Přejít na výpis diskuzí

Lucy Lawless

OSOBNOST 31.12.2006 
141 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • trochu postarsi pani, ale jako herecka ujde *1* *1* *1*
  • sarda

    Všechno nejlepší!!!

    Přeji této úžasné a úchvatné herečce všechno nejlepší k narozeninám, ať ji štěstí jak v hereckém, hudebním tak soukromém neopouští navěky. I love you Lucy :-*
  • katy.k

    Happy Birthday

    Happy Birthday Lucy....! *3* *3* *14* *15* *15*
  • H.B. Lucy

    Dodatečně všechno nejlepší k narozeninám :)
  • happy birthday lucy
  • cd

    nevíte jestli se dá sehnat někde to CD come to me?? jestli jo tak kde dik za odpověd
    • neo_ap
      Co by to mělo být? Zkus mi osvěžit paměť. *7*
      • Řekla bych, že "Come 2 me" a "Come To Mama: Lucy Lawless In Concert: The Roxy Theater In Hollywood"
        Pak má 2 koncertní DVD : "Gimme Some, Sugar: Lawless, NYC" a "Lucy Lawless Live In Chicago: Still Got The Blues" *2*
        • neo_ap
          Tak bohužel, nikde nic. Škoda. Dlouho se snažím od ní něco sehnat. Ale …
          • Já jsem si alespoň z youtube stáhla některé její písničky (hlavně ty které zpívala v Celebrity Duets a pak z toho koncertu v Roxy). Taky dlouho hledám, nějaké její CD nebo prostě neco...Ale bohužel nikde nic... :) potřebovala bych na Nový Zéland :D
  • taky mam rad XENU,chtel bivh se sni nekdy sejit na zivo. *14*
  • Uz si nepamatuju jak se nazivala ta herecka co ve xene hrala calisto ale ta byla mnohem hezci lucy byla jakoby v jejim stinu.
  • ahoj xeno přídeš k nám domu bydlýme v boční 2 *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *13*
  • verunka

    tak tady tu osubku mam moc rada,hlavne jako xenu,ktera je odvazna,bojovna,strasne moc krasna *14* lucy lawless je uzasna *4* *4* *4*
    • Zení

      Lucka je skvělá osůbka *14* Hlavně na Xeně jsem závislá *14* Unco je ta nejlepší ženská, jaká vůbec může být *1* *1* *1* *4*
      • Re: Zení

        Moje řeč.. Jsem fanda jako blázen :-)
        • Re: Re: Zení

          Hej lidi nechce někdo jít za XENU nebo GABRIELU na maškarní? *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit