Přejít na výpis diskuzí

Matthew Perry

OSOBNOST 31.12.2006 
137 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MAtheeeeew

    MAtheeew je suprovej herec a v přátelích je úpe úžasnej "!!!! *4*
  • prosím odpověď!!!

    ahoj, nevíte jestli má matthew ženu, a děti? díky předem za odpověď. *7*
  • Fakt good

    Heey Matthew je prostě super typek je uplně nejkrasnějšiii *14* *1* fakt ty jeho hlasky to je vaal, mě se teda nejvic libil v Přátelích a v Tři do Tanga nebo blazni spěchaji... Fakt je super a moc krasnej a pratele sleduju fuurt, ses nej a kdo je fanda je muj človek, čuus buus P.S monika se maa *13* *15*
  • muž snů...

    Tak přesně takhle by mel vypadat muj muž, se kterym bych stastne stravila zbytek sveho života... I love you, Matt... a jako Chandler Bing jsi byl k sežrání uplně nejvíc...:-* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Matthew Perry

    Ja som jeho velký fanúšik,Traja do tanga,Priaťelia je najlepší a úplňe perfektný, najviac sa mi tu páči. *14* *15*
  • vztah

    nevíte náhodou jestli ještě stále chodí s Lauren Grahamovou?=o)
    • goldenka

      Re: vztah

      ze prý s ní byl i zasnoubeny,ale uz myslim spolu nejsou-- *7* newim proc?
  • millášek

    hej to je nej herec ja ho miluji upe krasnej vtipnej nadhernej *14* *14* lovuju ho
  • Matthew

    Díky Mattymu byly všechny filmy s ní skvělé... je hrozně roztomilej,sladkej a vtipnej... Miluju jeho filmy :) kdyby byl v Čr neváhám ani minutu a jedu se sním seznámit :D *14* *14*
  • Prostředníček

    Nevšiml jste si někdo, že Mattew má kratší prostředníček pravé ruky? Vypadá to, jako by mu chyběl článek. Je to vidět např. v díle Přátel s názvem "Tajemná komora" - s08e14. Nevíte, jak se mu to stalo?
    • Re: Prostředníček

      Ja jsem si toho nikdy nevsimla, ze by mu chybela cast prstu, ale nedavno jsem narazila na nejake fan pages, kde bylo psano, ze chybejici cast prostridnicku prave ruky je nasledek nestastne nehody pri zavirani dveri, kdyz byl jeste v materske skolce. Ted bezi Pratele na Prime, tak jsem schvalne mrkla a sledovala to, a obcas si toho jde trochu vsimnout.
    • Re: Prostředníček

      nevšiml jsem si, asi to bude jen špatnou obrazovkou! *3*
  • dasha86

    hezky chlap

    Matthew je fakt hezky chlap, má krásný usměv a když ho ještě dabuje Čtvrtlík je úplně k sežrání *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit