Přejít na výpis diskuzí

Květa Fialová

OSOBNOST 31.12.2006 
70 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Měla jsem vás ráda - do dneška. Vaše vulgární vystoupení na výstavišti v Lysé nad Labem mi otevřelo oči. Podbízivě k publiku jste urážela prezidenta republiky a šmahem všechny politiky, abyste po upozornění moderátora, že na výstaviště přijela i poslankyně Marková, bleskově přehodila výhybku a prohlásila: "Tak ty budeme volit!" Možná vám uniklo, že jde o komunistku!*10* Člověk hlásající lásku a dobro se k urážkám a vulgaritám nikdy nesníží. Jste stejná jako V.Havel - kázal vodu a pil víno. Styďte se *16*
  • Nejprve bych chtěl poprosyl zda je někde možnot sehnat knihu kterou vydala maminka paní Fialové.Za druhé? Nevým so si mám mislet asi nejsem ten kdo by mněl někoho soudit.Ale secta kterou se paní Fialová vydala nyní popírá to so hlásá.Tak se zatí všichni mějte tak jak chsete. *8*
  • Znám lidi kteří se s ní znají osobně, či tedy raději už neznají. Všechna ta láska je jen póza - bláboly o buddhismu a pomoci bližním, nechci zde psát, jak se o ní vyjadřují lidé, kteří měli tu "čest" ji poznat osobně. Nenechte se jí obalamutit, je to jen usměvavá a láskyplná škraboška na tváři, která si s dobrem netyká... Až ji poznáte, dejte vědět...
    Taky mě to mrzí, protože jsem ji věřil.... *9*
  • Dobrý den paní Fialová, už se na Vás a paní Konvalinkovou moc Těším.
    Byl jsem pozván na vaše představení "O ŽABIČKÁCH" do Karlových Varů.
    Už jsem si na 6. června domluvil v práci záskok.
  • Dobrý den ,pani Květo,jste užasná bytost a velice Vás obdivuji.Chci se,ale zeptat jak ustát v klidu a pohodě dnešní někdy velmi negativní svět.Dost mě to trápí.jinak přeji Krásný den .plný slunička a mnoho zdraví *3* R.J.
  • Dobrý den drahá Květuško,
    dovolte mi, abych Vás pozval na mé 50. narozeniny, 30. prosince 2011, k Arnoštovi. Je to v Edenu, jak jste nám to pomáhala otevírat. Moc s na Vás těším a buďte tak moc laskavá přiveďte ssebou i Markétku.
    Děkuji a už ani nespím, jak se těším.
    Moc zdraví od Honzíčka L(tel.:725975163
  • MILÁ PANÍ KVĚTO !

    Přejí Vám k narozeninám všechno nejlepší ! Váš fanda Jiří

    *3* *14* *4*
  • Mám Vás ráda

    Velmi vážená paní Květo Fialová,
    zřejmě si můj příspěvek nikdy nepřečtete, ale to, co jste způsobila v mé duši a v mém sebevědomí Vám je, ve vší úctě, připsáno Vám v "dobrých skutcích..." Celý život se mi pojí ve spojitosti: láska-závislost-obava, láska-strach-odpovědnost atd. Prostě snažím se lidem v mém okolí dát oporu a štěstí - to se mi daří, tam jsem sebejistá. Ne tak ve svých vztazích, bojím se k sobě někoho pustit, jsem rozvedená 15 let, nejsem sama, ale vždy, když se jedná o vážnější city z druhé strany a nabídku k sňatku - odmítám jít touto cestou. A vše kočí, protože mou svobodnou vůli a duši žádný muž nechce pochopit, není mu to asi dáno...
    Prostě máte pravdu, velmi si Vás vážím a přeji Vám z hloubky svého vědomí hodně zdraví a dlouhá léta k předávání klidu duše, což je v dnešní době techniky "Sisyfovská práce" Vydržte, žijte si život po svém a držte nám všem ostatním palce ve snaze o spokojenost duše a naplnění života...krásný život a hodně spokojených dní a štěstí Vám přeje Vladka :-)
  • poklona

    Dobrý den,pani Fialová chci Vám složit poklonu.Včera jsem Vás viděla v televizi v pořadu Jana Krauze na Primě a moc jste se mi líbila.Krásná ,něžná ,přirozená a zajímavé je ,jste ve svém věku neztratila ženskost.Pan Krauz i já a diváci jsme byli unešeni.Jsem taky znamení panny ve druhé dekádě jako vy.Přeji Vám dobré zdraví a elán jaký máte Vám vydrží určitě do 100 let.S úctou obdivovatelka Atira
  • DÁMA

    Včera jsem s dcerou jela tramvají, dcerka paní Fialovou pouštěla sednout. Ta dáma vypadá neuvěřitelně dobře, líbí se mi styl jejího oblékání, nevíte někdo, kde nakupuje?
    • K tou kde nakupuje ODĚV. Není lepší mít svůj STIL A OSOBNOST než někoho kopírovat. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit