Přejít na výpis diskuzí

Květa Fialová

OSOBNOST 31.12.2006 
70 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gratuluji ke krásným narozeninám

    Milá paní Květo,
    právě jsem četl rozhovor s Vámi na Novinkách.cz...Jsem skutečně dojat Vaším úžasným přístupem k životu, jste krásná bytost *4* a tak Vám přeji ještě mnoho krásných příštích let.*14*
    P.S. Vaše názory jsou mně velice blízké...

    S Láskou Mercel
  • Narozeniny

    *3* Hodně štěstí, zdraví a stejný postoj k životu! *3*
  • Květa Fialová

    Milá paní Květuš.
    Příjměte ode mě blahopřání,gratulaci
    k Vaším 80.narozeninám.
    Hodně štěstí,zdraví a ještě dostatek sil. *4*
  • princezna Pampeliška

    Byla jste princezna PAMPELIŠKA ?
    CESKY TESIN
  • Kontak

    Dobrý den !

    Dobrý den!

    Nemáte prosím někdo přímý kontakt na pani Květu Fialovou? Děkuji. L.N.
    • Re: Kontak

      Dobrý den!

      Paní Květo!

      Syn Vladimíra Tutory by Vás rád kontaktoval. Bylo by to možné? Pamatujete si ještě na LAZISKO?
  • chalúpka

    Dobry den pani Fialová.
    Včera som bola na prechádzke v Dúbravskej doline /na Lazisku/ tu u nás na Liptove a prechádzala som popri vašej rozprávkovej chalúpke so záhradkou. Je tak očarujúca až mi bolo ľúto, že je vidno na nej tú samotu a opustenosť. Ste veľká umelkyňa ktorá si zaslúži, aby aj jej majetok si zachoval umelecký ráz. Preto sa Vás chcem touto cestou opýtať, či by som sa o Vašu záhradku počas Vašej neprítomnosti nemohla postarať ja, bez akéhokoľvek honoráru. Chcem to robiť pre Vás ako osobu, ktorú si veľmi vážim.
    Ďakujem a do Vášho života vkladám veľa pozitívnej energie.
  • děkuji

    Děkuji vám za to že jste,mám vás ráda, od malička jste pro mě taková pohádková víla *4* a mé dcerce se líbíte také moc a mám vyřídit že v učastnících zájezdu jste dokonalá.Přejeme vám obě hlavně hodně zdravíčka a spokojenosti.
  • Prianie a podakovanie

    Dobry den, vecer, noc pani kvetinka Květa!
    Dovolte mi, prosim, popriat Vam novy rok lepsi a krajsi, ako v skutocnosti bude
    a podakovat sa za sirenie Vasho chapania sveta medzi ludmi. Je to optimisticky
    a povzbudzujuci pohlad na zivot z pohladu zeny,dakujem Vam!
    Ostavam so srdecnym pozdravom
    Ingrid
  • sasa36

    pozdrav a přání

    Milá paní Květo, zdravím Vás a přeju Vám vše dobré, hlavně zdraví v roce 2009 i ve všech dalších. Vím, že nemáte všechno v životě lehké, proto Vám přeju hodně síly, abyste všechno potřebné dobře zvládla. Taky Vám přeju hodně posluchačů a diváků, kteří Vás mají tak rádi jako já. Saša *14* *4* *4*
  • Poselství psaná kresbou

    Dobrý den paní Květo,
    jsem malířka, spisovatelka, lektorka a terapeutka. Několikrát jsme měly možnost pozdravit se na různých ezoterických festivalach, naposledy na Výstavišti na Esoterice 2008. Byla bych moc ráda, kdybyste přijala jako čestný host mé pozvání na moji vernisáž výstavy obrazů s názvem ,,Poselství psaná kresbou" 4.11.v 18 hod. v čajovně U Džoudyho Jugoslávská 7/670 Praha 2. Jste nádherná a obdivuhodná bytost...
    Děkuji a přeji hodně světla pro každý okamžik žití.
    S pozdravem Jarmila Beranová http://proe.cz/beranova *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit