Přejít na výpis diskuzí

Paul Wesley

OSOBNOST 9.10.2008 
1032 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • namyšlenec:D vzhledově je ošklivý ale prostě i příde hrozně namyšlený prosím nereagujte na tento coment díky:D
  • nikk
    Na Nova Cinema budou dávat 5. sérii až v létě:)
  • terynka10
    on je tak krásný <3 ♥
  • terynka10
    ne asi !!!!!
  • jééžiši !! :D si děláš srandu !! on určirě navštíví tuhle stránku !! podíva se na všechny komentáře !! a zamíří se na tebe !! A přijede!! že jsi to ty '' boožééé on ani tuhle stránku nezná ,.....Když už tak mu napiš na twitter !! ale né sem *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Tk joo !! napíšu sem je hezkej,sexy atd.. ale jako třeba někdo sem píše Přijedeš do CZ? a takový Homoklády !! :D tk určitě přijede sem do cz ! kdo by chtěl jít do takový pr***e jako je cz! jo chápu je sexy kráásnej ,ale některý to prožívaj až moc můj názor !! Jestli chce někdo aby jsem přijel !? PROBERTE SE ! on ani neví že existuješ !!!!!!!!! :D radši se zamiřte na Karla Gotta " !! když ho budete chtít vidět tk ho na 100% uvidíte :D *15* *15* *15* *15*
  • Mrs.Wesley
    MNO..je až moc hodný*3* radši mám reálného Paula*4**2*
  • Mrs.Wesley
    Tak ho tam odemě pozdravuj*1*
  • A jaký máte názor na postavu Stefana?
  • Je boží zítra odjíždí na 2 týdny k vůli studiu do USA tak ho tam možná potkám pojedu totiž přesně do toho města kde bydlí..slaďouš*14**2*
  • Ty jeho oči..a úsměv-GOOD HOT potkat ho někde v parku to by bylo úžasné!!*14**14**14**14**14*
  • A co!
  • Paul....je sexy
  • Mrs.Wesley
    Já vím...nooo ale to tu nemůžem vyjádřit svoje city???*15**7*
  • Jžš ! vy děláte jako by to byla realita !! proberte se !!! je to jenom seriál :DD je to směšný jak to prožíváte !! :D *15* *15* *15* jo koukám se na to taky ! ale tohle je moc :D
  • Mrs.Wesley
    Paul...co dodat...je to sexy borec a je GOOD že nešokuje*3**1**5**5**5**6**6**6**6*jako někteří...že?!
  • Mrs.Wesley
    Miluju ho ale !!STRAŠNĚ!!!*14**14*
  • terynka10
    on je tak krásný <3
  • terynka10
    já sem slyšela že až za rok ale nevím jestli to je pravda !!!
  • paula zboznuju *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* je ta sexxxxxy mně štve nina dobrov nechodi v realitě s paulen ale musi chodit s damon salvatorec vite že se mi zdalo o stefan a elana se vzali a mněli 2 rostomilydeti 2 holčičky že se odstěhuji čr už se těšim 5 seri z babing.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší