Přejít na výpis diskuzí

Petr Kellner

OSOBNOST 31.12.2006 
447 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zapoměla jsem číslo napsat zavolejte dík 737403065
  • zavolejte prosim hana žamberk
  • zavolejte nutné potřebuji s vami mluvit děkuji hana žamberk
  • Dobrý den,

    můj životopis zde z části zcela neodpovídá realitě. Kontakt na mou osobu je sídlo společnosti PPF.

    PK
  • Neseďte u netu na prdeli a jděte něco dělat. Za závist si nic nekoupíte. Kdo umí, umí a kdo neumí čumíííí *2* *2* *2*
    • zzz kolko máš ty?Akurát 10 prstou na klávese a mudruješ :DD
  • Chtěl bych se zeptat proč podporuje pan Kellner jenom bohaté.
    • Já nechci být anonym.Klidně panu Kellnerovi adresu dám.
  • Dobrý den potřeboval bych nějaký kontakt na Kellnera nejlépe email děkuji na email nio.brno@4seznam.cz
    • kelner@gmail.cz
      *5*
  • Ono to Kellnerovo bohatství muselo mít podporu těch skvělých privatizátorů z Prognostického ústavu - Jakešovy věštírny v čele se zločincem Klausem. Jinak by se mu to těžko povedlo. Proto ta bezmezná vděčnost ke Klausově rodině, Klaus ml. dostal poděkování formou soukromého gymnázia a Klausovi zřídil Kellner Klausův institut, aby po odchodu z prezidentské funce měl zase kde ekonomicky i ekologicky bádat a oslňovat celý svět, protože u nás mu už pšenka tolik nekvete jako před dvaceti lety. A to je jen to co víme, určitě toho bude dost i toho, co vůbec nevíme. Tak to tu v tom mafiánském státě již téměř čtvrt století prostě chodí.
    • Podle mého je Petr Kellner bílý kůň právě těchto privatizátorů. Kdo ví jestli vůbec žije. Je divné, že se všude uveřejňuje jedna fotografie 20 let stará.
      • Stačí hledat a ne jen nesmyslně řečnit:-)
        https://www.google.cz/search?q=petr+kellner&rlz=1C1GTPM_csCZ556CZ556&espv=210&es_sm=122&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=BwgGU63PGMqTtQb_yIDYCQ&sqi=2&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1241&bih=606
  • Jen malá oprava. Petr Kellner se nenarodil v Liberci, ale v České Lípě.
  • Tak a teď už je jedno, jestli se dá zařídit nebo ne ta sportka. Čísla už jsou "profláklá" a i když byste vyhrála I., tak to stejně bude pár stovek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit