Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Ruml

OSOBNOST 29.3.2008 
105 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • božéé

    *14* jsem tu dlouho nebyla,nikde nic nového o ondrovi *7* hergot stýská se mi po něm *5* *4*
  • Adam

    Dobrý den, moc děkuji Ondřejovi za jeho výkony. Dodávají sílu mému synovi i mně. Můj devítiletý syn bojuje se zákeřným onkologickým onemocněním a Ondřejův zpěv mu dodává sílu. Magdaléna
    • Re: Adam

      Milá paní Magdaléno, Váš příspěvek mě neskutečně dojal. Na mně působí Ondřejovy písničky také jako ten nejlepší lék na problémy, balzám na duši. On je asi opravdu šaman - léčitel lidských dušiček a jak píšete nejen to. Přeji Vám, ať ten boj zvládnete, hodně štěstí!
      Petra
      • Re: Re: Adam

        Mockrát děkuji. Magdaléna
  • cd

    nejde psat odkaz - asi kvuli reklame *9*
  • cd

    spravny link - http://skandovatoranz.com/cdforbess ie *1*
  • cd

    Zna nekdo tohle cd kde zpiva Ondra? http://skandovatoranz.com/cdforbess ie *15*
  • nejlepší

    Sice jsem mu nefandila hned od začátku,ale ke konci jsem pochopila že je nejlepší.Moc jsem mu to přála.Byl lepší než Zoniga.Má velký rozsah hlasu a dokáže zazpívat všechno.To Zoniga by Miku nezazpíval.A přesto prohrál. *9* Přeji mu hodně úspěchu a doufám že se na něj nezapomene a bude hodně vidět. *4* *14*
  • laska

    miluju jej *14*
  • Ondra

    Jsem naštvaná že to Ondra nevyhrál, je to můj kamarád tak měl. *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8*
    Jsem dopálená
    • Re: Ondra

      ahoj hele plosím já ho žeru neseženeš mijho mobil nebo icq
      *14*
  • chci se optat

    prosim vas poradite mi nekdo kde ma Ondra fanklub?na jakych stránkách?
  • Ondra

    Ondra mi přijde moc sympatickej,fakt úžasně zpívá a ve většině případech se mi líbily i písničky,který zpíval..ikdyž nevyhrál budu mu dál držet palce!.-)..myslim,že se fakt neztratí:)
    • Re: Ondra

      moe řeč *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit