Přejít na výpis diskuzí

Martina Sáblíková

OSOBNOST 22.11.2010 
169 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.fanpop.com/spots/martina-sablikova-and-petr-novak/images
    tady to teď pojede ! *1*
  • http://images5.fanpop.com/image/photos/30300000/Sablikova-Novak-and-Jan-Marek-he-died-in-2011-youtube-30344949-1536-1024.jpg ..
  • Trenér Sáblíkové: Dělám pro ni všechno, na kluka a rodinu má čas
    Kdyby tolik nevyhrávala, možná by pak přemýšlela jinak, ne?
    Nevím, jak by reagovala, kdyby jezdila desátá, patnáctá místa. Dokázala toho tolik, že může přijít jednou i ten neúspěch. On ale pořád nepřichází, a já věřím, že nepřijde ani dalších deset let.
    Tak dlouho? Myslíte, že ještě bude sportovat?
    Proč ne? Včera byla čtyřicetiletá Pechsteinová desetinku od bronzu.
    Co když bude chtít mít ve třiceti letech rodinu?
    To už je jiná věc. Pak si musí rozhodnout, jestli chce dělat sport, nebo se bavit rodinou. Ale kde je problém mít rodinu v pětatřiceti jako Gunda Niemannová? Ta nepřemýšlela ve 24, že by chtěla mít rodinu.
    Mluvili jste s ní na tohle téma?
    Samozřejmě. Se všemi, už když je jim třináct roků. Do týmu přišla nová děvčata a hned se s nimi bavím na téma chlapec a temno v hlavě. Kdybych je na tohle neupozornil, nikdy nic nedokážou. Musejí vědět, jestli do toho půjdou, nebo ne. A jestli chtějí být tak dobré jako Martina, nebo ne. Trenér by si měl uvědomit, že by měl fungovat i jako dobrý poradce. A i s rodiči to musí fungovat, musí být shoda.
  • wauworld
    trenér před a po plastikách obličeje http://www.osobnosti.net/foto/marty/112877-20111227103558.jpg
  • wauworld
    http://www.sport.cz/diskuse?id=193271&articleId=/clanek/195757-sablikova-byla-pred-vanoci-u-zubare-za-medailemi-vyrazi-s-rovnatky.html§ionId=691
  • Přeji krásné sváteční dny.Z úřadu jsem obdržela druhý dopis o koupi domu v sousedství.Dům koupila Martina Sáblíková.Je to shoda jmen,nebo budem opravdu sousedé?Dík za odpovědˇ.Lenka
  • wauworld
    Sáblíková dnes poprvé vystoupila v televizi s rovnátky...upřímně řečeno v jejím případě asi moc nepomůžou... *1* *1* *2* *15* *3* *6*
  • wauworld
    Vyhlášení novinářské ankety Sportovec roku 2011 se přizpůsobí aktuální situaci, kdy Česká republika bude držet třídenní státní smutek, a stane se poctou bývalému prezidentovi Václavu Havlovi, který zemřel v neděli. Přímý přenos bude namísto ČT1 vysílat sportovní kanál ČT4.

    Původně se uvažovalo o úplném zrušení akce, nakonec byl ale celý program přepracován tak, aby odpovídal současné smutné situaci. Zmizely z něj humorné scény a vtipy a bude trvat jen něco přes hodinu. Provázet celou akcí budou moderátoři Radiožurnálu Lucie Výborná a Jan Pokorný.

    V posledních dvou letech měla anketa stejného vítěze, respektive vítězku – rychlobruslařku Martinu Sáblíkovou. Horkou favoritkou na vítězství je ale jiná česká sportovkyně – tenistka Petra Kvitová, která letos vyhrála mimo jiné Wimbledon či Turnaj mistryň.

    V nominované desítce jsou také Tomáš Berdych (tenis), Petr Čech (fotbal), Jaromír Jágr (hokej), Mirka Knapková (veslování), Jaroslav Kulhavý (horská kola), Ondřej Synek (veslování), Barbora Špotáková (atletika) a Zdeněk Štybar (cyklokros).
  • wauworld
    HLAVNĚ SE NEZAMILOVAT..A POKUD PŘECE TAK POUZE DO TRENÉRA !!!

    Martina Sáblíková: Byla jsem za princeznu Prožívá dny jako Alenka v říši divů. Na rautu po vyhlášení Sportovce roku rychlobruslařku Martinu Sáblíkovou (19) do půlnoci každý obdivoval, podával ruku, chtěl společnou fotografii... "Jsem v šoku a nevím, co se děje. Esemesku mi do Itálie poslal i Petr Čech. Myslela jsem, že si ze mě někdo dělá legraci, ale pak jsem viděla anglické předčíslí čtyři čtyři a řekla jsem si: To je reálný," usmívá se Martina. Ze Sáblíkové je princezna českého sportu. O víkendu ovládla mistrovství Evropy, zlomila tři (!) světové rekordy. "Agentura Sport Invest pro mě poslala soukromé letadlo, běhala jsem během letu od okénka k okénku. Opravdu jsem se trochu cítila jako princezna, rozmazlovali mě," popisuje pořád ještě malinko roztřeseně pohádkový příběh mladá dáma, která nemá na kluky čas a na módu ji moc neužije. "Večerní šaty jsou fajn, ale boty mi neseděly. Když nemám botasky, tak to pro mě nejsou boty," práskne bez váhání. Ptáte se, jak se mohly zrodit fantastické výsledky Sáblíkové? Kde bere na rozdíl od většiny rychrobruslařek štíhlá dívka sílu a je z ní největší česká naděje pro další zimní olympiády? "Před Martinou jsem měl deset podobných talentů," tvrdí její trenér Petr Novák. Ostatní holky ale nevydržely. Zamilovaly se a byl konec. "Trvá pět let, než se člověk dostane na nějakou úroveň. Než se zvětší plíce, srdce, rozšíří žíly. Mě nezajímají svaly, mě zajímá toto!" ukazuje si Novák na hrudník. "To je továrna, která dělá výsledek." Kolikrát ještě Martina oslaví zlato šťastným pláčem, tak jako o víkendu v Itálii?Y!
  • "Zkusíme to tady?" zkoumá trenér Petr Novák žďárský rybník Pilák. "To bych musela skákat na led přes vodu. Taky bych se mohla utopit," namítá Martina Sáblíková. "Tak támhle u lesa, v té zátoce," rozhodne kouč.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit