Přejít na výpis diskuzí

Květa Fialová

OSOBNOST 31.12.2006 
70 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cesta vlakem

    2.1.2011 jsme s pani Fialovou cestoval v kupe vlakem z Uherskeho Hradiste, do Prahy. Obdivuju ze v takovem veku se pusti na takovou cestu.. hezky den
  • sisinkasev

    Harold a Maude

    Dneska jsem byla se školou v divadle v U.Hradišti a hráli Harold a Maude,kde hrála i paní Květa Fialová a byl to moooc krásný příběh! Na to,že má 81 let,je mooooc čiperná *4* *4* Ani by jsem neřekla,že už má tolik *4* *3*
  • Děkuji

    Dobrý den paní Květuško,zrovna mám rozečtenou knížku "Zákony štěstí" a musím vám napsat že se krásně čte a je to takové pohlazení na duši a spousta vašich postřehů a zkušeností,no prostě dnes jsem začala číst a taky ji musím dnes dočíst-čte se sama.Moc děkuji a těším se na další.Mějte se moc krásně,at se vám daří,s pozdravem Hela.
  • dekuji

    mila pani kvetusko.jsem had jako vy,narozena ve stejne dekade jako vase maminka a vzdy jsem si pripadala jako exot mezi normalnimi lidmi.jsem rada,ze je nas vic ikdyz,kdybych byla moudra,nikdy bych se spoustou veci netrapila a podivala se na vas jako na vzor radosti a cistoty.sila ktera z vas sala je nakazliva a vira v chod veci taky.dekujme bohum za cloveka jakovy,ktery ukazuje druhym,jako,me,krasu zivota a smrti.preji vam jen to co si sama prejete.dekuji a ctim vase slova.andrea
  • bylinkařství

    Dobrý den.Je na vás velice špatný kontakt, asi je to pro Vás lepší. Nezlobte se, že Vás okrádám o Váš drahocený čas.Chtěla jsem Vás poprosit o radu, pomoc. Moje 5letá holčička, nevím kde to vzala, ale pořád se mě prá kdy umřu a, že chce jít se mnou do nebíčka, nevím jak jí na to nejlíp odpovědět, vždycky mě to dostane a chtěla bych jí to nějak vysvětlit, aby něměla takový strach ze smrti jako já. CHtěla bych Vás požádat o radu , nebo které knížky si mám přečíst, abych i já byla ve směru posmrtnosti nad věcí, teda nebála se jí a užívala si života jako vy. Nebo nějakou knihu o budhismu, s kterou máte dobré zkušenosti, nejsem až tak vášnivý fanda čtení a koukala jsem , že o budhismu je těch knížek dost.Chtěla jsem být co nejstručnější snad jsem Vás neokradla o mnoho času a velice předem děkuji ze odpověď.Hodně zdravíčka přeje Martina
    • Vazena pani Martino, je mi lito, ze se tak nesmirne zbytecne trapite. Svoji dcerce povezte, az se bude ptat: "Bez ohledu na to, kdy odsud odejdeme, nekde jinde se zase setkame !" Smrti se nebojte, to je jedna z mala milosrdnosti v tomto fyzickem svete. Ve smrti jen odlozite telo - to znamena, zbavite se zdroje fyzicke i dusevni bolesti spoutaneho ega. Ale nekoncite - to vim jiste. Naopak, skoro se obavam, ze nas zdejsi "zivot" neni tou hlavni etapou. Tady mame zit a vnimat fyzicky svet - s plnym vedomim fyzicke smrti - neb je pritomna kazdou vterinu - ve dvaceti jako v osmdesati. Vnimat jej, ale pouze jako hmatatelnou kulisu, nelpet na nem a nebat se toho, ze jednou pujdeme zase dale. Muzete se bat nekterych druhu umirani, ale smrti se neni treba obavat - ta je jako kdyz si po tezkem dnu date vanu a pak si lehnete do ciste mekoucke postele - a pozemsky zivot je tim tezkym dnem. Abych tak rekla : "horsi uz to nebude" :-) Doporučuju třeba na youtube všechna videa od uzivatele Gossscha1, nebo napiste do youtube vyhledavace Igor Chaun - jeho prenasky potesi srdce i ducha ! Mejte se co nejlepe, tady i pozdeji - Silva
  • A co Třicet případů majora Zemana

    Zapomněli jste na roli v TV seriálu Třicet případů majora Zemana.
  • Pozvánka

    Dobrý den paní Květo,
    Chtěla bych Vás pozvat k nám do Staré Červené Vody. A proč? Naše občanské sdružení Stačeva, které úzce spolupracuje s naší školou, organizuje každý měsíc několik akcí pro naší obec. Jednou z nich bude literární kavárna a to v měsíci dubnu. Byla bych velmi ráda, kdybyste naše pozvání přijala a přispěla Vaší účastí. Přeji pohodový den. E.Tydlačková.
    PS: kontakt na Vás jsem jiný nesehnala... *7*
  • Vážená paní Fialová

    Dobrý den paní Fialová. Četla jsem včera článek, že jste hovořila s manželm. Také mi zemřel manžel 20.8., zajímalo by mne, jak se s ním spojit přes internet.
    Zajímám se také o posmrtný život.
    děkuji
  • PANI KVETE

    DOBRY DEN PORADIME NEKDO JAK SE DOSTANU K PANI KVETE FIÄLOVY CHTELA BYCH VYLOŽIT KARTY ´PIŠTE NA MUJ EMAIL DEKUJI JANA *3*
    • Re: PANI KVETE

      Dyžtak odepište na mail lulu12k@seznam.cz
    • Re: PANI KVETE

      Dobrý večer, chtěla bych se zeptat jeslti máte nějaký kontakt osobní na Květu Fialovou, pokud máte podáte?Chtěla bych také něco ohledně karet.Nevím totiž jestli na ty dotazy které tam píšete odepisuje.Děkuji mockrát a nebo adresu.... Děkuji ještě jednou.
  • Milá paní Kveto!

    Vsechno nejlepsi k vasim narozeninam z Argentiny Vam preje Vase davna obdivovatelka. Ziji v teto daleke zemi a zridka mluvim cesky, rada ale ctu a vzdy, kdyz najdu nejakou zpravu o vas, potesi me to na dusi. Svet je krasne misto, nezalezi na tom, kolik nam je let a kde a s kym prave ted jsme a tohle jsem vzdycky citila z Vasich rozhovoru a clanku o Vas. Preji Vam at si toho krasneho sveta co nejvice uzijete, posilam Vam jedno prave jihoamericke objeti a srdecny pozdrav.
    Dagmar

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit