Přejít na výpis diskuzí

Květa Fialová

OSOBNOST 31.12.2006 
70 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Macura

    asdflop vbmlop erlop
    aslopk vbmlop xcmlop
    asfvmlop fglop vasefbkloúp
    aserlop bmlop dflop
    acou kočka vaše codela
    *14* asklop nmlop *5*
    xcmlop fglop *9* cvlop
    dflop nmlop
    *3*
  • Macura

    važma pany květo filova
    ovseva žeme nemohl svami sekati
    vdile navšem přecven obevit
    *16* masertlop v alede užasn )
    *4* dam šramni *3*
  • Macura

    Květa Fialová *3* užsna povseva deji vzšehpopřecvny
  • Macura

    *14* *14* *14*
  • Potěšení

    Dobrý den, paní Květo, včera jsem se díval na magazín Qeer a jak jste tam mluvila to bylo něco úžasnýho, jsem gay a již 3 roky žiji s přítelem a toto vaše vyjádření mě strašně moc potěšilo, že člověk Vašeho věku dokáže takhle mluvit. děkuji Tom:-)Přeji hodně štěstí a zdraví přeji v životě.
  • Děkuji Vám.

    Vážená paní Fialová,
    přeji Vám, ale stejnou měrou
    i nám /úsměv/, abychom Vás viděli
    i nadále den po dni šťastnější a krásnější. Vaše bytost je úctyhodná, ať se Vám daří vše důležité...
  • Brno

    Milá paní Fialová,
    jste pro mě jedna z nejzajímavějších osobností. Minulý týden jsem si koupila lístek na Vaše vystoupení v Brně, které se koná v září a jemnuje se Na zlatém jezeře ..Vím, že to není jen Vaše vystoupení..ale já jdu na Vás *4* . Nikdy jsem si pro podpis nechodila, ale ten Váš bych do knihy ráda..mohu zaklepat? Hezký den Hanka
  • Mladějovice

    Vážená paní Fialová, mám na vás jeden dotaz: někde jsem zaslechl, že máte chalupu v obci Mladějovice v jižních čechách. Abych vysvětlil. Naše rodina pochází z toho kraje a moje babička, které je letos 84 let slyšela, že snad v současné době vlastníte dům jejich rodičů, ve kterém prožila velkou část svého dětství. Několikrát jsme s babičkou u toho domu byli, ale nikdy jsme nikoho nezastihli. Pokud je to pravdou, prosím vás kontaktujte mne. Rád bych babičce splnil sen aby se mohla "domů" ještě jednou podívat. Pokud jsou naše informace mylné či nepravdivé, omlouvám se. Vážím si vás, i když jsem o pár generací mladší. Děkuji Ing. Kuchař Jaroslav
  • Zklamání

    Vážená paní Fialová, zklamala jste mne v 13. komnatě nepřátelskými výroky proti křesťanství a církvím. František Rafaja
    • Re: Zklamání

      Vážený pane, každý má právo na svůj názor. Paní Fialová samozřejmě také. Hezký den. Lucka
  • Pozvaní na slet čarodějek

    Tímto si Vás dovoluji oslovit.Jsem majitelkou literární kavarny U ČARODĚJEK v Praze 1Rámová 4,pořádám akci 30.4.2006,od 19 hod.,/slet všech čarodějek jež nebyli doposud upáleni.Ráda bych Vás také pozvala.S pozdravem Šárka Rotreklová.
    • klenot

      Dobrý den paní Hoffmanová,

      souhlasím s Vaším příspěvkem z ledna.
      Včera jsem se dívala na 13. komnatu paní Fialové a po shlédnutí se bojím méně stáří a nemocí. Jak se vidět, obojí se dá s pokorou pozitivně přijmout.

      Barbora Podhájecká

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit