Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Ruml

OSOBNOST 29.3.2008 
105 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak pravdivé...

    http://pikant.centrum.cz/kultura/15 8123-x-factor-ondrej-ruml-ma-sarm-p rvorepublikoveho-milovnika.aspx
  • Don't worry be happy

    Já si teda lidi myslim, že bylo zatim njelepší Don't worry be happy !!! To bylo něco tak úžasnýho a jak musí bejt těžký a tak vubec !!! Jako si myslim, že by měl na to i vyhrát !!!!!!!!!!!!!! *3* *3* *3* *3*
  • zítra

    těším se až zítra zazpívá písníčku od Franka Sinatry I've Got You Under My Skin(Mám tě pod kůží)*1*
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: zítra

      Jak to zvládnul, co? Skvěle. Jasný vítěz X Factoru *3*
  • Ondra gooood!!

    Ahoj,chci Vám tady říct,že je to každého naázor jestli má charizma a nebo nemá,ale podle mě má velikánánské charizma,jen to charizma moooc nedokázal,ale proti všemu zpívá strašně moooc pěkně a já mu fandím....umí zazpívat swing a včera ukázal,že umí krásně zazpívat i českou písničku a i na klavír....je prostě dobrej a at' si kařdý říká co chce....je fakt super...a doufám,že budem mezi prvními třemi....přála bych mu to...... *14* *5* *1* *15*
    • Re: Ondra gooood!!

      Souhlas, jeho nedělní vystoupení mě úplně dostalo, byl very very perfect. Doufám, že vyhraje, ptž. on jediný ze všech na to opravdu má *3*
  • Ondřej

    Zajímalo by mě kde má Ondra ten XFactor...Já ho nějak nevidím. *13* Při jeho vystoupení usínám.
    • Re: Ondřej

      nechápu. vždyť on jen přijde na jeviště,nezačne a ani zpívat a už to z něj srší..
    • Re: Ondřej

      Ty opravdu nevidíš to jeho charisma, nádherný zpěv a ten šmrnc, co do vystoupení dává. On je THE BEST a má na to celou tuhke soutěž vyhrát *3*
      • Re: Re: Ondřej

        Nevidím noooo *9*
        • Re: Re: Re: Ondřej

          Chyba, protože on z něho ten X Factor úplně vyzařuje, když vstoupí na jeviště a zpívá *3*
  • Ondra

    Ondra je nejlepší zpěvák v X Factoru, moooooooc mu přeju, aby vyhrál. *3*
    • Re: Ondra

      Ondra je naprosto výjimečný úkaz v této soutěži,absolutně nejvšestrannější muzikant,skvěle intonuje i frázuje,má příjemnou barvu hlasu a dokáže s ním perfektně pracovat.A X-factor jako blázen.Moc přeju výhru.
      • Re: Re: Ondra

        Přesně tak. Mooooooooc mu přeju, aby vyhrál *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit