Přejít na výpis diskuzí

Lenka Lanczová

OSOBNOST 31.12.2006 
105 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lenka je super

    podle mě je Lenka Lanczová super.Její knížky čtu už od svých 11 let a pořád mě baví a navíc v nich objevuji stále něco nového.Jen bych chtěla,abyste napsala ještě nějaké knihy o obezitě a anorexii(třeba něco jako Všechno bude fajn).A taky něco o vadě řeči,protože já neumím říkat r a tak ráčkuju a dost mě to štve.Byla bych Vám vděčná a jsem ráda za Vás a všechny Vaše knihy.Děkuji Petra
  • Díky Lence moje dcera začala více číst. Její romány hltá doslova jedním dechem a těší se pokaždé na další. *4*
  • Musím souhlasit,že knížky Lenky jsou opravdu poutavé a i já ve svém věku 28 let je čtu jedním dechem. Poprvé jsem se ke knihám Lenky dostala před 4 lety a dnes jsem přečetla i tu poslední - pokračování knižky Šeptej do vlasů. Kniha Andělé noci mě docela zklamala, čekala jsem trošku napínavější a zapeklitější děj. Oproti jiným jejich knihám se vše odehrávalo až příliš jednoduše, každý další krok hrdinky se dal předpokládat a konec také. Ale jinak ostatní knihy doposud super. Lenko fandím Vám a s radostí si opět koupím každou další knihu, kterou vydáte. *3* *3*
  • Koukám,že jsem chodí lidi jen si na Lanczovou jen stěžovat,ale těm knížkám se musí aspoň trochu porozumět!!!Vím,že je to dost blbá otázka,ale nemáte někdo její e-mail??? *7* *7* *7*
  • leniška

    Její knížky jsou super-čtu je nejvíc *14*
  • ...

    Jo píše fakty skvělý knížky!!!Když se do nich začtu,nemůžu se vůbec odtrhnout!!!Ráda bych aby se třeba jednou zfilmovali.Jako třeba od Danielly Stellový.A ještě jednou říkám že Lenka je skvělá a doufám,že toho ještě hodně moc napíše!!! *4* *4* *4*
    • Re: ...

      tO sOuhlasím :) ale kdyby se něcO zfilmOvalO, tak by fans chtěli třeba uš jen filmy :) Číst tO ye pOdle mě lepší :)
      .. Muy názOr nO :) .. ye skvělá :)
      .. ^^
  • jedna z nej českých spisovatelek

    Lanczovou nemůžete srovnávat se světovými autory - je to úplně něco jiného! Její knihy jsou oddechové- a myslím že ani sama autorka by se o to nepřela:) její hrdinky jsou podobně staré jako já a mají podobné problémy, proto jsou mi její knihy blízké.
    S kým se ale dá L. Lanczová srovnávat jsou ostatní český autoři - protože ona bezpochyby patří mezi ty nejlepší. Rozhodně ji mám radši než např. Wiewegha či Nesvadbovou!! Tady ti dva nepíší o nic více žanrově "intelektuálnější a hodnotnější" literaturu a postavy a děje jijich knih jsou jakési nadnesené a nepřirozené. Tím nemyslím dřívější wieweghovu tvorbu jako báječná léta pod psa či výchovu dívek v čechách, spíše jeho novější zfilmované romány jako účastníci zájezdu či román pro ženy - oboje katestrofa!!! už jenom ty patetická jména jako Laura, Ingrid, Oliver...btw. wiewegh má asi dost povrchní představu o ženách, když si myslí, že důvod k rozchodu pro nás je,když si partner obleče svetr do divadla, nedrží sklenici za stopku nebo nosí nemoderní koženou bundu:) nesvadbová zase neustále poukazuje, jak málo znamenají muži pro "moderní ženu 21.století" a jak k smíchu je jí nějaká věrnost či úcta.
    Lanczová narozdíl od nich píše úplně přirozeně - a popisuje lidi a vztahy přesně takové jaké jsou. A myslím, že se tak může zařadit mezi nejlepší současné české autory i když píše "jen" romány pro mladé dívky....
  • :-)))

    Jeji knihy sou pro me nejhezcimi ze vsech. Mezi nej knihy pocitam super kotata, znameni blizencu a panna nebo blizenec. *14* *14* *14*
  • Já ji prostě miluju, vždycky se do její knížky uplně "zažeru" tak, že nedokážu vnímat okolní svět a připadám si jako hlavní hrdinka *2* *14* lepší spisovatelku neznám, co se týče dívčích románů, fakt *3*
    • dsvgewfvgsdf
  • Moc zdravím paní Lanzovou. Děkuju za všechny její knížky a přála bych si jich ještě hodně. Nejsem puberťák. Knížky kupuju pro mou dceru, ale vždycky si je přečtu dřív, než jí je dám. Za mého dospívání jsem četla Stanislava Rudolfa, ke kterému se stejně ráda vracím a knížky paní Lenky nikdy zavrhovat nebudu. Kdo je pozorně čte, má tam docela čitelný návod, jak se snažit bez úhony dospívat a spoustu rad, jak se vyrovnat s problémy, které dospívání přináší. Jsem děsná. Čtu od svých 4 let a čtu skoro všechno. Jediné co jsem vynechala je tzv. červená knihovna. To není nic pro mě. Chci paní Lence poděkovat za možnost úniku z mých starostí do starostí holčin a trošku se vrátit ve vzpomínkách na moje vlastní dospívání. Mám všechny její knížky a vždycky se těším na další. Děkuju. Alena.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit