Každý z nás má něco oblíbené,na co si rád zavzpomíná..
    U písní je to ještě hlubší,někdy štastné a někdy smutné a to podle toho na koho nebo na jakou situaci,zážitek vzpomínáme..
    Mohu zde napsat,vyslovit svůj názor..,koho to změní,nadchne atd...asi málo lidí přesně bude vědět kam tím mířím..
    Karel Gott,je mým pohledem interpret,člověk,který si po celé jeho kariéře na nic nehrál a něco dokázal!!A JAK ZNÍ JEDNA Z PÍSNÍ-" ZŮSTÁVÁM SVŮJ"Neobklopoval se šperkama apod.,ale fanoušky,které má dodnes a já mu je z celého srdce přeji...Žije tím...a nemá to zadarmo..skousnout bulvár,nemít soukromí,a to i v případě,když Vás něco bolí,trápí...to je dost náročné!!alespoň z mého pohledu..Úspěchy v zahraničí...prostě super...!!Bylo by to na delší povídání..,jedno vím určitě..jak pomalu vyhasíná herecké umění,a filmy v součastné době nestojí za nic!!byla to stará škola,s citem k umění!!to samé je to i v tomto případě!!
    Proto souhlasím,p.K.Gott je jen jeden..je to smutné,ale až přestane zpívat,nebude zde...tak SHASLA DALŠÍ ČÁST TÉTO ZEMIČKY-ČESKÉ REPUBLIKY,JAKO V PŘÍPADĚ V UVOZOVKÁCH!!VÝBORNÉHO SKLADATELE,TEXTAŘE p.KARLA SVOBODY...JEHOŽ TEXTY V KOMBINACI VYNIKAJÍCÍHO KARLA GOTTA,MNE VRÁTÍ DO KRÁSNÉHO DĚTSKÉHO VĚKU,PLNÝCH PŘÍJEMNÝCH ZÁŽITKŮ,KDY MOJI RODIČE BYLI MLADÍ...PRO MNE OSOBNĚ,POKUD ZDE BUDU,TYTO HVĚZDY NIKDY NEVYHASNOU A S RESPEKTEM SMEKÁM A VÁŽÍM SI JICH!!!A panu K.Gottovi,přeji nadále skvělé úspěchy..
    • Re: zpěv a texty,které nás doprovází po celý život,vzpomínky z mládí,které nás na okamžik vrátí zpět.

      Děkuji za krásný a pravdivý názor,jenže lidi mu budou porád závidět a pořád ho budou napadat, už mě nabaví, jsou trapní, vadí mi ty jejich názory.A tihle blbci uměj jen urážet. Karel si tu slávu vydřel, ne nebylo to jednoduché! Přeji mu včechno nejlepší, hlavně to zdravíčko, a ať zpívá, je jedinečný, jeho hlas je dar od Boha, a sám je pán Bůh,elánu má, že by ho mohl rozdávat.Kdepak teenageři,věčně je to unavený, votrávený. *13*
  • anizam
    Karel je holt mistr a vy s tím nic neuděláte!!
  • Vše se znovu obnoví.
    Lajky se připočítávají.
    Když se vám to nelíbí tak choďte na Facebook.
  • Pane Karle, prosím, zbavte se té zlé ženy po Vašem boku. Rozveďte se, utečte na míle pryč od ní, nevěnujte jí majetek. Pane Karle, prosím Vás. Jinak po skvělém životě skončíte jako zničený muž.
  • Karel Gott je náš nejlepší český zpěvák, který udělal dobré jméno ČR v zahraničí. Doufáme, že se z toho brzy dostane, ale ta chemoterapie mu moc nepřidá. Dokonce se od tohoto způsobu léčby již v zahraničí ustupuje a hlavně se musí nalézt ta skutečná příčina nemoci. Jsou známy případy uzdravení i alternativní cestou např. nasazení makrobiotického způsobu stravování.
    Přejeme celá rodina panu Gottovi brzké uzdravení a myslíme na něj.
    • Musím reagovat na tento článek.2.fáze chemoterapie je opravdu vražedná. když nám to ti, co tím prošli říkali, nevěřili jsme. Věřili jsme a dali na řady lékařů.... Můj názor a celé naší rodiny je,že to tatínka dorazilo. Jsem přesvědčená, že kdyby ji nepostoupil,mohl tady tatínek ještě s námi být. Je to byznys a nechci nikoho přesvědčovat. To člověk musí s někým milovaným prožít. Až pak si na to udělá názor.Ale člověk má jen jedno rozhodnutí a jeden pokus...a když to nevyjde,stejně si to vycitate. Přeji všem,aby se rozhodli správně.
  • Luky1987
    Karel Gott byl dobrej pred lety, ale uz by mel jit do duchodu si myslim, zpiva i tak uz jen na playback
  • PROČ ???

    jen bych se Vás zeptal vážení, proč jste vulgární? Lze snad říci vše slušně, vždyť český jazyk má tolik krásných výrazů. A "...dyž už to tak muší byť, tak se podívejte sami na sebe..." a užívejte latinských výrazů, dyž užste takoví intělligenti... *16*
    • Re: PROČ ???

      Proč? To hned vysvětlím.Tohle jsou primitivní Čecháčci, co umí jen používat trapné názvy pohlavních orgánů, a co umí jen sprostě nadávat, podle mě jsou to lidi bez úrovně.
    • Re: PROČ ???

      Souhlasím s "JIKA", jsme národ lidí, kteří umí jen a jen kritizovat, obvinovat, pomlouvat a přitom sami neudělali absolutně nic. ZAVIST ta je nám hodně blízká. Stydět by se měli,Ti, kteří nejen na Karla Gotta hrubě nadávají, ale i na ostatní, kteří něco dokázali.A oni sami jsou ostudou národa.
    • nika1979

      Re: PROČ ???

      TO JSOUHLASIM ŽE ČEŠTINA ))))))
      JE SKVĚLÁ
      UŽASNÁ. .........
      NEJJJJJJJJMAM JI RÁDA.......
      .KAREL GOTT ........FÉNOMEN,,,,,,,,,,,,,,,,, *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Kája Gottík

    kája gotíííík *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit