Přejít na výpis diskuzí

Matthew Perry

OSOBNOST 31.12.2006 
137 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vzkaz

    Matthew je nejlepsi a je prekrasnej koukak na kazdej dil a je proste fakt dobrej
  • Podle me je Matthew naprosto a jedinecne bez konkurencne nejkrasnejsi chlap na svete. Kdo by tem jeho ocim mohl odolat. Zavidim Monice v Pratelich..
  • :o))

    Jeee bejt zenska tak ho miluju!!Jo je to fakt cool machr na kravinky a perfektni herec. Jo Přátelé mi dali hodne, nezda se to ale nektery veci sou fakt podobny zivotu kterej vedem:o)..ouch!..moc mi to asi pise...No a jak stare dobre prislovi pravi??...Pomiluj se, dej si koláč:o)) caoooo
  • Je naprosto úžasnej. V přátelích nemá chybu, Monica se fakt má. Bez něj by to nebylo ono. Je pěknej, vtipnej a úplně boží!!!!!!! *14*
  • Matthew patří mezi mé nejoblíbenější herce.Je to cool machr,chtěl bych se s ním jednou seznámit.To je týpek. *3*
  • Herec

    Tak s tímto hercem se mi líbili komedie Můj soused zabiják 1 a 2 a seriál Přátelé.Mám raději však filmy před seriály(alespon v tomto případě).Je fakt good!
  • MATTHEW PERRY

    Je to najlepší herec. *3*
  • Matthew Perry

    Je to moj najlepší herec.
  • MATTHEW PERRY

    Dodáva Filmu tú správnu šťavu je to perfektný herec,nevieťe niekto o nejakej stránke o Matthew Perrym,thenk you. *3* *4* *5* *3*
  • MATTHEW PERRY

    Tiež niekedy pozerám Priaťelov je to fajn seriál. *4* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší