Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Brzobohatý

OSOBNOST 31.12.2006 
180 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miluju Ondru *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*
  • Adela,aja:Nic proti ale když tu napíšeš/te svůj e-mail tak to je na ho... protože ten životopis nepsali oni ale nějací lidi a na ten e-mail vám někdo cizí může napsat,například já ale jelikož nejsem blbá tak vám nenapíšu *10* *10* *16* *16*
    • *15* *15* *15* *15*
  • Vy taky milujete každýho mladýho herce do třiceti let, že vám to není trapný, stejně je to pořád dokola
  • Ondro, moc se mi líbíš, herec seš úžasnej.
    Mohl bys mi prosim něco napsat na e-mail adellabudinova@seznam.cz
    Děkuji. *14* *4*
  • Ahoj Ondřeji si velký simpaťák a moc dobře se na tebe kouká moc ti fandim di krásnej.
    • to máš pravdu že je krásnej a talentovanej *3*
  • Ahoj ondro, v gymplu hrajes ze všech nejlíp. Seš simpatak a skvělí herec i jako moderování se mi moc libis.

    Nápis mi prosím na email. Na. adelakulicek@seznam.cz


    děkuji ondro. *3* *14*
  • Ahoiky Ondro,*4* Hodně štěstí, zdraví a lásky. *14*
  • Milý Ondro,
    chtěla bych Vám jen popřát hodně úspěchů v profesním i osobním životě. Jste velký sympaťák a moc dobře se na Vás dívá *3* ..takže jen tak dál, fandím Vám!
    Petra
  • Ahoiky Ondro, chtěla bych tě poznat osobně. Už jsem ti tu jednou psala vzkaz z Náchoda. Moc mě ještě jednou mrzí co se ve caší rodince stalo.
    Bylo to však nepředvídatelné. Chci taky říctže ti v tom GYMPLU moc sluší (jako vždy). lucka cohlová z Náchoda.
    dej vědět na: koalazoro@seznam.cz
  • ondra brzobohaty je hezky me se libi moc chtela byhch si ho vzit ale ma pritelkyne nejlepsi byla ta druha

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit