Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Ruml

OSOBNOST 29.3.2008 
105 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 4baruska4

    Ondra se nám podepisuje video:)

    ODKAZ : http://www.youtube.com/watch?v=DFLd lnoee0k
  • 4baruska4

    Ondrášek

    čauky lidičky, Ondra je skvělý kluk byla jsem na jeho mini koncertě na Chodovské tvrzi a pořád se na mě krásně usmíval *14* , potom jsem šli za ním do zákulisí se s ním vyfotit a on na mě že mu prý někoho připomínám a že už mě někde viděl *14* , potom jsme se s ním teda vyfotili a pak se nám podepsal a já si ho natáčela *14* , tady je odkaz na moje videa http://www.youtube.com/user/tokioba ra
    • Re: Ondrášek

      a on u tebe by měl šanci?
    • Re: Ondrášek

      Líbila jsi se mu?
      jak to cítíš pověz nám,
      myslíš že by jsi u něj měla šanci?
  • hanytanny1

    Ondroooo :)))))

    *14* *5* *4* *4*
    • Re: Ondroooo :)))))

      *1* *15* *4* *1*
  • Vystoupení Ondry

    Ondra bude mít vystoupení v Praze 16. listopadu. Velký sál Městské knihovny, Praha 1, Mariánské náměstí. Lístky se tam dají rezervovat (http://lu.mlp.cz/typ_akce.php?id_t yp_akce=15&soubor=092c186ef879e855d 4e7c32482d236ce&mrs=0&jazyk=1.
  • Ondrášek

    Onra je uplně skvělej.....!!!! *14* dneska sem si snim podala ruu mam podpis ale je užasnej nej.klek na světě *14* *14*
  • rambikaanka

    Ondrášek

    Já ho tak trochu znám osobně a je uplně skvělej .Vubec nic mu nestouplo do hlavy to jenom mě to že je tak krásnej *14* a tak nádherně zpívá *14*
  • Ondra

    Znáte někdo Ondru osobně? Jaký ve skutečnosti je? Někdo říká, že mu nabytá sláva dost stoupla do hlavy? Ráda bych věděla, co je an tom pravdy. Thanx *7* *7* *7*
    • 4baruska4

      Re: Ondra

      ahojky, s Ondrou jsem se ůplně normálně bavila, je to v pohodě kluk a říkal mi že mu prý někoho připomínám *7* , byla jsem na jeho mini koncertě na Chodovské tvrzi *14* , pořád se tak hezky smál a říkal že to co se o něm píše v bulváru neni pravda ať si toho nevšímáme..
    • Re: Ondra

      U nás byl na benefičáku ve Strakonicích. Byl strašně fajn,jak na jevišti,tak v zákulisí... *3* Takovej fajn kluk,na nic si nehraje,a fakt:jakej na jevišti,takovej všude *1* A ještě nám podepsal rum *1* *1* (Kluci na něj dopsali RUM-L) *1* Za náš sbor bych mu tedy dala jedničku *3*
    • millagros115

      Re: Ondra

      Mno, tak nedávno jsem hio potkala u nás v Jablonci, kde zpíval v jednom klubu, a můžu říct, že byl naprosto v pohodě. Pohodovej klučina, ani gorily tam neměl, takže nechápu, co se to o něm zase rojí!! *13* *13*
    • Re: Ondra

      Ondru znám osobně a troufám si tvrdit,že ho znám opravdu hodně dobře. Takže mě dost mrzí ty rádoby znalecké posudky lidí,kteří ho znají jen z televize nebo ho hodnotí podle toho co si přečetli v bulváru(a že je bulvár snůška polopravd a lží,to snad dnes ví i ti méně inteligentní).
      Ondra má spoustu chyb(ostatně jako každý z nás),ale určitě není nafoukaný a už vůbec si nemyslím, že by mu teď stoupla sláva do hlavy.Je to pořád milý a skromný kluk. Taky mě mrzely ty hlášky během X-factoru,že se přetvařuje a hraje to na porotu... Normální lidi tomu říkají skromnost (ale to se dneska moc nenosí). A co se týče muziky - má v sobě obrovskou dávku pokory. Proto se choval tak jak se choval.
      Ale souhlasím s tím,že ne každému musí sedět jeho styl muziky; v tom případě se s nikým do debaty pouštět nebudu.
      Jo, a v té cestovce byl opravdu se svým manažerem,což je v téhle branži zcela normální-jednalo se o obchodní vztah. Problém byl v tom,že oni čekali vyjukaného kluka z ulice a pak je zaskočila profesionalita jednání.
      Dlouho jsem se odhodlávala napsat něco na Ondrovu obhajobu; pan Václav Havel jednou řekl,že když slyšíme říkat nepravdu a neohradíme se proti tomu,je to jako bychom s tím tiše souhlasili.
      Tak proto píšu,i když vím, že se na mě sletí spousta sršňů... Ale to unesu.
      • Re: Re: Ondra

        Zdravím a chci Ti poděkovat Lindo, jak jsi to o Ondřejovi napsala (opakování je matka moudrosti *:-)). Naprosto souhlasím, že se mi zdá inteligentní, skromný, pokorný a proto mu fandím. Všimla jsem si ho už v Eurovizi, kde zastínil LBP jako elegantní kluk s obrovským charizmem. V pátek jsem byla na jeho koncertě v Ústí a naprosto mě překvapilo, jak inteligentně a vtipně se dají vyplnit pauzy mezi písničkama, a když zahrál i mé oblíbené Stokrát chválím čas a Raindrops keep falling on my head získal si další obdivovatelku.
      • Re: Re: Ondra

        Promiń každý profesionál jedná v osobních věcech sám za sebe.Nevím jak by se ti zamlouvalo jednání např.Pan Ruml říká Nebo ona říká to není profesionalita,ale nafoukaná blbost.V branži dělám deset let ,ala takové chování jsem ještě nezažila.
        • Re: Re: Re: Ondra

          Promiň, ale tohle se nejednalo o osobní, ale jak už se psalo výše, o obchodní jednání - ta cestovka s ním uzavírala smlouvu. Proto jednal manažer. Ale je vidět, že Ti nesedl, tak čteš jen co chceš.
          • Re: Re: Re: Re: Ondra

            Ondřej Ruml se mi sice hodně líbí, skvěle zpívá. Byl můj favorit v soutěži. Faktem ale je, že byť v "obchodním" ale zcela obyčejném jednání s cestovkou jednám sám za sebe a manažer může jednání v případě potřeby korigovat. Je opravdu zbytečné nechat za sebe mluvit cizí osobu v tak triviálním jednání. Pokud to probíhalo ve stylu např. "Bude si pan Ruml přát odlet radeji z Prahy či z Vídně".... "pan Ruml si bude přát odlet z Vídně"... apod. Tak to je opravdu zvláštní. Věřím ale, že se jednalo pouze o nějaké nedorozumnění případně jeho ostych, že teď má najednou manažera, co se za něj všude cpe... Držím mu palce a doufám, že o něm ještě uslyšíme :)
      • Re: Re: Ondra

        Omlouvám se,ale 2x jsem to tady fak mít nechtěla. Aspoň vidíte, že v tomhle psaní moc zběhlá nejsem *3*
    • Re: Ondra

      Byl u nás v cestovce na kolegyni mluvil pouea přes manažera ,tak si udělej obrázek
  • andrii

    Vše nej nej nej

    Ondro, dodatečně přeji vše nej nej nej k narozeninám *3*
  • l.enik

    vše nej

    Všechno nejlepší a hodně úspěchu jak ve zpívání tak v lásce *3* *1*
  • Narozeniny

    Ondřeji,
    vše nejlepší k dnešním narozeninám Ti přeje Petra

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit