Přejít na výpis diskuzí

Petr Muk

OSOBNOST 31.12.2006 
268 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vzpomínka.

    Od rána vzpomínám na Petra Muka, že by dnes měl 46 roků. Nikdy na něho nezapomenu, moc se mně jeho písničky líbí a často je poslouchám a budu poslouchat. Petře, chybíš mně.
  • nedožité 46.narozeniny

    Je to smutný a zvláštní pocit.Čas, jakoby se více rozběhl.Před rokem oslava,teď vzpomínka a zapálená svíčka.Dnes 4.2.by se Petr Muk dožil 46tých narozenin....
  • Prosím o opravu

    U Petra Muka uvádíte u úmrtí, že se jednalo o sebevraždu. Pokud vím, tak to se nezakládá na pravdě. Sebevražda nebyla prokázána. Prosím o opravu tohoto údaje.
  • Magoři

    Hele jděte si házet takový debilní komentáře kdo vypadne a kdo ne někam jinam ,myslím ,že to nesere jenom mě kurwa....Petr Muk -Best
  • innapuhajkova

    petr

    ♥♥♥_____♥♥♥___♥♥♥
    _♥█████♥_♥██
  • jacicek

    Neměla jsem o něm páru ale teď mam a líbí si mi jeho písničky

    Neměla jsem o něm páru ale teď mam a líbí si mi jeho písničky
    • marmeladalada

      Re: Neměla jsem o něm páru ale teď mam a líbí si mi jeho písničky

      tipuju,žes neměla ani páru ani o Jacksonovi ! Jako sorry ale nemám ráda tyhle "sběratele" mrtvých celebrit !!!! *8* *13*
      • Re: Re: Neměla jsem o něm páru ale teď mam a líbí si mi jeho písničky

        Promiň, já zase nemám rád debilní komentáře , nebo li komentáře bez hlavy a paty .. *13*
        • provas

          Re: Re: Re: Neměla jsem o něm páru ale teď mam a líbí si mi jeho písničky

          Tak v tom případě sem nelez a nepiš tady takový blbosti !!!!!! *8* *13*
          • Re: Re: Re: Re: Neměla jsem o něm páru ale teď mam a líbí si mi jeho písničky

            A proč by tu neměl jako chodit?On tu může chodit a psáát co chce!!! *8* *1*
            • wauworld

              Re: Re: Re: Re: Re: Neměla jsem o něm páru ale teď mam a líbí si mi jeho písničky

              protože nemá rád svoje debilní komentáře !
  • efaska

    VÁNOČNÍ ROZHOVOR Z ROKU 2004..

    ...
    Kdy jste přestal věřit na Ježíška ?

    Bylo mi asi 5 nebo 6 let a před Štědrým dnem jsem podlezl stůl,kterým rodiče chtěli "zabarikádovat" dveře do sestřina dětského pokoje,abych neviděl nazdobený stromeček.Nepodařilo se a já byl velmi překvapený-to,že tam je,jsem totiž netušil.A protože jsme s kamarády ve školce i v první třídě hodně existenci Ježíška řešili,přece jen jsem byl trochu nalomený.V koutku duše jsem v něj pořád doufal,ale to padlo v okamžiku,kdy jsem šel s maminkou do obchodu,a ona se ptala,jaká taška do školy by se mi líbila.Ukázal jsem na ni a pak byla pod stromečkem.Tehdy mi to,že Ježíšek prostě neexistuje,došlo definitivně.
    • efaska

      Re: VÁNOČNÍ ROZHOVOR Z ROKU 2004..

      Trávil jste někdy Vánoce v zahraničí ?

      Štědrý den jsem nikdy v zahraničí netrávil,jsem přesvědčený o tom,že člověk by ho měl prožít doma,se svými nejbližšími.Jednoho Silvestra jsem slavil na Kanárských ostrovech,ale není to ono.Ta zima a sníh prostě k tomuto období neodmyslitelně patří.

      Z jakého dárku jste měl jako dítě největší radost ?

      Poprvé jsem měl největší radost z červené formule na dálkové ovládání,která měřila metr a dodnes ji mám schovanou.Zásadní byl i další velký dárek-a to v 6.třídě,když jsem pod stromečkem našel kolo značky Favorit,po kterém jsem strašně moc toužil..
      • Re: Re: VÁNOČNÍ ROZHOVOR Z ROKU 2004..

        Pěkný, kde si to našla?
        • dogpile

          Re: Re: Re: VÁNOČNÍ ROZHOVOR Z ROKU 2004..

          BYLO TO V JEDNOM ČASOPISU,KTEREJ NEDÁVNO VYPRODÁVALI I S VÁNOČNÍM CD..
  • hlasujte..

    Hlasujte pro Petra :)

    http://kultura.idnes.cz/anket y.asp?id=A20101105_jaz_275
  • chelsea22

    už je to 5...

    ...měsíců...sebevražda to nebyla !!!!!!!!!!!!!!!!!! *8* *13*
  • nas Petr Muk..

    Vite co mne mrzi na vasich strankach? Ze se chovate strasne vuci osobnostem ktere lidi milovaly! Myslim, ze vy sami nemate vubec poneti, co to bylo za cloveka, co prozival a co pro nas znamenal! Myslim, ze muzete byt radi, ze tyto stranky si nikdy nebude cist jeho zena, proc by i mnela?CHovate se hrozne a dokazete ruzne lidi jen ponizovat! Proste kdyz neexistuje zadne normalni vysvetleni pro vas, tak to znamena jen sebevrazda! Asi dva mesice zpatky jste to vymazaly a ted to znovu ukazujete, ja proste nechapu proc ponizujete dobre lidi! Mnely by jste se stydet, za to co tu pisete! A myslim, ze meho nazoru je vice lidi, je to velie dobre, ze jsem se na tyto stranky az po dlouhe dobe podivala a to prvni co mne zarazilo, byla opetovne ta vase sebevrazda! Je to vse nebo vubec to jedine co vubec dokazete napsat! Skoda, myslela jsem, ze jste rozumni a take normalni, ale mylila jsem se...Petre, doufam, ze to nectes...preji ti navzdy jen pokoj v tve dusi a nezapomen pro nas vsechny zijes jeste stale a vzdy budes zit!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit