Přejít na výpis diskuzí

Paul Wesley

OSOBNOST 9.10.2008 
1032 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mrs.Wesley
    Najděte slovo ve větě:
    a)- Kde jste fanda už na vás čeká.
    b)- Linda monča a lenka jsou bezva.
    c)- michale sára už nemůže.
    Prosím odpovědi!!!
    • StefBelVamp
      A Stefan ostatní mne nezajímá :DDDDD ale b je Damon :DDD a
      • Mrs.Wesley
        Správně a c je les
  • Mrs.Wesley
    Další testík:D
    Jak moc znáš upíří deníky???
    Koho si Elena na konci vezme?
    a)Stefanab)Damonac)Elijáše
    Je pravda že Elena umře a pak se vrátí na zem jako "anděl"s blond vlasy??a)ANOb)NE
    Co je malach??-a)nestvůra co se dokáže přeměnit v cokolivb)klausc)šaman
    • StefBelVamp
      Tak první otázka je nejistá zatím sice Damona ale co když Elena zase vytáhne to své já nevím co cítím :DDDD Seriál ještě nezkončil a Malacha neznám není to něco z knihy ????????
      • Mrs.Wesley
        :DDDD jo ČTÚ knihu a tam malach je je to prý nějaká nestvůra co asi nejde zabít a může se přeměnit v kohokoli v cokoli a kdikoliv
    • terynka10
      b) damonna!!!!!!!!!!! tak znám upíři deníky!!!!!
  • Mrs.Wesley
    Simca123:
    Jj mě je taky smutno po Paulovi jsi taky ráda že ta krůta odsud vypadla???:D
  • Mrs.Wesley
    Ale teď vím další skvělé věci o Paulovi:DDD
    Jeho email:
    PaulWesley@USA.cz
    Jeho adresa:
    Los Angeles,CA 90068 USA
    Styl bydlení:
    Obrovská vila
    Obrázky najdete na internetu:-))
  • Mrs.Wesley
    Test:
    Kdo je Rose???
    a) sestra Stefana
    b) prostě upírka co znala Klause
    c) sestra Taylera Lockwooda
    • Upír co znal Klause...Klaus je bozi
    • StefBelVamp
      Prostě upírka co znala Klause :DDDDDDD
  • Ahojte@
  • Víte co???Už jdu k Ianovi tady je nuda!!!!
    • Je když tady porad nadáváš na Paula a na nás..chudak Ian..ani neví jaky má zasr*** fanynky !!!!
    • terynka10
      tak to bude nejlepší :-)))))
    • StefBelVamp
      Konečně něco logického. Doufám, že už se uklidníš.
  • Jste trapnýýý Stefan je de byl!!!Čuryn a taky debšot a mě ty vaše blbý urážky nezajímaj já si sem můžu psát co budu chtít a kdy budu chtít!!!!!!!!(Hahahahaha) Jste všem jen pro smích hlavně ta vaše Mrs.Wesley a Terrinka10 to jsou největší kur*y Široko daleko*2**8*
    • Oficiálně jsem Stemonka a abych si to u vás vyžehlila Stefan má prý hodně hodně fanoušků a možná vím jeho tel.číslo:)))vím byla to blbá sranda asi si teď o mě říkáte:to je ale outsider žeeee???
    • A co ses ty..nejlepsi clovek na planetě hele Radci se podívej dolu na tvůj koment s jistým slovem OMLOUVÁM SE to be pryč co ty s***ě vyje****!!!
    • terynka10
      víš co já se jmenuju terynka10 a ne terrinka10 a nadávej rači sobě čau !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • StefBelVamp
      No hlavně, že ty tvé urážky jsou skvělé, že?? A vůbec jak už jsem psal nevidím důvod k tomu abys ukazovala, jak zbožňuješ Iana/Damona tím, že urážíš Ianova nejlepší kamaráda, ten by ti jistě poděkoval :DDDDDDDDD. V tom problém některých lidí neuvědomují si fakta a faktem je, že jdeš proti svému zbožňovanému!!!!
      • Dobře už jdu pryč a omlouvám se všem kterým jsem uškodila a hlavně ianovi SOOORRRYY
        • terynka10
          kdyby něco Lanovi ne ianovi ani neumíš napsat jeho jméno hahahaha
        • Bylo to protože jsem byla naštvaná na mýho kluka že mi dal kopačky a chtěla jsem si to na někom vylít..
          • Jj jasně...tak to chápu toho chudaka
          • terynka10
            a proč vylívej si to někde jinde a ne tady už tě máme dost a mi nemůžem za to že se s tebou rozešel čau !!!!!!!!!!!! a si už nudná *13* *13* *13* *13* *13*
  • Mrs.Wesley
    Zjistila jsem ze mám alergii:
    NA TEBE!!!!!!(pro Damonku)
    • terynka10
      víš co ty neumíš napsat ani pořádný komentář a víš co mám řešení tak nepiš žádné !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a stejnak nás ty tvoje komenty nezajimájí
      !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
      • Mrs.Wesley
        To píšeš jako mě nebo Damonce???*10*
  • Mrs.Wesley
    Už sklapni Damonko SKLAPNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SKLAPNI!!!!*13**13**13**13**13**13*Vypadni!!!!!!!:-((((((
    • Chudinko to mě má jako rozbrečet????(hahahahahahahaha) Trapaci trapaci trapaci vyližte si prde*e
      • Prase jedno pouliční
      • terynka10
        viliž si tu svojí nemám ani na tebe náladu a disi už k tomu lanovi ty trabko bestak si neměla ani kluka jak si arogantní !!!!!!!!!!!!!!!! :DDDDDDDD :-DDDD ČAU

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit