Přejít na výpis diskuzí

Lucy Lawless

OSOBNOST 31.12.2006 
141 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xena

    xena je nejlepsi snazim se delat vsechno co umi ona zatim se jen umim bojovat sicee bez pomoci ale ucim je fakt nejlepsi vim ze to rika kazdy ale pro me skutecne neco znamena je proste nenahraditelna ale zase bez gabrielli by nebyla takova jako ted *3*
    • Re: xena

      Všechny máte pravdu,Xena je opravdu úúúúúúúúúúúúúúúúú
  • jo lucy snad tě poznam když chodíš z mojí kámoškou :)
    • Nelly.N
      Tak jednak, je Lucy vdaná a druhak je na Novém Zélandu. Dost scestný výmysl, tohleto. Ani pro zasmání není dobrý.
      • marcela3477
        Pravda!ani já jsem se tomu nezasmála,na takovou blbost,to snad ani nejde!!!souhlas *3*
  • NAPIŠTE ADRIENNĚ!

    ADRIENNE WILKINSON HRÁLA VE XENĚ XENINU DCERU EVU NAPIŠTE K NÍ PROSÍM KOMENT! *14* ZBOŽNUJU ADRIENNE!
  • Tu calisto stvarnila nejaka hudson leick to mas pravdu ze bola krajsia ale mam dojem ze ona nebola herecka ale asi fakt nejaka modelka co iba zobrali do niekolkych epizod lebo tam potrebovali hezku tvaricku ako sexi zaporacku.
  • xena

    neví někdo jaky bojovy umeni se lucy učila? *7*
    • Re: xena

      V létě 1996 byla v Los Angeles. Zde se naučila bojová umění od mistra Douglase Wonga ("Dragon: The Bruce Lee Story") - zejména bojové techniky s meči a holí a základy kung-fu. *5*
      • Re: Re: xena

        díky *3*
  • xxxenaaa

    neví někdo kde lucy ted bydlí(jako země a město)? *7* *7*
    • Re: xxxenaaa

      Jo jeden barák má v Los Angles v Americe a Druhej v Aucklandu na Novym Zelendu *3*
    • Re: xxxenaaa

      Jeden dům má na Novém Zélandu ve městě Auckland
  • písně od Lucy

    Ahoj všeichni, chtěla bych se zeptat jestli nevíte kde se dají stáhnou písně od Lucy Lawless???
    A nevíte kde se dají stáhnout díly xeny aby byli Cz a nebyli v Raru???
    • sarda

      Re: písně od Lucy

      písně se určitě stáhnout dají, ale jen na Youtube. Pokud tě trápí otázka jako jaký program, určitě nezlame aTube Catcher, který stáhneš na slunečnice.cz. Ale jako takhle na stažení na nějaké stránce... To se velice obávám, ale zkus hledat. Já mám poct, že jsem nikdy nic nenašla... A stažení dílů Xena to vážně nevím. Já mám jen dvě DVD... Ale možná zkus starý dobrý ulozto.cz. Jinak nic.
      • ano na ulozto to je
        *4*
      • Re: Re: písně od Lucy

        JJ...!
        Uluz.to tam je jich dost...! *3*
  • neodolatelná

    Je to krásná a velice sexy zpěvačka, velmi dobrá a zdatná herečka a určitě skvělá máma. Vzhlížím k ní jako k ženě,zpěvačce a herečce. Je prostě úchvatná a hlavně neodolatelná, myslim že každej chlap by jí chtěl za manželku... Hold Tapert mě větší štěstí ... I love you Lucy.
    • elicool

      Re: neodolatelná

      ty seš normálně můj člověk čeče,souhlasím naprosto :) ahojj :)
      • Re: Re: neodolatelná

        Souhlas...!
        Máte pravdu...! *14* *3*
  • Xena ke shlédnutí na webu

    Kdo by mněl zájem tak na Xenu se můžete podívat i na www.serialova.tv Jsou tam první dvě řady takže kdo je ještě neviděl má možnost. *4*
    • kuky1299

      Re: Xena ke shlédnutí na webu

      čece mas pravdu:) diky zatipy jdu na to hendka!! Caw:)
  • janasrumova

    vše nej

    Všechno nejlepší Lucy *3* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit