Přejít na výpis diskuzí

Paul Wesley

OSOBNOST 9.10.2008 
1032 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Simca123:
    Trapko!!!!Stefan je bléééé já se asi pobliju
    • Drž tu svoji klapačku a nedovoluj si. Ses jen málo smrádě který vopruzuje
  • Mrs.Wesley
    *1**1*
  • Ja ale nebudu psát ze je Ian díbil, magůr nebo ze je teplej..protoze já nejsem taková jako damonka..to sis mohla odpustit..taky se ti nelíbí jak sem tě oslovila..ale ty si to zasloutis ale Paul ne!!! Takže nechápu proč mu nadáváš a říkáš ze je díbil když to není pravda. Buzerante!!!
  • StefBelVamp
    Je to fakt směšný, oni se mají tak rádi a někteří se tady kvůli nim snižují k urážkám, jako by to byli úhlavní nepřátelé, asi by z nás nebyli zrovna nadšení :DDDDDDDDD

    https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/553173_552337978191344_1040497259_n.png
    • Ty čuraku..nejsem žádná pi*a abys v3děl a ty jsi hnusnej:-)
      • terynka10
        však má velkou pravdu !!!!!!!!!!!! hahahahaha
    • Mrs.Wesley
      Jo pár fotek jak Ian dává pusu Paulovi jsem už viděla oni jsou vážně jako bratři:D
  • Mrs.Wesley
    Víš co Dejmonko???Nebudu ti nic psát pusť si písničku:těžkej pokondr-já ti jednu fláknu!a pochopíš co tím chci říct:)
  • Ty jsi pí*a!!!!!!!(pro Dejmonku):D:D
  • Miluji Damona!!!!!!
    Štefan is verrrrrrrryyyyyy hnnusss!!!
    • Asi je Ian hezkej ale nemusíš hned nadávat Paulovi...pico jedna zatracena :P jses trapná
      • StefBelVamp
        Že ať táhne :DDDD
    • StefBelVamp
      A proč to píšeš sem napiš to na Damonvo nebo Ianovo diskusi, akorát tady ztrácíš čas a kalíš vodu.
  • A propóóó....
    PS:jsi blbeccccc....ccccc:-):-);-)
    • Mrs.Wesley
      Jo přesně....tady nemáš co dělat!!!!!*16**16*
    • terynka10
      víš co tady vůbec ale vůbec nelez a jdi si k lanovi ty kr--o !!!!!!!!!!!!!!!! *16* *16* *16* *10* *10* *10*
    • StefBelVamp
      Auu Och to byla stěra už jsem hledal tu urážku :DDDD, nemáš slov co?? :D Argumenty došli :DD nebo ani nebyli co???? :DD Takže urážky jsi fakt drsná :DDDD Dejmonko (píše se to Damon) A víš co citace:" Urážka ubíra na cti, jen tomu, kdo ji vyřkne." Tak pokračuj.
  • Stefbelvamp:
    Joo tak ty si kluk???Hmmmmm...takže si teplej:;;;;DDDDDDhahahahahaha!!!!!
    • Dejmono bez radši do prde** jo..kdyby zmsi tohle přečetl Ian tak by tě před celým světem zmlátil. Tak nech smPaula napokoji
    • terynka10
      ty urážky si nech pro sebe nebo to napiš k lanovi on je přece teplej ne hahaha
    • StefBelVamp
      I když vlastně to ani není urážka mám asi 36.5-6 stupňů, takže nějakou teplotu mám :DDDDDDDDDDD to je k smíchu??? No dobře směj se mne to nevadí :DDDDDDDDDDDDDDDD
    • StefBelVamp
      Jako tvůj Ian :DDDDDD ne :DDDDDDDDD, ale pokračuj v tom urážení strašně mne ničíš :DDDDD, asi se zasebevraždím :DDDDDDD.
  • Mrs.Wesley
    Nejmenuji se Mrs.Wesley pro nic za nic...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit