Přejít na výpis diskuzí

Květa Fialová

OSOBNOST 31.12.2006 
70 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pozvánka

    Dobrý den paní Květo.
    Rád bych Vás touto cestou pozval na setkání přátel a zájemců o tajemno, kterése bude konat v Chotěboři na Vysočině ve dnech 19. - 21. září tohoto roku. Toto setkání bude věnováno léčitelství a všemu co s tím souvisí. Pokud budete mít zájem ozvěte se mi prosím na můj e-mail milan.knob@atlas.cz
    Děkuji a těším se na odpověď.
    Milan Knob Chotěboř *4* *4* *4*
  • Zivot

    Mila pani Kveto, pisi vam z daleke blizke Italie,kde jiz 15let ziji s manzelem a 2detmi.Casto vzpominam na ceske pohadky a filmy,ktere zde bohuzel mohu videt pouze na DVD a taky na Vas jako 1 z mych nejoblibenejsich herecek,na vas nekonecny optimismus a na nadherne nazory na zivot,ktere s vami naplno sdilim.DEKUJU,ZE JSTE! Beata S. *3*
  • Pořad Mr.GS

    Dobrý den,
    jsem Vaší obdivovatelkou a v pořadu Mr.GS v neděli jste nakonec rozdávala nějakou knihu. Mohla by jste mi napsat její název? Ráda bych si ji koupila.Děkuji Iveta Bieberová
    • Re: Pořad Mr.GS

      Kniha se jmenuje PROROK a napsal ji Gibran. *4* Je moc zajímavá
  • Pozvánka

    Zdravíme Vás paní Květo a chceme Vás pozvat k nám .Nevíme, ale zdato přijmete .
    Jsme Vaši letitý fanoušci.Až někdy budete na chaloupce ve Chřipský tak je to k nám jen asi 20 km.Jste skvělá herečka . Máme Vás rádi.Chtěli bychom Vám dát dárek k Vašim narozeninám v podobě -koncertu dětí a mládeže.Ozvěte se nám na mail.Děkujeme Vám *4*
  • marek

    *8* *8* *8* *8* *8*
    přeshse tay dovla mirona ostravi *15*
  • Divadlo v Třebíči

    Děkuji za příjemně prožitý večer!

    Jana
  • fajn ze jste ziva

    jsem mooooc rad ze jsem vas snad zastihl jeste zivou a zdravou -relativne, vim ze mate rada dvousmyslnej i cernej humor ale ted nejde oto, jen chci rict ze vas mam mooc rad a ze jsem se konecne snad dostal mezi vase fanousky,pres velke dravce jsem kdysi jezdil coby sofer hodne casto,nevim jesli rada spominate na lucenec a okoli ale ja hodne casto ,ted ziji uz 26let v cesku,tak ze vam preji hodne zdravi do dalsich let a at vsechno at jde dal jak ma s pozdravem vas fanda
  • Dobrý večer

    Zdravím Vás Květo,
    my osobně se asi neznáme, ale dost často se v divadle ABC potkáváme (v kavárně divadla) vždy sedíte tak u toho stolku hled naproti vchodu, párkrát jsme spolu hovořily,ale jen krátce, spíš jsme se jen pozdravily. Jsem ráda, že Vás mohu kdykoliv vidět takto osobně jinak než jen přes televizní obrazovku. Zhruba před patnácti lety jsem Vás chtěla osobně poznat když jsem Vás tak vídala v televizi, takže je fajn že Vás občas osobně vidím, někdy si ráda s Vámi i popovídám. S přáním hezkého dne (večera-jestli to ještě dnes přečtete) Ester
  • MAREK

    *5* *5* Dobrý den paní Květo. Promintě, že jsem se s vámi nesetkal. Doufám že vám to nebylo líto. Doufám, že si to čtete. *14* Až do Ostravy příště přijedete, tak se určitě dostavím.
  • Macura

    *4* *4*masdfklop vblop erlop
    ashulop bmlop erlop bghlop

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit