Přejít na výpis diskuzí

Petr Muk

OSOBNOST 31.12.2006 
268 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bil moc skvelej zpevak
  • Novinka Platinum Collection PETRA MUKA ke stažení na iTunes!
    https://itunes.apple.com/cz/album/platinum/id959252328
  • Hlas měl sice pěkný,ale písně o ničem,texty o ničem a ještě byl šíleně labilní.Jinak to dopadnout nemohlo..
  • Luky1987
    Petr Muk a Ivetka Bartosova byli a jsou nejlepsi interpreti pro me, takovy uz nikdy nebudou !
  • Petr Muk byl jeden z nejlepších zpěváků,tak jako Iveta Bartošová.Bohužel,už nejsou mezi námi.Moc smutný.Takoví velcí zpěváci nemají odcházet.Zůstanou navždy v našich srdcích.
    • Klepky charakter nedělají..
  • Luky1987
    Fakt umíraj jen ti nejlepsí lidi, který si to vubec nezaslouzí Petr Muk, Iveta Bartosová, at odpocívaj v pokoji oba
  • Jemi to Lito mel moc krasnej hlas umiraj en ti neklepši lidi je mi to moc ho lito,,,,,
  • Petr Muk byl úžasný člověk,jsem moc ráda,že jsem ho mohla poznat a vídat se s ním na Vinohradech Praha 5 byl opravdu báječný člověk,jak říkala paní Bára Basigová zbyla po něm prázdnota je mi to moc líto,že odešel tak báječný člověk.
  • Ahoj všem.I já se ptám,proč je nečitelné písmo na náhrobní desce PETRA MUKA.Byli jsme také v Českém Krumlově a byla jsem velká fanynka Petra.Zašli jsme na jeho hrob,ale hledala jsem ho dlouho.Až jedna paní nám řekla,který to je.Myslím si,že by se s tím mohlo něco udělat.Předem díky.
  • Nedávno jsem byla v Českém Krumlově a navštívila jsem hrob Petra Muka.Je to ostuda že tak známý zpěvák nemá na náhrobní desce čitelné jméno ,datum narození a úmrtí.Nevím proč to tak je,snad už nezbyly finance na dokončení nápisu.Návštěvník hrobu Petra jen těžko najde místo jeho posledního odpočinku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit