Přejít na výpis diskuzí

Petr Kellner

OSOBNOST 31.12.2006 
447 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den pane Kellnere,vím,že nejsem ani první,ani poslední kdo má na Vás takovou prosbu,ale přesto to zkusím.Přítelkyně byla na mateřské a jakožto kadeřnice přemýšlela,co bude až jí mateřská skončí.Přesvědčila mě,že bude nejlepší,když si postavíme na pozemku vlastní malé kadeřnictví.Vzali jsme si půjčku a těšili se,jak to hezky půjde.Byli jsme ale pořádně naivní,protože jsme chtěli vše udělat řádně a podle zákona,ale úřady nám jenom házely klacky pod nohy...samé obstrukce atd.Dnes už bych to udělal jinak,ale bohužel je situace taková,že se začaly dluhy nabalovat a na zahradě je rozestavěné kadeřnictví.Chtěl jsem Vás proto požádat o půjčku ve výši 700 000 kč na zaplacení dluhů.Mám hodně menších půjček a dohromady platím měsíčně částku,kterou už nezvládám splácet.Potřeboval bych půjčit na delší dobu,aby se mi splátka snížila.Nechci po Vás žádný dar,sepsala by se smlouva Vaším právníkem,byly by tam sankce za případné prodlení a měl by jste na konci zisk....takže žádná charita.Napsal jsem Vám,protože už nevím jak z toho ven.Za lichvářem nepůjdu a banky mi nepůjčí.Kdyby jste mi chtěl pomoci tak mě prosím kontaktujte na můj mail bob79@seznam.cz a domluvíme se co a jak.S přáním pěkného dne Martin Š.
  • Dobrý den,

    ráda bcYh vás pozvala na přepážku ČP v jednom malém městě. Alespoň na týden by jste mohl provádět servis klientům a občas se zadaří sjednat PS. Jsou na nás kladeny takové nároky, že jsem na antidepresivách, KVŮLI SVÉ NEVYLÉČITELNÉ NEMOCI A DÍKY OBROVSKÉMU TLAKU. *10*
  • Vážený pane Kellnere,
    jsem důchodce a jsem také věřící katolík. Žiji v jedné ostravské farnosti a mojí snahou je pomáhat potřebným, zejména starým lidem.
    Kostel v naší farnosti je kulturní památkou a patří k nejkrásnějším na Moravě. U kostela je také budova fary, která po dlouhá desetiletí patřila státu, který jí pouze užíval či využíval, ale neopravoval. Příští rok budova fary "oslaví" sté výročí. Státní instituce nám žádnými financemi nepřispějí a když tak jen velmi skromně. Na základní opravy - fasáda, rekonstrukce elektroinstalace a výměna shnilých podlah bychom potřebovali větší finanční částku. Kupní síla věřících v naší farnosti je spíše malá a tak z pravidelných sbírek potřebné finance dohromady dát nemůžeme. Proto se ptám, zda byste nám mohl přispět nějakou sedmimístnou částkou. Rád bych Vám napsal oficielní žádost, ale nevím na jakou adresu. Prosím, odpovězte mi, jestli jste ochoten naším problémem se zabývat. Děkuji Vám a přeji všechno dobré.
  • Dobrý den p.Kelnere vím že nejsem první a ani poslední kdo vám píše ohledně peněz,ale zkusit se má všechno .Já a můj manžel jsme si chtěl vzít hypotéku ale jelikož manžel je cizinec a já zdědila dluhy na kterých byla exekuce ,protože jsem byla blbá a šla ručit vlastní matce ,která samozřejmě neplatila.Takže v jsem už v registru dlužníků ,a to se na hypotéku nechytám ,proto píšu vám a zároveň vás prosím o pomoc ,chtěla bych aby moje dcera po nás něco dostala .Pracujeme oba já i manžel takže by jsme vám vše splatily ,posílám vám můj email a předem děkuji za odpověď ať už kladnou nebo ne s pozdravem Kornuta.email-janakornuta@centrum.cz
  • Jistý cinsky miliardar zacinal od podlahy, kdyz jako kluk makal 10-12 hodin ve fabrice na vyrobu umelych kvetin. Postupne se pres hierarchii vypracoval na reditele, majitele a pak miliardare. Kellner? Jen obycejny spekulant. Mne teda s tim zakladanim nadaci na podporu toho a tamtoho vubec nedojima. Zakulisne lidi likviduje a pak si hraje na lidumila. Jen hlavne, aby to byl ON komu budeme dekovat. Rikam vam: nebyt techto zbytecnosti jako je Kellner, nebo Bakala nebylo by potreba zakladat zadne nadace na podporu, protoze by se na svete mnohem lip dychalo. Kellnere, ja te nanejvys tak pochciju.Jsou zde vedci, Edison vymysli zárovku a jsou zde lide, ktery zacnou vyrabet zarovky. Kde zde je potrebný nejaký Kellner? Nejvice me ale stve, že Kellner neni tak blby, aby nechal vzrustajici jed v lidech zajit pridaleko, uz ma urcite nachystane nejake "balzamy". A nejednostnost lidi zpusobi, ze se zase nejak uchlacholi. Ja ale spoleham na to, ze je tu internet a ekologicke problemy jake tu pred tim nebyly a tyhle dve "veci" mohou napomoct k definitivni revoluci. Prostor pro manevrovani se zmensuje a kdyz je nekdo zahnan do kouta, kdy uz nema co ztratit, tak je schopen vseho. Na ten den se tesim.
    • hele kamo bacha na ten internet, dneska je to horsi jak za STB, voni si te vycmuchaji, maji na to lidi, ktere my platime z nasich dani, ano policie pracuje pro ne a ne pro nas, soudci rozhoduji tak jak oni chteji a ne tak jak maji, je to jedna velka sebranka, ale pan buh jim to spocita a muzou si ty prachy a svedomi strcit klidne do zadku a verme, ze si to za ne jednou odpykaji jejich deti....
    • hele kamo bacha na ten internet, dneska je to horsi jak za STB, voni si te vycmuchaji, maji na to lidi, ktere my platime z nasich dani, ano policie pracuje pro ne a ne pro nas, soudci rozhoduji tak jak oni chteji a ne tak jak maji, je to jedna velka sebranka, ale pan buh jim to spocita a muzou si ty prachy a svedomi strcit klidne do zadku a verme, ze si to za ne jednou odpykaji jejich deti....3vp
    • naštěstí všechny peníze , nepoctivě vydělané, budou rozděleny ..všem lidem na planetě ..., oni si myslí že v bankách a pod.to mají bezpečně uložené *1* ze dne na den nebudou mít nic *3*
  • Kellnere, žádné pane. Velké sklamání na mé straně, ohledně pronájmu zámečku pro tuneldědka Vencu. Myslel jsem, že s takovou pakáží nemáte nic do činění, mýlil jsem se. Jen se potvrdilo, že jedete s ODS v jednom šiku. Ale zapomněl jste na pořekadlo, že na každé prase se najde řezník a věřte , že to mezi lidmi vře. Mluví se o střílení.
    • Ubožáku! *12*
    • Ubožáku!
  • Dobrý deň p.Kellnere.Chcel som pomocť s dlhmi. Véľkú časť dlhov som prevzal od rodičov,keď mojej mame diagnostikovali rakovinu (naštastie to vyzerá že sa úplne uzdraví). Všetko som mal premyslené a bolo to vcelku v pohode až kým sa mne i mojej priateľke neznížel príjem. Pred tým sme mali rezervu 8000 ale teraz obaja dohromady bereme o 10tisíc menej. Chcel som skonsolidovať alebo znížiť úvery,všetky banky sa mi obrátili chrbtom a to som vždy všetko platil včas. Dovod nepovedali,len že to teraz nie je možné. Viem mal som počítať s každou možnostou,nastavil som si splátky tak aby som to mal čím skor splatené a tak to aj dopadlo. Štve ma hlavne že ako každá banka sľubuje,že keď bude nejaký problém tak sa to dá vyriešiť len terba komunikovať. No v mojom prípade asi to neplatí. Pána čo prejavil ochotu mi pomocť záujimali hlavne moje schopnosti investovania. Od roku 2007 sa učím všetko o fin.trhoch a investovaní. Po 2 rokoch sa to aj pretavilo do víťazstva v investičnej súťaži.Možno pre Vás taká suma nie je veľká,ale pre mňa to bola obrovská. Už som videl ako to nám zmení život. Zmenilo,ale asi k horšiemu. Doplatili sme na dobrotu. Pomohli sme rodine a postupne sa peniaze rozkotúlali. Teraz už viem ako som mal naložiť s peniazmi,bohužial vtedy som si na nejaké investície netrúfal a rodina bola prednejšia. Naďalej som sa vzdelával a skúšal to prostredníctvom demo účtov. Mal som veľmi slušné výsledky a pravdupovediac som čakal na ďalšiu šancu sa dostať k peniazom. Aj sa naskytla a vyzeralo to nádejne i v ďalšej súťaži,ale v priebehu diagnostikovali a i operovali mame nador v hrubom čreve,tak som to nechal všetko tak. Chvílu potom som prevzal úver,keďže rodičia a brat mali príjem na domácnosť 580 eur. Je to hanba nášho Slovenského štátu a dnešného sveta. No stále som nezanevrel na investovanie a hľadal som investora,alebo možnosť úveru. No všade sú to len podvodníci,buď chcú poplatky alebo splátky vopred,alebo zavolajte si na 900 950 ... Zataľ tak hlúpy nie som aby som naletel a google ešte viem používať. Nakoniec som našiel investora,ktorý bol ochotný mi poskytnúť peniaze. Už trebalo len podpísať zmluvu a bolo by. No neprišiel a na telefonáty nereagoval. Bol som nahnevaný že mi ani nedal vedieť,že si to rozmyslel. Po nejakom čase mi to zdvihla jeho pani manželka a oznámila mi že mal tragickú nehodu. Rozmýšlam stále nad tým či to nebolo cestou ku mne. Vtedy som už zanevrel na investovanie,všetko som vyhodil,knihy som predal doslova za pár korún a rozlúčil sa s tým že by som niekedy mohol zarábať na fin.trhoch. Ten Pán čo prejavil záujem mi dal ale novú nádej a preto som znova žačal hľadať možnosť získať peniaze. A preto medzi Vami hľadám človeka ktorý by bol ochotný mi seriozne pomocť či už formou úveru,konsolidácie,fin.darom alebo aspoň radou. Či už odporučiť niekoho kto by mi mohol poskytnúť pen.prostriedky na začiatok. Nechcem toho veľa od života,chcem len mať domov a rodinu. O dieťa sme sa snažili 2 roky,no márne a v tejto situácii to už nepripadá v úvahu a na byt takto nenašetrím a hypotéku momentálne nezískam. Nesklamem Vás. Prosím pomozte mi do začátku,všetko poctivo vrátim. Všade sú len samí podvodníci,ktorí vezmú aj to málo čo zostalo človeku. Viem že to nebolo jednoduché sa dostať na vrchol a že za všetkými peniazme stojí tvrdá drina,ale aj tak Vás žiadam o Pomoc. Viem že pomoc by si zaslúžilo viac ľudí a že sú na tom oveľa horšie. Prosím ozvite sa mi na emil.strakonice@seznam.cz
  • Musím se zastat paní Válkové,mám podobný problém s Českou pojišťovnou.Tak dlouho/osm let/natahovali soudní proces až se kauza stala promlčenou.Vina mého právního zástupce,České pojišťovny a České justice.Po autonehodě jsem mrzák a žiju s životního minima.Dle jiného právníka mám dostávat od České pojišťovny doživotní rentu 8.000.- Kč.Takže, pane Kellner,já vám ten majetek nezávidím,ale plaťte lidem to ,na co mají právo a nárok.Potom vás lid bude chválit,ale takto si i já myslím,že jste -nemám pro vás slušného výrazu!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Dobrý den,mám takový problém. Loňský rok byl hodně náročný. Zemřel mi manžel a shořelo hospodářské stavení. Zvládám to sice dost obtížně ale držím se. Jen mi vádí že česká pojišťovna dělá velké průtahy ohledně pojistného plnění. Byla bych ráda, kdyby pan Kellner jako jeden z hlavních akcionářů této společnosti občas vedení české pojišťovny takříkajíc šlápl na krk aby si uvědomili kdo jim platí pojistky a z čích peněz si staví svá honosná sídla společností.Je neskutečné jak se k lidem chovají,jak se snaží nevyplatit pojistné. Děkuji
  • Děkuji všem za přání, přeji také vám mnoho štěstí a pracovních úspěchů v životě.

    Zde můžete psát další připomínky
    http://www.facebook.com/pages/Petr-Kellner/255463114490378?sk=wall

    Děkuji
    • Drzim vam palce pane Kellnere nech sa vam dary aj v sukromnom aj pracovnom zivote

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší