Přejít na výpis diskuzí

Martina Sáblíková

OSOBNOST 22.11.2010 
169 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wauworld
    Domluvit si s tímto hvězdným párem schůzku není vůbec snadné. „Kdybychom měli vyhovět každé žádosti o rozhovor nebo setkání, tak celý rok neděláme nic jiného,“ opakoval mi několikrát zdvořile do telefonu bývalý československý rychlobruslař Petr Novák. *14*
  • wauworld
    nová Martiny kampaň zní : O své jedničky se můžu opřít !! Néé to své tam není ! *1*
  • wauworld
    Scénáristé slavnostního a televizními stanicemi ČT 1 a ČT 4 Sport přenášeného večera nechali charakterizovat několika slovy bezprostředně před oznámením umístění každého sportovce v top desítce jeho blízkým či dobrým známým. Sáblíkovou charakterizovala mimořádně výstižně Ivana KADLECOVÁ, její někdejší profesorka ze sportovního gymnázia Vincence Majovského, Nové Město na Moravě, na kterém Sáblíková loni maturovala. Shrnula charakteristiku trefně do 5 N, v tom pátém ocenila, že tahle reprezentantka v mladém věku přináší svoje výsledky pro radost sportovního národa. K tomu moderátoři večera Lucie Výborná s Janem Pokorný: "Vy ale máte, Martino, ještě jedno N..." A Sáblíková (hlasem docela naměkko z právě slyšeného od své profesorky) k tomu pohotově: !"Já vím, trenéra Nováka..."
    *14*
  • wauworld
    http://petiboj.cezregionum.cz/videa.html

    Na těchto videích je vážně sexy !
  • wauworld
    A takhle vypadají v poslední době běžné dny Sáblíkové. Akce střídá akci. Ale nabitý diář se pomalu začíná vyprazdňovat. Ještě dnes musí zvládnout jeden rozhovor pro rádio a natáčení pro Českou televizi a pak už se může začít chystat na vysněnou dovolenou. S trenérem Petrem Novákem vyrážejí na dosud tajné místo. „Neřeknu to, protože to nevím,“ culí se. Za měsíc ji čeká další dovolená. Celému svému týmu zaplatila mistryně světa a Evropy dovolenou na Mallorce.
  • wauworld
    Černé svědomí nedalo spát řidiči, který v pátek v Přibyslavi přejel rychlobruslařské šampionce Martině Sáblíkové prsty na ruce a poté z místa odjel. Sám se šel přihlásit na policii! „Za všechno se omluvil. Prý si ničeho nevšiml,“ řekl serveru iDnes Sáblíkové trenér Petr Novák.

    Incident se stal v pátek odpoledne. Nepozorný řidič couval z parkoviště, dva cyklisté se mu vyhnuli, Sáblíková se ale srazila s týmovým kolegou a spadla na zem. Když měla hlavu a ruce mezi koly, řidič se rozjel. S hlavou stihla uhnout, ruce jí však přejel. „Hlavní je, že se Martině nic vážného nestalo. Kdyby totiž neuhnula hlavou, mohla být mrtvá,“ upozornil trenér Novák.

    Sáblíková už o víkendu opět trénovala, v úterý odlétá na MS do Sofie.
    Co bude dál s nepozorným řidičem, zatím policie neoznámila.
  • Novák: Bez peněz končím! Sáblíková: Ale nekončíš...

    Znovu vyhrožuje! Kouč dvojnásobné olympijské šampionky Petr Novák se prý na rychlobruslení vykašle, pokud se na jeho práci nesežene více peněz. „Takhle to dál nejde. Jestli se to nezlepší, končím. Můžu dělat s malými dětmi nebo v jiných zemích,“ řekl smutně. Krev mu pijí mizerné dotace od ČSTV (místo necelých 3 milionů Kč by potřeboval 15 až 20 milionů) i neustálá absence rychlobruslařské haly. Jednání kolem ní před volbami »zamrzla«. „Bez peněz a bez té haly se vážně nedá konkurovat světu. Pořád slyšíme, že nejsme masový sport, ale podívejte, co Martina udělala pro tuto republiku,“ upozornil. Sáblíková nevěří, že by trenér své hrozby naplnil. „On to říká, ale myslím, že nás neopustí,“ zavrtěla hlavou. A nakonec rezignoval i sám Novák. „Ona ta varianta na 99 procent stejně nepřijde,“ polkl zlobu.
  • Ti dva se od sebe nehnou! Brázdí spolu svět po soustředěních a závodech, i baráky mají ve Velkém Oseku nalepeny na sebe. A teď dost možná spolu pojedou i na dovolenou k moři!

    Trenér Novák chce mít totiž Martinu, svůj zlatý poklad, neustále na očích. „Kdepak, samotnou ji nepustím válet se na pláže. Jestli Martina pojede, tak se mnou a celým týmem. Svezou se na kole a kluci jí zase budou dělat bodyguardy,“ prozradil Petr Novák.

    Jedno si na něm ale dvojnásobná olympijská vítězka a mistryně světa i Evropy přece vydupala: celých sedm dní teď bude mít jen pro sebe! „Kouč mi po té mé sezoně z říše pohádek slíbil týden absolutního volna,“ zářila Sáblíková nad úžasným dárkem a se smíchem nastínila svůj program: „Hodně jídla, televize a hlavně klid...“

    Co přijde pak? Zase dril a příprava na další rok. A Novák už tuší, že perné léto stráví Martina na cyklistických závodech. „Ano, koketujeme s kolem. Napřed ale Martinu důkladně proklepneme u doktora, uděláme krevní testy. Ona sice říká, že má za trenéra magora, ale nejsem zase takový magor, abych tuto věc podcenil,“ řekl Novák. A pak možná vyrazí k tomu moři?
  • Je možné, že byste mohli reprezentovat jinou zemi?

    My jsme ve světě známí jako zvláštní dvojka. Sympatická dvojka, nevím, co je na nás sympatického. Navíc jsme oba blíženci a je vůbec s podivem, že spolu dokážeme vycházet. Ale ty nabídky byly velmi zajímavé, protože trenéři mají v zahraničí daleko jiné peníze, než máme my. I ti závodníci. U nás ale přišli sponzoři a ti nám vytrhli trn z paty. Podmínky se změnily natolik, že ta naše hymna Kde domov můj, je mi hodně sympatická a kvůli tomu my hodně tekly slzy a proto zůstávám.
  • Trávíte spolu většinu roku na soustředěních i závodech, ale máte vedle sebe i domy. Kdo z vás je větší pečlivka při péči o ně, když jste náhodou na chvíli v Česku?
    Sáblíková: „Petr je hodně velká pečlivka, co se týká zalévání zahrady. Komanduje mě celé léto, že jsem zapomněla pustit vodu. Co se týká věcí, které nezvládnu, udělá je s chutí, radostí, baví ho to. Umí na baráku všechno. A vypadá to skvěle.“,,

    Petře, jsou pro vás manuální práce a kutění odreagováním?
    Novák: „Chvilku mě to baví, ale když pak mám dělat všechno, někdy už Martině vyčítám: Nemám čas. Jdeš po zahradě, vodu si pusť, stromky ti uschnou, přitom to stálo peníze a kus práce, než jsme je zasázeli. Někdy na ni takhle vyjedu. Ale do jejího baráku jí nekecám, je to její království. To dodržuju i u sebe.“

    Co tím myslíte?
    Novák: „Nebudu druhým dělat otroka. Ve smyslu, že kdyby někdo honem přišel, musí být uklizeno. Ne, to je moje království. Když někdo přijde, nemusí mi tam uklízet. Jestliže ze sebe shodím kalhoty a nechám je ležet na zemi, tak tam leží. I když samozřejmě určité zásady jsou.“
    Sáblíková: „Když jsou to jen kalhoty, je to dobrý.“
  • Znáte se už 13 let. Kdy se z vás však stali přátelé? Na začátku asi těžko, když vám, Martino, bylo jedenáct.
    Sáblíková: „Poprvé jsem Petra viděla u nás, když jsem šla našim dát dobrou noc. Říkala jsem si: Co tady dělá ten pán? A šla jsem pryč.“
    Novák: „Byla děcko, viděla starýho chlapa, měla z něj respekt, takže přátelství vzniklo až postupem času. Až když jsme jeden ve druhého začali mít důvěru.“
  • trapas


    http://www.youtube.com/watch?v=-gzI0qAOTyA&feature=channel_video_title
  • http://www.youtube.com/watch?v=-gzI0qAOTyA
  • Ty Novákovi výroky jsou občas dost nešťastné ! Třeba v tomhle videu : www.youtube.com/watch?v=NiU1W3 ...
    říká : "Samozřejmě jim vysvětluju,že můžou mít partnera,můžou mít s někým nějaký kontakt,ale nemůžou se zamilovat ." Ach bože trenére,já se musím nejdřív do někoho zamilovat a až potom to může být můj partner a né žě budu mít partnerku do který nebudu zamilovanej ! To je fakt teda lepší buď radši být sám nebo mít za partnera Vás pane trenére !!!
  • http://logan21.rajce.idnes.cz/Martina_Sablikova_pece_s_trenerem_Petrem_Novakem/
  • zÁBAVNĚJŠÍ !!!! http://voyo.nova.cz/multimedia/mr-gs-11-4-2010-petr-novak-martina-sablikova.html
  • Je nechutné jaká upoutávka byla použita ! Vytržená z kontextu ! Prej Milujete ho Martino ? a Novák na to : stoprocentně ! Donutile pochopte prosím že jejich vztah je jen jejich věc a určitě o něm nebudou mluvit v televizi ať už je jakýkoliv !!! A jestli je takový jaký naznačujete (partnerský) tak jim ho docela přeju ! A ať jim to spolu vydrží !! *14*
  • Aha,tak co teda ? *2* *12*
  • upoutávka zde : http://www.ceskatelevize.cz/porady/10317970619-trumfy-miroslava-donutila/
  • V sobotu večer na ČT1 vystoupí v pořadu Miroslava Donutila Martina spolu s trenérem...Upoutávka byla : Donutil se ptal milujete ho ? :-) *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit