Přejít na výpis diskuzí

Petr Kellner

OSOBNOST 31.12.2006 
447 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě nhevadí,že je bohatý,ale co mě vadí,že nyni zírám,že má VŠ.Někde jsem četl,že se zabýval opravami rozmnožovacích strojů a získal akcie ČSP já po nich šel a byl jsem stále v převisu.Co se týče fotografie tak musí být pouze ta na obrázku z dob dětských.Jinak pro bezpečnostní agentury v Anglii to bude velmi zajímavý objekt.Vypadá to jak z přiblblých filmů USA,když chudý chlapec ke štěstí přišel.
  • Gratuluji k uspechum a dzim palce at se dary!
  • Zdravím Vás pane Kellnere.
    pořád hraju sportku, ale moc se mi nedaří vyhrála jsem pouze jednou a to 100kč no aspoň něco. Dalo by se říct, že mě sportka baví, ale pořád nepadají moje čísla. Šlo by to nějak zařídit aby padli ty moje čísla. jsou to 9,15,29,30,38,49
  • Cau Kellnere,

    kdy ti to bude dost,ty hamizniku jeden?Je mi z lidi jako jsi ty opravdu na zvraceni.Jedna vec je byt bohatym,vypracovat se a pote si uzivat zivot.Ale tvoje touha po moci a po penezich te jednou dozene do predcasneho hrobu.Myslis si,ze jsi nedotknutelny?Na takove vepriky se vzdy bude varit voda a v Rusku uz zatocili s vetsimy gaunery,nez-li jsi ty.Tak si davaj pozor,ty nenazrance nechutnej. *16* *12* *16*
    • never tomu ten bude s tema ruskyma mafianama jedna ruka ..a kde jsouti chudi talentovani studenti ze *1* tihle miliardari mladi nemaji ciste prachy ..nemocne deti nepodpori ...
    • typický příklad "ubožáka obecného"
  • Pane Kellner,půjčte mi 30 miliard.Můžu Vám splácet max. 4 tisíce a ještě Vám můžu bodat manželku,když pořád někde lítáte.I bych Vám třeba myl nádobí a luxoval.Je to for,ale vystihuje to situaci těch zoufalců co vás prosí o půjčku.LIDI TO JSTE OPRAVDU TAK DEBILNI A NAIVNI!!!! *3* *4* *5*
  • Dobrý den pane Kellnere. Mezi Českou veřejností již delší dobu kolují informace o tom, že Vy a dalších 5-6 nejbohatších lidí naši republiky ovládáte celou zemi. Politici jsou Vaše loutky, které navrhjí a schvalují zákony, tak jak Vám to vyhovuje a za pár Vašich miliónů, Vám vydělávají Vaše další miliardy a naše země dále chudne a je rozkrádána. Máte na tyto doměnky jiný názor? Děkuji za odpověď.
    • no, on ti určitě odpoví :))))
  • Lidi nezlobte se,ale je mi za Vás trapně.Každý má nějaké problémy.V dnešní době máme téměř všichni finanční problémy,někdo si za ně může sám,vlastní nerozvážností,někdo svou finanční situaci novlivní.Naše rodina není vyjímkou,ale nikdy bych si nedovolila co někteří tady.Udivuje mě Vaše opovážlivost,jakou tady škemráte o peníze.Proč by Vám měl pan Kellner pomáhat?Svou vlastní šikovností peníze vydělal a nevidím důvod,proč by měl rozhazovat po lidech.Ruku na srdce,být v jeho situaci,půjčili by jste???
    • ale vždyť on půjčuje a rád, Home credit, to je jeho obchod, půjčit chudým a pak po nich šlapat. Jinak o jeho šikovnosti si myslím své, ano schopný on je, ale všeho.,, PPE fondy"
    • uz si se z neho udelala ? *12*
  • vse je blablabla...
  • Dobrý den, pane Kellnere. Vím, že asi budete považovat mne za jednu z těch žadatelů, co Vás obtěžují... Nechci psát o svých problémech, ráda bych to probrala telefonicky, možná mohla bych zavolat Vám nebo Vašemu zaměstnanci, který vyřizuje poštu... Nikdy bych si nedovolila obtěžovat Vás, ale nevím, co dál. Vím jedno, že za Vaši pomoc mohu Vám poskytnout své služby - překlady, tlumočení z a do Ru, UKR. Vlastně, nechci prostě pomoc, časem bych dluh splatila. Omlouvám se, pokud se Vás dotklo moje psaní. Děkuji za Váš čas a ochotu. L.
    • Díky,nemám zájem
      • JIstě jste te pravý petr ! :)))
  • Dobrý den pane Kellnere,

    Moje prosba je obrovská , nevím kudy kam a jsem zoufala je mi 26 let a moje dluhy jsou neunosné. Zadlužili jsme se s manželem v pronajaté restauraci , mysleli jsme že se nám povede. Bohužel opak byl pravdou kvůli vyhrožujícímu pronajímateli jsme museli dotovat z půjček které jsme si vyřizovali dotovat nefungující podnik 3 roky, jinak kdyby jsme opustili restauraci s vysokým nájmem, obrovské energie na které restaurace nemohla vydělat tak že to pro nás bude horší . Nevím jak dál rodiny , přátelé s námi už tak nekomunikují tak jako dřív. Nemáme ani trvalé bydliště. Nevím co mám dělat a proto se obracím s prosbou na Vás zdali byste nám nemohl pomoc půjčkou . Chtěli bychom zase normalně žít. Prosím kontaktujte mě na email tereza86@centrum.cz. Děkuji s pozdravem pěkného dne Tereza

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší