Přejít na výpis diskuzí

Kylie Minogue

OSOBNOST 31.12.2006 
138 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dianna114
    Já jsem někde četla, že přímo Kylie řekla, že přivede do Prahy daleko větší a výpravnější show než jakou tu měla Madonna. *13* Mně je taky Kylie sympatičtější, přijde mi milejší a víc si váží svých fanoušků. Já také ani jednu neviděla live, tak jen budu citovat příspěvěk uživatele z jedné diskuze: "no já absolvoval oba pražské koncerty Madonny a nejen její ale byl jsem i na koncertech např.Kylie Minogue,Gwen Stefani,Christina Aguilera či zmíněná Celine Dion a řeknu,že ani jedna nesahala Madonně ani po kotníky...mluvím o koncertu jako celku...hodnotit pěvecké kvality,je jasné,že Celine či Christina sespívají Madonnu do spodního prádla ale vezmeme-li v podaz celek tak Madonna odehrála nezapomenutelnou show a slušně odzpívanou,Kylie byla v obojím průměrná, ale Christina a Celine byly dobře odzpívané koncerty,ale absolutní nuda jinak... koukat na prkennou Celine bylo pro mě celkem místy utrpení... "
  • Re: Pro KUK

    ahoj, taky jsem na tom koncertě byla a vím, o čem mluvíš hi-tech aranžmá krása *14*
  • Re: Re: Je to otázka vkusu

    Když myslíš... Já mám Kylie 1000krát radši než Madonnu (ale proti Madonně jako takové nic nemám!). Myslím si, že tím "větším koncertem" mysleli pořadatelé hlavně velikost pódia nebo kulisy a světelné efekty (bohožel jsem live neviděla ani Kylie, ani Madonnu). Podle mě ale Kylie nic takového neříkala. Kylie je mi prostě víc sympatická z mnoha mnoha důvodů a to, jestli je Madonna Královna popu, je nejspíš otázkou vkusu, o tom bych mohla vést dloooouhé debaty *5*
  • Re: HLASUJTE!!!!!!!!

    Ahoj,zdravím všechny fanoušky Kylie Minogue!Já jsem jí poslouchala v dubnu minulýho roku a její písně se mi moc líbily. Pak v květnu jsem začla poslouchat Madonnu a její písně se mi líbily ještě víc! Na Kylie jsem tehdy úplně zapomněla,zase jsem ji začala poslouchat až tento rok v dubnu,kdy pořád hráli její písničku In my arms. *15* Když měla mít koncert tady v Praze,tak mě hrozně štvala tím,jak furt říkala,že tu bude mít ještě větší show než před dvěma lety Madonna(!).Kylie je fakt dobrá,ale s Madonnou at' se nesrovnává! *16*
  • prodám cd

    prodám originální nehraná cd kylie:

    Body language - 250kč
    X (regionální verze) - 160kč
  • Re: sbirka clanku

    Kolik a za kolik??? *7*
  • sbirka clanku

    Ahoj!
    Prodam sbirku clanku z casopisu. LINDAOLIVOVA@seznam.cz
  • Re: Sexy kost

    Jo, souhlasím, ale neřekla bych, že hudba ujde, ale že hudba je SKVĚLÁ!!!! Všem fanouškům Kylie Minogue (i těm ostatním) přeji hezký den! *1* *1* *1*
  • Sexy kost

    Pres svuj vek s prehledem nejvic sexy zpevacka. UZASNE TELO!!! *14*
    Jo, dokonce i hudba ujde... *3*
  • Re: úúúžasnáá

    SOUHLASÍM!!!!!!!!!!!!!!! Přečtěte si tady toho víc a zjistíte že lidi jako Nikdo atd. moc rozumu nepobrali. Kylie je super jako zpěvačka i jako člověk *15* *1* *1* *3* *4* *14* *14* *5* *5* (málem jsem na to vyplpala všechny smajlíky)
  • úúúžasnáá

    uplně úúžasně zpíva ....je krásná originální..prostě mmjmmmr *14* *14* *1* *1* *3* *3*
  • Re: Je fajná

    Snad jo.
  • Re: Re: Re: Ahoj!

    To teda jseš *4*
  • Re: Lenka

    Nevím, taky jsem to hledala na internetu, ale nic jsem nenašla *9* .
    Ale ufňukánkům jako jsem já bych doporučovala zakoupit k tomu ještě MEGABALENÍ papírových kapesníčků *4* .
  • Re: Re: Ahoj!

    Tak to zas já mám 11 let a měřím 165cm zatím a nohu mám 44 což znamená asi 8-9 takže...Já jsem tu největší čahoun *5* *1*
  • Lenka

    Prosím, chtěla bych se zeptat, jestli někdo
    neví, kde by se dalo nejlevněji sehnat DVD White Diamond a také jestli bych tomu vůbec rozuměla, protože angličtinu moc dobře neumím a prý u toho dokumentu nejsou české titulky. *4*
  • Re: :)

    SOUHLASÍM!!! JE FAKTICKY SUPER!!! *14*
  • :)

    Má hezký hlas.;o) *3*
  • HAPPY BIRTHDAY!!!

    Ahoj Kajlinko, všechno nejlepší k 40. narozeninám, sorry za dvoudenní spoždění. *4* *4* *4* *4* *4*
  • Re: Pro KUK

    Díky, jseš moc hodná, že jsi napsala. Už vím o co jsem přišla. Příště seženu lístky a přemluvím rodiče. Jestli nějaké příště vůbec bude. Dost mě mrzí, že jsem si to nechala ujít. Moc Kylie fandím a doufám, že se v naší malinké republice ještě někdy zastaví, Totéž platí i o Madonně. Tu jsem taky prošvihla. Aspoň si je konečně budu moct srovnat, kdo je teda královna popu a kdo princezna, jak se o tom přou média *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit