Přejít na výpis diskuzí

Kylie Minogue

OSOBNOST 31.12.2006 
138 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: VAROVÁNÍ: Je to dloooouhý!!!

    Tak... Co na to říct??? No jasně, znám i pár lidí, co považují Kyliiny zuby za koňské. A jsou to blbečkové, protože Kylie má - podle mě určitě - nejkrásnější chrup v celé Austrálii (opakuju, v celé Austrálii) *14* Teď se pokusím být nestranná... Téma Kylie vs. Madonna je fakt zajímavé, ale - zas podle mě - neřešitelné. Jsou to dvě zpěvačky s odlišnou povahou, a to se samozřejmě projevuje i v písničkách, ale především v MARKETINGU a POPULARITĚ. Myslela jsem, že označení Královna popu si Maddie vysloužila především tím, že je o 10 let starší, tzn. že se dýl udržela v šoubyznysu, proto je považována za živou legendu. Teď mě napadá, že tomu tak asi není, že je hodně zpěvaček, co se jakž takž drží, třeba i 20, 30 let, Kylie nepočítám, Céline aspol. ano *3* , vlastně by se mohly držet klidně i 100 let, mohly by být dooost dobrý, ale stejně se nikdy nestanou královnami, ani princeznami popu. Tak co to teda je??? Asi fakt ta jiskra, kterou mají obě (to musíš uznat!). Madonna má v sobě něco, co oslovilo hodně lidí, navíc to se skandálama moc nepřehání a fakt na sobě maká. Kylie v podstatě to samé, ale jinak je dost odlišná, tím myslím jako v nitru *4* Madonna je spíše taková dravější, Kylie klidnější (zas ta zatracená OTÁZKA VKUSU). A teď už nejsem nestranná: Kajlííí Má TOTÁLNĚ úžasnej hlas, pohádkovej vzhled a úplně miloučkou povahu a já ji prostě děsně, děsně moc žeruuuuuu!
  • daja.candy

    Výborná zpěvačka!!!!!

    *14*
  • dianna114

    Re: Kylie vs. Madonna

    Podle mě obě vypadají hezky. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • dianna114
    Ted' nedávno jsem na YouTube našla něco,co mě trochu zarazilo....nudila jsem se,tak jsem tam zadala kylie minogue vs madonna a vyjela mi spousta remixů. U jednoho videa se tam jen hádali, kdo je lepší, někdo tam napsal madonna the queen of scandals KYLIE is the queen of pop,někdo jiný zase, že má Kylie kvalitnější hudbu a jako odpověd' bylo: 'Kdyby měla lepší hudbu, tak by přece lidi kupovali její desky! 'U jiného videa zase psali, že Kylie byla první,která převzala od Donny Summer skladbu I feel love a Madonna opičila po KM. *10*
    U jednoho videa byl komentář (překlad): 'Samozřejmě Madonna!!! Je královna hudby. Každý to ví. A co? Jste blázni? Madonna měla tak hodně hudebních stylů. Říkáme jí ikona. Kylie dělá jen disco a to je všechno. Kylie je ubohá kopírka Madonny. Madonna byla velmi sexy a krásná, když byla mladá. Stále je to velmi sexy žena. Kylie byla vždycky hnusná. Vypadá jako kůň.' Samozřejmě nesouhlasím s tím, že je hnusná, ale jinak je docela pravda, že M ty styly víc střídala, Kylie se spíš drží jednoho... a není tak slavná jako M...
  • Re: Něco jako výročí...

    Bylo mi skoro jasný, kdo se ozve jako první. Kajlí tady má 165 fanoušků, ale všichni dělaj mrtvý brouky. Taky si pamatuju na ten koncert. Ale asi takhle: Probdělá, probrečená noc, šílené myšlenky, jak utýct oknem, jak daleko je to stopem (nebo pěšky) do Prahy, jak se pomocí FBI napojit na O2 arénu (třeba zapíchnout Kylie do zadku štěnici) atd. atd. atd. No nejsem já chudinka??? *7* *9* *3*
  • dianna114

    Re: Něco jako výročí...

    Já jo. Naprosto přesně si na to pamatuju,i na tu reportáž,co dávali na Primě. *14* *14*
  • Něco jako výročí...

    Nevím, jestli si na to pamatujete, ale dnes je to přesně 1 rok, co Kylie vystupovala v Praze *14* *14* *5* *5* *4* *5*
  • Re: Skvělá zpěvačka

    To fakt slibovala??? nevím, nevím, ale prej fakt vydá na konci roku nový album. Nevím teda, jakej žánr *7* *14* *4* *14* *5* *5*
  • Skvělá zpěvačka

    Celkem by mě zajímalo jestli vydá to jazzové album jak slibovala před dvěma lety. *4*
  • sbirka

    Ahoj! prodam sbirku clanku o Kylii. LINDAOLIVOVA@seznam.cz
  • Re: Re: Jako vždy dianně114

    Jo a máš moc hezkou profilovou fotku *4*
  • Re: Re: Jako vždy dianně114

    Na jedné stránce byla Kylie a na druhé Madonna a zmámkovali je tam ze zpěvu, marketingu, show a tak. Nakonec vybrali fanoušky a ti tam o nich měli něco napsat. Znáš to, extrémní fandové *1* Nemuseli je tam urazit tak moc *9* Madonna měla teda více bodů *5* Na ten čánek, co byl v novinách, si taky pamatuju. Než jsem si ho stačila pořádně prostudovat, mamka na něm ostrouhala brambory *10*
  • dianna114

    Re: Jako vždy dianně114

    Tak to vůbec nevím!!! I když tehdy jsem MF Dnes četla celkem dost. Pamatuju si akorát na článek o tom,že Kylie přijede do Prahy,ale Madonna vs. Kylie,o tom nic nevím! Co to bylo? Co tam psali? Psali to jako ve smyslu,že je lepší Kylie? *7**7**7*
  • Jako vždy dianně114

    Ahoj Diano, mám na tebe jenom takovou otázečku: jestli odebíráš MF Dnes, pamatuješ si, jak byl v magazínu článek Madonna vs. Kylie??? Ten článek vyšel asi v březnu-dubnu 08. *7* *7* *7*
  • Lokomotiva

    je parádní píseń *3*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Je to otázka vkusu

    Tak to je dobře, že už je Britney zase v pohodě. Dřív jsem četla v novinách, že si vyholila část hlavy, že zanedbává svoje děti, že je závislá na drogách, na alkoholu a bůhví na čem ještě. Ale novináři dokážou všechno příšerně nafouknout! Teď se dočítám o velkém comebacku a z rádia slyšm Womanizer nebo Circus, takže je to o poznání lepší *1* Taky se mi líbí, jak rychle se dokázala odrazit ode dna a že už je opět na vrcholu, a jsem fakt ráda, že se z té depky (snad) definitivně dostala. Jinak nemám nic, co by mi na ní vadilo. Takže je pro mě OK. *4* Možná si myslíš, že se snažím mít každého ráda, ale i já znám celebrity, které vyloženě nesnáším a které když někde vidím, tak mi hned ztuhne krev v žilách. Třeba jednu zmalovanou Bárbínu závislou na růžové *3* Ale je jich mnohem víc.
  • dianna114
    Máš pravdu,že každý je originál, navíc u Kylie se nedá říct, že by se snažila ji nějak kopírovat. Britney už se z průšvihů dostala a je zase v pohodě a zdravá, prostě se vzpamatovala a povedl se jí návrat. Co se týče zpěvu naživo, tak v tom je skoro horší než Katy, ale je pohybově nadaná a její vystoupení jsou o tanci,tak proto používá playback a když nesplete choreografii a trefuje se do playbacku, má vyhráno. A myslím, že Kylie a Madonna jsou konkurentky (tak je logické, že je lidi srovnávají), ale nekopírují se navzájem. *5*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Je to otázka vkusu

    Ne-e, Rihannu jsem nemyslela, ta je dobrá. Katy taky není špatná, Christinu neznám, ale vypadá hezky. Britney teda moc ráda nemám, ale je to spíše kvůli skandálům, hudba je dobrá. Oukej, možná jsem přehnala, když jsem napsala, že mám Kylie 1000x radši než Madonnu. Hrozně moc se mi líbí Miles Away, Give It To Me, Jump, Hung Up a Sorry. Je fakt hrozně hezká a hezky tančí i zpívá. Mám ji ráda. Ale absolutně NEMÁM ráda lidi, kteří Kylie považují POUZE za slabší odvar Madonny. Ty určitě víš, že Madonna je lepší, ale že Kylie není žádná její kopie. Každý umělec je přece svým způsobem originál! Bohužel ne každý to tak vidí... Jinak výhra v boji s rakovinou prsu je jeden z důvodů, proč Kylie tak moc obdivuju *14* A Madonnu taky obdivuju. Hodně. Rozhodně ne tisíckrát míň *3*
  • dianna114
    Mám na DVD staré písně Kylie, pak taky jeden koncert, ale u něj mi nejde zvuk. Ale všechny mladé zpěvačky nejsou zas tak hrozné, třeba se mi líbí Rihanna. Katy Perry mě zaujala, ale naživo zní hrozně. Kylie je suprová, ale na jejích písních mi vadí,že se tam většinou na konci dokola opakuje refrén. Ale písně In Your Eyes a In My Arms jsou skvělé. Taky ji obdivuju za to, že i přestože jí kvůli rakovině lékaři řekli, at' ukončí kariéru, Kylie statečně bojovala a jsem ráda, že je zase zdravá! A jsem taky ráda, že máš ráda Madonnu, já mám ráda ještě Britney.
  • Re: Re: Re: Re: Je to otázka vkusu

    Musím přiznat, že máš asi pravdu a jsem moc ráda, že ti Kylie líbí (aspoň trošku). Nebyla jsem ani na Madonně ani na Kylie ani na Céline Dion, takže je posuzovat nemůžu, můžu si jenom pustit záznam koncertu, tedy rozmazané a chrchlající postavičky na YouTube.com, ale to mi moc nepomůže. Většina dnešních mladých zpěvaček spoléhá na show a vizáž, a i když některé mají naprosto příšerný hlas, tak jsou celkem populární a někteří je mají radši než Madonnu nebo Kylie. Céline Dion má sice razsah 6 oktáv, ale jak už jsi napsala, show je zívačka. Takže Kylie nemá takový ječák, ale mně se stejně líbí mnohem víc než Céline, a podle MF Dnes ta šou nebyla zas tak špatná. A Madonna je prostě Madonna...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit