Přejít na výpis diskuzí

Kristen Stewart

OSOBNOST 31.12.2006 
2141 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • alice-cullen

    Stmívání

    Kirsten je GOOD herečka!A ve filmu Stmívání byla totálně nejky a na tu roli se hodila ale štve mě že Bells měla hrát Emma Watson tak si řikam jak by to vypadalo kdyby tam hrála!? *7* no ale myslim že je dobře že do twilightu vybrali zrovna KIRSTEN *4*
    • Re: Stmívání

      dikybohu že tam hraje Kirsten páč bez ní by to nebylo ono a a ni bez nikoho dalšího je to nejlepší obsazení kery bohli vybrat ema se tam vubec nehodi zato kirsten...pro ni je ta role jako šitá!!!!!!!!!!! *14* *14* *14*
      • Re: Re: Stmívání

        já myslím že ale to nezahrála moc dobře.ona je sice dobrá herečka,ale na uto roli se nehodila, prorože v knížce je bella plachá a křehká a Kristen je spíš rázná a hrubá. má moc tvrdej hlas. Je to spíš taková rockerka *15* ale jako hraje dobře, ale v tomto se jí to nepovedlo
  • ane.tt

    ...

    byla v tom stmívání dokonalá,moooc famozní film *14*
  • ane.tt

    ...

    Zítra razím do kina na to Stmívání,se těším *1* ona má narozeniny upe ve stejnej den jak já *14* supééér *14* ni nic,tak zatím... *3*
  • benniceq

    Je Bella těhotná?

    Jen se chci zeptat,ve čtvrtém nebo třetím díle hraje Bella těhotnou,a vypadá jako kdyby byla do opravdy těhotná,jen se chci tedy zeptat jak to je?
    • nany-edward

      Re: Je Bella těhotná?

      ano ve 4.díle je doopravdy těhotná a porodí holčičku Renesmee *14*
      • benniceq

        Re: Re: Je Bella těhotná?

        Doopravdy?Takže ne jen v tom filmu,ale i ve skutečnosti?Vždyť jí je teprve 20 let,a chodí i ve skutečnosti s Robertem? *7* *7* *7*
  • linette195

    neni uzasna

    Mne zas tak uzasna neprijde, bez tak to bude nejake decko od nejakych znamich od slavnych hercu.... nerikam ze nehraje dobre ale... mno newim.... btw s tou krasou to neprehanejte.... videůli ste ji jako bez make upu a zrzavou?mno.... jinak ji mam celkem rada akle sou lepsi... bohuzel pr ni... *9*
  • filmy

    Čaute, vidím, jak tady básníte o filmu speak, tak kdo ho neviděl, odkaz je tu:
    www.warcenter.cz musíte se jen zaregistrovat. Jinak je tam těch filmů s Kristen vícero, právě stahuju Úkryt :D Doufám, že není zakázané sem dávat odkazy *4*
    • Re: filmy

      Jujky kolik ti je....?? já jen že se tam mohou registrovat lidi STARŠÍ 18ti let.... jako že mně neí 18... tak nwm.... *7* *7* *7* *7*
      • h.ank.a

        Re: Re: filmy

        A kdo řiká že ti musí být 18? *1*
  • Další film

    Ještě byla na konci filmu Jumper, kde ztvárnila nevlastní sestru hlavního hrdiny. *5*
  • elio

    kristen

    je to dobra herecka ...ve stmívaní je super...ve Speak trochu min ale je to moje nej herecka *5* *5*
    • Re: kristen

      Myslím, že co se hereckých hvalit týče tak ve filmu speak podala svůj nejelpší herecký výkon.
  • Je nej

    Kriste je úplně nejlešpí herečka a film Speak...to je vážně pecka..ona to umí tak dobře..já jí žeru :-D *14*
  • dendiskaaa

    kristen

    Ve filmu dtmívání jsem si jí hodně oblíbila :D ale ty předchozí filmy z těch jsem viděla víc jak polovinu ale vůbec by mě nenapadlo že to je ona.... :D
    • Re: kristen

      Když sme se ve škole dívali na film prokletí domu slunečnic........tak si všichni uvědomily až na konci že je to Kristen........ale její nejlepší výkon byl asi ve filmu Speak *14* *1*
    • Re: kristen

      Přesně tak!
      Teď už si jí budu všímat určitě jinak... :D
      Film a knihu Stmívání naprosto zbožňuju! A předpokládám, že teď už bude s Twilight šílenstvím mnohem oblíbenější a známnější...
      Ale ona opravdu dobře hraje...
      A je krásná! A neskutečně zajímavá...
      Můj nový vzor? :D
      Dnes se můžete kouknou na primu:
      Dávají "Chyťte tu holku!" Je tam ještě jako malá, ale i tak je to super podívaná :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit