Přejít na výpis diskuzí

Paul Wesley

OSOBNOST 9.10.2008 
1032 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aha tak to jo.
    Toš to já tam za ním pojedu a to mu teda dám že ho to tu neláka.
    *3* *1* *13* *1*
  • Mrs.Wesley
    *3* jo je
  • Ale vážně:D dokonce jsem se s nim fotila řekla jsem mu (anglicky) aby sem přijel-doČR ale prej ze ho to sem nelaka
  • ahoj zkuste se kouknou na youtube a tam si zadat paul wesley speak polish tam mu je rozumet cesky a to je super nemyslite a jsem stejna faninka jako vy paul je nadherny a sexy chlap. a ja ho zboznuju. *1* *15* *14* *14* *14* *14*
  • Toš to si borka :D .
  • Ahoj jsem zpět.Byla jsem teda v USA a nevěřili byste koho jsem potkala v parku!-paula wesleyho!vážně i s phoebe a mám od něj podepsanej památník..*8*
  • buffy98
    :) i po rozchodu Niny s Ianem a rozvodu Paula s Torrey si všichni mysleli, že jsou Paul a Nina spolu...na Paulových narozeninách se k sobě docela měli, ale nakonec z toho vyšlo, že jsou spolu Paul s Phoebe...
  • Jsem zpět.
    1.Ahoj
    2.mu nenádávejte
    3.líbí se mi jeho chování a i jeho vzhled ale Ian je o tochu hezčí (Sorry Mrs.Wesley)
    4.Ahoj *3* *1* *3* *14*
  • Mrs.Wesley
    Aha
  • Mrs.Wesley
    Ehm Paul*5*
  • Happysmile
    Prosím kouknete se na candice accola dík.a ta fotka co mam je ona *3* *14*
  • jana.stochlikkluiberova
    *14* Ian je sladoušek
  • a ty se nauč číst jsou tu komentáře pro Paula Wesleye (nebo jak se to píše ) tak se jdi laskavě zahrabat na Ianovu stránku a nepiš sem když se ti nelíbí *16* *1* *2*
  • umí polsky to ti musí stačit *1* *1* *1*
  • Hej tak to už je trochu trapné nemyslíš ?? Hej zamysli se nad tím co tu píšeš. Děláš jak kdyby si to měl Paul osobně přečíst. *6* *1* *1*
  • Paul je můj nejoblíbenější herec!!!
  • *4*
  • buffy98
    no na začátku natáčení tvd se totiž říkalo, že spolu Paul a Nina chodí, dokonce se kvůli tomu málem Paul a Torrey rozešli...
  • Mrs.Wesley
    Jůů tak nina d. A Paul w. To byla aférka??*3*MNO..myslím že se mezi nimi rýsuje dobrý vztah...
  • Mrs.Wesley
    Blbko sama si namyšlená až to bolí*10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší