Přejít na výpis diskuzí

Martina Sáblíková

OSOBNOST 22.11.2010 
169 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wauworld
    Od loňska jste nám změnila účes.Pro tuhle sezonu jsem se obarvila na černo. Chlap nejsem, abych si každé ráno holila knír, tak aspoň
    nějaká změna.My si ho se sestrou jednou taky „jako holily“,
    odkoukaly jsme to od táty a záviděly mu. Pak nás ale
    vystrašil, že nám porostou vousy, tak jsme holicí štětku
    radši odložily. Ale co vy a image, záleží vám na ní?
    Mně je to jedno. Ráno jsem schopná vstát, pročísnout
    si vlasy, a pokud mi netrčí všemi směry, tak jít.Můžete se uzívat. Absolvovala jste kvůli rozhovoru ranní trénink dřív než obvykle? To ne, v týdnu na něj chodíme normálně v půl osmé.Když ne na trénink, tak na rozcvičku, takže jsem zvyklá. Spíš jsem přespaná, protože jsem šla včera do postele už v devět. To je horší, než kdyby šel člověk
    spát ve dvanáct.
  • wauworld
    Kde se vidíte za iks desítek let, až skončíte se
    závoděním?
    Chtěla bych zůstat u sportu a dělat trenéra.
    Pokračovat v tom, co kouč jednou začal. Jen nevím,
    jestli na to budu mít buňky
  • wauworld
    Z rozhovoru s Martinou Sáblíkovou :
    Vypadáte atraktivně,mohou za to geny ? Kolik času v měsíci věnujete sama sobě ? (kosmetika,kadeřník,manikůra,masáže)

    Díky sportu se nemusím hlídat - zbaštím všechno co vidím.Ke kadeřníkovi chodím jednou za měsíc,když je čas a jsem doma,co se týče kosmetiky,na tu nechodím, a masáže mám na soustředění pravidelně.
  • wauworld
    Tady bydlí spolu s trenérem..
    http://collna.rajce.idnes.cz/Dum_Martiny_Sablikove_a_jejiho_trenera_Petra_Novaka#ALD31706d_Kopie_domky1.jpg
  • wauworld
    http://diskuse.doktorka.cz/martina-sablikova/
  • wauworld
    Martina Sáblíková - ochranná známka, majitel Petr Novák
    už 4 roky je Novák majitelem Sáblíkové.. *1*
  • wauworld
    http://oz.kurzy.cz/petr-novak/martina-sablikova-p451788z298262u.htm ,.
  • wauworld
    Domluvit si s tímto hvězdným párem schůzku není vůbec snadné. „Kdybychom měli vyhovět každé žádosti o rozhovor nebo setkání, tak celý rok neděláme nic jiného,“ opakoval mi několikrát zdvořile do telefonu bývalý československý rychlobruslař Petr Novák. *14*
  • wauworld
    nová Martiny kampaň zní : O své jedničky se můžu opřít !! Néé to své tam není ! *1*
  • wauworld
    Scénáristé slavnostního a televizními stanicemi ČT 1 a ČT 4 Sport přenášeného večera nechali charakterizovat několika slovy bezprostředně před oznámením umístění každého sportovce v top desítce jeho blízkým či dobrým známým. Sáblíkovou charakterizovala mimořádně výstižně Ivana KADLECOVÁ, její někdejší profesorka ze sportovního gymnázia Vincence Majovského, Nové Město na Moravě, na kterém Sáblíková loni maturovala. Shrnula charakteristiku trefně do 5 N, v tom pátém ocenila, že tahle reprezentantka v mladém věku přináší svoje výsledky pro radost sportovního národa. K tomu moderátoři večera Lucie Výborná s Janem Pokorný: "Vy ale máte, Martino, ještě jedno N..." A Sáblíková (hlasem docela naměkko z právě slyšeného od své profesorky) k tomu pohotově: !"Já vím, trenéra Nováka..."
    *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší