Přejít na výpis diskuzí

Paul Wesley

OSOBNOST 9.10.2008 
1032 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdy budou davat 5 serii na nova cinema *3* *3* *3* *3*
  • O pane bože damona mám ráda ale tohle svalnatý zlatíčko ještě mnohem radši!!*14**14**14**14**14**14*
  • Mrs.Wesley
    No ale miluje ji nebo ne??*8**8**8**8**8**8* aby neměl děcko ještě s Caroline*1*
  • Mrs.Wesley
    Aha*9*
  • Mrs.Wesley
    5série...s dabingem!?*1*
  • 5 sérii začnou dávat na Nova Cinema až v létě, protože nemají dabing
  • NE, Klaus hned potom opustí MF ;)
  • Mrs.Wesley
    Jak děláš ty srdíčka
  • Mrs.Wesley
    Nevim
  • Ahoj newite kdy bude davat 5 serie?
  • Mrs.Wesley
    Nejdu*4*
  • :(
  • cvok do Paula ;)
  • ♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  • :DD to jo
  • Mrs.Wesley
    Paul Wesley je ten nejkrásnější a nejtalentovanější herec který ho jsem kdy viděla zahrál si už ve spoustě filmů nejznámější jsou samozřejmě naše oblíbené UD které má každý moc rád moc moc rád*14**15**15* myslím že to je veliký úspěch vždyť když si představíte že to byl jen malý polský kluk a teď je z něj ten nejkrásnější chlap co něčeho velkého dosáhnul svou pílí a úsilím..měl talent už od dětství herectví se pro něj stala cestou úspěchu a slávy no a z chlapce skoro neznámého který se tak akorát bavil se svými kamarády je slavný člověk který na rohu kdikoli může potkat třeba Katy Perry*1**14**14**14**14* prostě ten fakt něco dokázal a zaslouží si být tu jako osobnost na rozdíl od pitomce z vyvolených...nevím jak to vidíte vy ale já v něm vidím člověka co dřel pro to aby ho znali lidé z celého světa a to se cení!!!!!*14**2*
  • Mrs.Wesley
    Já nejsem OK ale cvok*1**1**15**15**15**15**15**15**15*
  • Mrs.Wesley
    Správné odpovědi:
    a
    b
    A
  • Mrs.Wesley
    Konečně se někdo vzchopil a toho šunta z vyvolených poslal někam!!*1**6**5**5**5**5*5*
  • Mrs.Wesley
    Je pekelně sexxxxy!!!!*15**6**6**7**14**14**14**14**14**14**14**14**14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit