Přejít na výpis diskuzí

Paul Wesley

OSOBNOST 9.10.2008 
1032 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chci aby mě oprcal tak že budu vzrušením hekat!!!!!!¡chci aby mě ošoustal!!!!ách ách
    • StefBelVamp
      Mají pravdu je to dost vulgární tak jestli chceš posílej to do správ jen mne já už jsem zkaženej dost :DDDDDDDDDDDDDD já si top přečtu a taky ti něco napíšu :DDDD ale neprzni tu diskusi výkřiky do tmy
    • terynka10
      můžeš mi říct co to máš za jméno chováš se jak puboška !!!!!!!!!! ps:si trapná
      • Mrs.Wesley
        To jo no takový prasarny sem psát
        • terynka10
          fakt krá*a že
  • Zajímalo by mě jak dlouhýho má ptáka:D
  • Miluju ho !!!a chci to s ním dělat!!!! Protože když se na něj podívám sem nadržená!!!!
    • StefBelVamp
      *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* Hustej název
      • Jo??? No musela jsem si něco vymyslet a navíc když mu ho chci...vyk*****
    • No tak vy byste se s ním nechtěli milovat????já teda joooo
  • Mrs.Wesley
    Testík restík(jen pro stefbelvamp protože skoro jediný mi na ně odpovídá)
    Myslíš si že je Elena nerozhodná???
    a) no jasňačka!!
    b) ne...
    c) jak kdy...
    Co je blbost??
    a) katherin+Stefan
    b) bonnie+Klaus
    c) Elena+damon
    Je pravda že vlkodlačí kousanec:Dzabije upíra???
  • Mrs.Wesley
    Stefbelvamp:
    Ty se každý den díváš na tvd??
    • StefBelVamp
      ne ne ale znám to dost dobře na to paměť mám :DDDDDD Já už jsem v 5 sérii a to dost dobře nejde když je 1 díl týdně :((((((
  • Ahoj stefbelvamp
    miluju tvoje komentáře:D když si představim tebe vidím Stefana:)*14*
    • StefBelVamp
      *14*
    • terynka10
      nebyla si přece damonka stemonko co :-/
      • Ne teď jsem Stemonka protože Damonka byla jen taková "maska" pro tu moji blbou srandu:)) já toho fakt lituju asi to byl vážně blbej vtip mrzí mě ty urážky co jsem tu psala ale fakt upřímě to byla jen sranda já jsem se teda bavila jak ste proti mě bojovali:);-) ty jo to teda bylo hrdinský!!!!!!!!!!!
  • Mrs.Wesley
    Stefan je v TVD ve 3.řadě chudák protože ho Klaus ovládne díky němu ztratí svoji lidskost bojí se o Damona a Elenu řeší nějaký problémy a když vyřeší jeden problém tak na něj zase vybafte s něčím jiným..lituju ho všichni ho trápí:((
    • StefBelVamp
      Ale jako evil Stefan je sexy :DDDDDD
      • Mrs.Wesley
        Nevíš jak to dopadne jestli Klaus umře nebo neeeeee????:D
        • Mrs.Wesley
          Tohle je náš oblíbený smajlík že????????:D
  • A moc moc moc moc moc moc moc moc moc se omlouvám za tu blbou srandu asi tě to hodně urazilo...
  • Díky Stefbelvamp ty jsi opravdu jako Stefan Salvatore taky takovej Zastávající se anděl:-)
  • StefBelVamp
    Neházejte Stemonku přes palubu třeba nám čas ukáže se už bude OK a že to třeba byla jen Blbá sranda což se stává i v lepších skupinách :DDDD
    • Mrs.Wesley
      Je mi líto že se k tobě Stamonka zachovala tak hrubě:((vypadáš simpaticky:DDDDDDp

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit