Přejít na výpis diskuzí

Martina Sáblíková

OSOBNOST 22.11.2010 
169 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wwww

    Re: Re: Re: Re: Re: martina....

    to je daň za sport !!! *15*
  • rafaelnadal

    Re: Re: Re: Re: martina....

    ... hezká, milá, skromná... Jenže kdokoliv, kdo by chtěl mít vážnější úmysly, musí vědět jednak že vždycky bude "dvojka", jejímž úkolem bude provést akt oplodnění a pak moc nepřekážet . jednička bude teď vrcholové bruslení, pak FTVS a trénování novýách nadějí, cestování po závodech případně zápřah kolem nové haly. Manželku uvidí utahanou, jak si přepírá propocené kombinézy a záhy usíná. A pak: kamkoliv přiíjdou, vždycky bude "ten chlap, co má Sáblíkovou - jak on se, sakra, jmenuje, no, vždyť ono je to vlastně jedno". NA tomhle kdysi ujíždělo i manželství JFK.
  • senorita

    Re: Re: Re: martina....

    je vidět že to mezi nima jiskří !!! Proto to dotáhla tak daleko ! Žádné přátelství mezi mužem a ženou nemůže existovat !! *15*
  • senorita

    Re: Re: martina....

    toho si myslím nejde nevšimnout ! Ona je na fotkách s ním úplně rozzářená,ženštější...Jisk
  • marmeladalada

    Re: martina....

    jsou jasní !!! *15* Jak po sobě pokukujou,ste si toho nevšimli ? *14*
  • avatar1

    martina....

    ...a její trenér jsou sehraná dvojka !!!
    A ze všech problémů umí vybruslit !!!!!! *15*
  • kiki248

    Vše nej!!!

    Všechno nejlepší k narozeninám Martino!!! Hodně úspěchů do nové sezóny!
  • vše nej

    všechno nejlepší!! Hodně úspěchů! Si bezvadná! *1*
  • ane.tt

    ...

    vše nej *14*
  • volinevolte

    Hezká není a přesto..

    ..dějiny mění!! *1* *15* *1* *15*
  • Skvělé

    Martino, úžasná sezóna! Moc mě sport nebere, ale Tvoje soutěže jsem letos sledovala s napětím a držením palců. Přeju Ti i další vydařené závody a hodně štěstí také v soukromém životě. Moji rodiče pocházejí z obce Jámy. Takže, sousedko, drž se i nadále! *3*
  • Re: Gratulace + poděkování!

    Jsi cool
  • rc

    Neboj se Martííí nikdo se na tebe zlobit nebude když nebudeš první:-)
    je to přeci tvůj závod:)
    nestarej se o ostatní a dělej si to jak chceš ju:-)
    ale strašně moc ti to přejeme a fandíme ti a máme tě rádi,to co jsi předvedla na olimpiádě to bylo opravdu výjmečné,výjmečný výkon:)
  • Re: Díky Martino

    oni sice říkají,jak by ten provoz byl drahý,ale,kdyby tam udělali kasždý den veřejné bruslení a přišlo by 5000 lidí,tak by to akorát stačilo na náklady
  • no,jo,

    chtělo by to přidat 10 a 20km na ZOH,aby to bylo zajímavější,ty krátké tratě jsou o ničem
  • Re: Díky Martino

    Moc vam gratukuju za 2 zlate medajle jen tak dal,privezte medajli i Ms sveta,Ms Evropy a za 4 roky v Soci.
  • kata12345

    Re: Díky Martino

    Se ví, že souhlasím s výstavbou. Si vemte jak dobrá je a přitom pomalu nemá kde trénovat. Dokážete si představit co to bude až bude mít svůj vlastní stadion? Bude to bomba a moc jí to přeji. Na olympiádě válela *4*
  • janikoz

    Díky Martino

    Tak má Česko šest medailí, tu většinu přivezla Marťa *3* Jsi nejlepšíííí!!! *4* Souhlasíte s výstavbou stadionu?
  • zuhajda07

    martina

    Martinka je uplne ze vsech nejlepsi dik moc za ty tri krasny medaile!dik ses proste nej!!!!
  • Martinka

    Martinko jsi opravdu úžasná,skvělá a nezbývá mi nic jiného než Ti vyseknout hlubokou poklonu spojenou s obrovskou úctou!!!Tolik,tolik jsem Ti to přál!Za Tvou nezměrnou píli a dřinu.Já Ti neděkuji ale moc a moc GRATULUJI!!!!ZASLOUŽÍŠ SI VŠE ČEHO JSI DOSÁHLA A DO BUDOUCNA BYCH TI CHTĚL POPŘÁT AŤ SE DAŘÍ JEŠTĚ VÍC!!!Tvůj velký fanoušek Béďa *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit