Přejít na výpis diskuzí

Kristen Stewart

OSOBNOST 31.12.2006 
2141 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kris

    Uz dlouho je to pro me dobra herecka.Dostala me ale až ted,kdy sem ji videla ve fimlu Twilight-Stmívání.Fakt doporucuju!!
  • No.1

    Kristen je už nějakou tu řádku let mojí absolutně nejoblíbenější celebritou, neunikl mi žádný její film a zcela určitě ani neuknikne. Je prostě úžasná, neskutečně sexy, chytrá .. co víc si přát? *16*
    • Re: No.1

      jujky ejky a víš já bych chtěla vědět v kolikati filmech asik tak hrála našla jsem enom ukryt, chyťte tu holku, STMÍVÁNÍ :-D a ete speak... a to je vše a tak plsky pošli mi další nazvy v jakýcch filmech ete hrala moooc kukuju....!!!
      • Re: Re: No.1

        skus Prokletí domu slunečnic hraje tam jednu z hlavních rolí
  • ;)

    kristen je strašně sympatická a navíc velmi dobrá herečka, jedna z mých nejoblíbenejších. a jak by se řeklo anglicky, "grounded". podle mě má vyšlápnuto hodně vysoko a její dosavadní ilmy to jen dokazují. film speak jsem viděla. velmi dobrý.

    http://kristen-stewart.b log.cz
  • Kris

    Kris je v poslední době moje nej herečka *3* je fakt good
  • Speak (2004)

    Zdravim. Videli jste film Speak? Je vybornej a Kristen v něm jestě lepší. Doporučuji. Pokud to bez titulku nezvladnete tak si pockejte, delam na nich.
    • Re: Speak (2004)

      Hmm? A kde sehnat film?...xD
    • Re: Speak (2004)

      kdy je budes mit hotovy ??? *3*
  • Kristen-wallpapers

    Kristen je fajn,ale nějak nemohu sehnat žádné obrázky na tapety nebon spořič-většinou jsou příliš malé.Nemůže někdo poradit?Dík
    • Re: Kristen-wallpapers

      namá někdo odkaz na ten film SPEAK s KRISTEN....?
    • a.r.lavigne

      Re: Kristen-wallpapers

      mno spis na stmivani tam jici je vic *3*
    • a.r.lavigne

      Re: Kristen-wallpapers

      mno bez na roberta pattinsona(edwarda) :) je tam spoustu tapet

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit