Přejít na výpis diskuzí

Paul Wesley

OSOBNOST 9.10.2008 
1032 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mrs.Wesley
    No vidíte že to jde!!!už to je 151.největší klub!!!!Prosím doporučujte Paula!!!!!PLEASE!!!!!!
  • Mrs.Wesley
    Ježíš to by bylo skvělý.....
  • terynka10
    proč nejsou upíři deníky aji o víkendu??????????????? *7* *7* *7*
  • Mrs.Wesley
    A víte co???máme komentovat Stefana ne nějakou blbou Damonu
    • terynka10
      no to mas pravdu
  • Mrs.Wesley
    Já si prostě nemůžu pomoct musím popsat každou částečku jeho kouzelného těla...
    Jeho jasné pronikavé zelené oči jako luční tráva,jeho nádherně tvarovaný obličej je tak krásný když se směje*14**14*,jeho krásné hladké lískooříškově hnědé vlasy které se tak krásně vlní ve větru,jeho smyslné rty které bych nejraději políbila,*14*jeho mohutné paže*14**14**14* kdyby mě každý den objímali bláznila bych štěstím*14**14*jeho nepřectavitelně sexxxxy těloo*14**14*ty bochánky na jeho bříšku:-)a ještě kdyby na mě každý den mluvil jeho překrásným andělským hlasem z TVD mohla bych se mu svěřit s každým problémem a říkat mu každý den jakej je krásnýý *14**14**14**14**14* a ještě kdyby opravdu byl upírem...to bych byla tak tak tak šťastná!!!!OMG já ho chci já ho chci já se zblázním z té lásky k němu já asi umřu jestli se s ním nikdy v životě nesetkám..já ho miluju tak jako nikoho před tím opravdu má láska k němu je tak silná jako Romeo a Julie chci ho já ho miluju miluju miluju miluju miluju miluju miluju!!!!!!*14**14**14*já budu asi bulet......miluju ho tak strašně!!!!!!!!!!*14**14**14**14*chci ho každý den líbat a objímat moc mě to chybí nestačí mi jen plakát co ho má nahradit.....já chci jeho jenom jeho nikoho jiný ho na světě a štve mě že až se s ním setkám tak jemu bude přes 60 třeba!!!búúúú*13**13**13**13**13**14**14**14**14**14**14*
    • to znám :D *3*
  • No jasně damonko myslíš ze ti to zbastime..to ses pekne spletla..hraješ to tady na nás :P.
    Chces abysme ti to odpustili ale já ti něco řeknu. ANI ZA ZLATÝ PRASE :P:P:P ti nevěřím a neodpustím
  • terynka10
    paul is neksexejší around the world <3 <3 I love it
  • Bla bla bla Stemonka??Jak prapodivné ale nic ti neodpouštím neměla s s tím vůbec začínat!!!:-(
  • A možná se přejmenuju Stemonka bude lepší protože já je oba prostě žeru:DD
    • terynka10
      najednou tak proč si paula urážela to mi vysvětli a nevymlouvej se na toho kluka!!!!!!!!!!! myslíš že já je taky oba nežeru ale stefena víc!!!!!!!!!!! *8* *8* *8* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *1* *1* *1*
      • Já sem si z vás jen chtěla udělat prču!!!!!!*2**2**3**4*
        • terynka10
          pro nas to prča nebyla !!!!!!!!!!!!!?????????????????
  • Víte co???Všechno jsem to na vás hrála:-)Miluju Stefana!!!pěkně jste mi to zbaštili i s navijákem:-))Paul is so sexy*14**14*
    • StefBelVamp
      Souhlasím Paul is so sexy
    • terynka10
      no ale tady se nelže víš :-/ aby si věděla jen tak !!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit