Přejít na výpis diskuzí

Lady Gaga

OSOBNOST 15.10.2010 
2269 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přijde mi že to není ona!!

    Nevím jak vám ,ale přijde mi,že to není LG!!! Když se podíváte na Just Dance,Poker Face, Paparazzi tak to je ONA!! Ale od videoklipu Bad Romance to je prostě někdo jiný ... To je můj názor;) Jinak je to dost dobrá zpěvačka :)) Její písničky mě vždy zvednou náladu atd.. Je prostě dobrá;) *3*
  • Tyhle nový fotografie jsou nádherný a prej je Lady Gaga nehezká!! :/ moc se mi tady líbí :) *14*
  • gaga

    nejleoší písničky jsou poker face a bad romance a fashion *15* *15* *15* *1* *1* *1* *1* *1* *14* *14*
  • eliskahvezda

    ubytování

    tak a já už vím,kde bude LADY GAGA ubytovaná a Hilton to není a vědí to všichni kteří se koukali na VIP zprávy. NJN ,moje sestra pojede do prahy a já taky já na černý most a ona na lady gaga,a to praha je od nás 190 km!!! a další den jdeme do školy a to stejně i když dojedeme v sedm
    • Re: ubytování

      JÁ DO ŠKOLY NEPŮJDU,ALE NA TEN KONCERT TAKY NE. *9* TVŮJ 101.LETÝ DIVOKÝ OBOJETNÍK. THE END.
  • Jo?tak když ji nesnášíš proč navštěvuješ její stránku/ky?!logika twl furt se dívat na něco co se mi hnusí!! :P
  • poslechnite si song dance in the dark a bad romance
  • Nezapomente si zebrat balonky modre na koncert kdyz nekdo nebude vedet proc tak napiste pod komentar
    • https://www.facebook.com/events/469889506447055/?fref=ts tady mate
      • Geniální nápad tak to beru ;)
    • Proč? :DDDDDD
  • lady gaga

    lady gaga jee nejlepší *14* vypadá jako andílek *4* ale uvnitř je jako čert *5*
    • Re: lady gaga

      Tak to nevím, ještě jsem na i v ní nebyl. Ale musím říct, že bych na i v ní být nechtěl. Nemám umělé květiny rád.
    • Re: lady gaga

      miluju lady gaga *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • kdo jde na koncert 5.10 ?:)
    • Já jdu na 100% už mám lístky :3
      • Taky *14*
  • Vánoční singl

    http://mp3face.com/2010/12/lady-gag a-christmas-tree/ Krásný text *1*
    • smelu

      Re: Vánoční singl

      jo ta písnička je moc hezká furt jí poslouchám *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit