Přejít na výpis diskuzí

Matthew Perry

OSOBNOST 31.12.2006 
137 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Matthew Perry

    Tohto herca strašne zbožnujem je fantastický a správne pobláznený super,naj. *4*
  • MATTHEW PERRY

    Osobnosť ako má byť,správna Americká. *4* *3* *3* *5*
  • MATTHEW PERRY

    V THREE TO TANGO s NEVE CAMPBELL je super hodia sa k sebe fantastický pár. *4* *3* *3* *5*
  • Autogram

    Newite nekdo kde bych mohla sehnat jeho podpis??? vim adressu ale nemam znamku,a taky neumim anglicky a proste nejakej kontakt na nej nemate?? *14* *14* *9* *14*
  • mija6994

    matt

    ou vše nej. k narozkám *3* *3*
  • ywettelove

    Matty

    všechno nejlepší k narozkám... *3*
  • lenca29

    Lenca29

    hodne stesti mattheyvu:)
  • hanichka

    Můj názor

    Přiznávám se, že znám Matthewa jenom z Friends a Můj soused zabiják, ale všude byl tak trhlej, že to snad ani nemůže hrát *1* (I když Můj soused zabiják- nic moc film *4* )
    • Re: Můj názor

      DI NĚKAM ASI VÍŠ KAM *5* *5* *16*
      • Re: Re: Můj názor

        JSI TAN NEJLEPŠÍ NEJSRANDOVĚJŠÍ HEREC CO ZNÁM SI TRHLEJ COŽ JSE MI LÍBÍ,PROTOŽE JÁ JSEM TAKY A TVOJE ŽENA SI ZTEBOU UŽIJE HODNĚ LEGRACE,PROTOŽE MÁŠ POCHOPENÍ PRO LEGRACI A TO NĚKTEŘÍ NECHÁPOU.ALE KDYBY UŽ JSI TAKOVÝ NEBIL A TEBE BY TO NEBAVYLO TAK TĚ TO STEJNĚ PŘINUTILI HRÁT A NĚKTEŘÍ TO PROSTĚ NECHÁPOU TIM MYSLIM NĚKTERÝ HOLKY KLUKY A DOSPĚLÍ ,KTEŘÍ POŘÁD NĚCO DĚLAJ NEBO SEDĚJ U POČÍTAE.ALE JINAK SI TEN NEJNEJNEJNEJNEJNEJLEPŠÍ HEREC CO ZNÁM.SI MOC LEGRAČNÍ *15* *15* *15* *15* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *4* *4* *1* *1* A MÁM TĚ RÁDA *14* *14* *14* *14*
        • Re: Re: Re: Můj názor

          lidi že ta EINJKA A DEINJKA jsou hrozně blbý holky
  • MATTHEW PERRY

    Matthew je super-skvelý herec mne sa najviac páči v romantickej komédií Traja do tanga a v seriály Priatelia-Friends moc fajn osobnosť Matthew Perry. *5*
  • Matt

    jeezis ......ty jeho blby narazky v Pratelich fakt 4ever :D je stááásne dobrej :) *14* *14* jeee dobreeej a docela hezkej ale nekdy se muzu aj posrat z toho co nekdy klopi v Pratelich :) 4EVER *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší