Přejít na výpis diskuzí

Marian Vojtko

OSOBNOST 31.12.2006 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Marián

    Marián krásně zpívá a v muzikálu mu to také jde *3*
    • Re: Marián

      Tak to je pravda,ale taky je škoda,že trošičku odsunul operu na druhou kolej,protože operu taky válí a klidně můžu říct,že léééépe,než muzikál.Kdo jste ho ještě neslyšeli operovat *14* tak to co nejrychleji napravte,jestli se vám líbí v muzikálu,tak v opeře je o dva stupně lepší,je to prostě něco! *4*
    • Re: Marián

      Vždy když slyším zpívat Mariána je to nádherný a nepopsatelný zážitek. Jděte na obnovenou premiéru Drákuly. Je to super a on jako Drákula je nepřekobatelný!!!
      • Re: Re: Marián

        Jako Drácula je fakt dobrej,ale i když Mariána vážně baštím,tak Hůlka je v Draculovi o malinko lepší,tedy podle mě..a kdyby se vážně dělalo nějaké hlasování,o nejlepšího Draculu na 100% by vyhrál Dan.... *15*
      • Re: Re: Marián

        Jestlipak je Marián tak kouzelný i v soukromí, když na jevišti je radost se na něj dívat!!! *14*
        • Re: Re: Re: Marián

          Jeviště je jeviště,tam se mu to kouzlí,když má tak čarovnej hlas.V soukromí to bude asi trošičku jiný...i když možná že taky kouzlí,ale zřejmě jinak.. *14*
  • pan m.v.v tv

    dnes jsem viděl v tv pana m.vojtka a bylo to opravdu nechutné.zábava pro otrlé
    • Re: pan m.v.v tv

      No jóó,no..Tak tenhle koncert,co jste viděl v televizi jsem měla to štěstí vidět a dokonce i slyšet přímo v divadle a bylo to opravdu pro otrlé,protože nebýt semtam těch chvilek,kdy pan Vojtko mluvil,nemohla bych se vůbec nadechnout...jedním slovem byl prostě ÚCHVATNÝÝÝÝÝÝÝÝÝ *3*
    • maristela

      Chtěla bych slyšet zpívat tebe,ty užasnáku.Televizi nesleduji,ale krásný hlas pana Vojtka mě pohladil na duši. *14* Co asi posloucháš ty??? Marku76 *5*
      • Re: maristela

        Marian Vojtko se mi líbí od chvíle, kdy jsem ho naživo viděla a slyšela v Čardášové princezně. Dnes mě znovu uchvátil. Má nádherný hlas a příjemný projev. Ráda bych ho poznala víc.
  • Konccert Mariana Vojtka

    Ahojky všem, kteří si zamilovali nádherný hlas Mariana Vojtka. Konečně je to tady a Marian bude mít vlastní koncert 18.11. v divadle Hybernia. Vstupenky jsou již v prodeji na http://www.ticketportal.cz/search2. asp?ID=87069&ID_Objekt=1200424. Hosty jsou Petr Kolář a Eva Urbanová. *3* *4*
  • nej hlas

    Jeho hlas je naprosto, ale vážně naprosto úžasnej a úchvatnej, v poslední době jsem Mariana viděla v muzikálu Angelika jako Jofreyho a v muzikálu Tři mušketýři jako kardinála, nepouštím si nic jinýho, už se těším na derniéru Angeliky, lístky už mám doma :) pojďte taky *14*
    • Re: nej hlas

      Bohužel Marian dernieru nezpívá *9* *8*
      • Re: Re: nej hlas

        vím, že ano, ptala jsem se na to... *7*
        • Re: Re: Re: nej hlas

          mmm, tak to koukám, že asi ne no *9* *9* *9*
  • Angelika

    Výkon v muzikálu Angelika byl naprosto super. Ačkoli nejsem zrovna plakací typ, podařilo se mi během představení zaslzet hned čtyřikrát. Tleskám!!!
  • Mariááán

    Mariánku jsi supééééér a tvuj hlas je tak úžasnej seš nej nej nej *3*
  • MARIÁN

    Marián je charismatický zpěvák s nádherným hlasem. Škoda jen že není tak známý a doceněnný. Doufám, že ho někdy uvidí naživo *4*
  • Mároš ♥ je bezva!!!

    Mě se Mároš jako zpěvák hrozně líbí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *4* *4* *4* *4* *3*
  • ;-)

    Jak jak se Vám fanklubákům i Vám pane Vojtko vede? *4*
  • No páni

    Zdravím všeci!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit