Přejít na výpis diskuzí

Petr Muk

OSOBNOST 31.12.2006 
268 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :(

    R.I.P Petr Muk byl jsi užasnej :(
  • petr

    je ho moc škoda bude to znít blbě ale je my po ním smutno byl to moc dobrý zpěvák hlavně stín katedrál a láska ta nebezpečná věc :( ach jo minutu ticho za petra muka :)
    • Re: petr

      Plně s tebou souhlasím, mě je po Petrovi také strašně moc smutno, strašně sem ho oplakala, strašně mě chybí a jeho Stín katedrál miluju. Nikdo nezpívá tak jako on, měl překrásnou barvu hlasu. Byl jedinečný zpěvák a dobrý člověk. Pořád tomu nemožu uvěřit a smířit už vůbec ne *9* *13* *9*
  • Nestastna nehoda!

    Presne tak! Byla to nestastna nehoda zadna sebevrazda, nikdy by to sve zene, Noemi a jeho cele rodine neudelal!Byl to skvely clovek a jedinecny...
    • Re: Nestastna nehoda!

      Souhlasim s tím, že to nebyla sebevražda...ale že by to nikdy své rodině neudělal?? Tak s tím už nesouhlasím...Jestli víš tak se po druhý pokusil o sebevraždu krátce po svatbě, kdy jeho žena čekala Noemi. A určitě je měl rád a nechtěl jim ublížit, ale prostě kdo nezažil to co on, tak to ani nemůže pochopit!!! *13* *9*
  • Byl jsi ten nejlepsi a mnel jsi to nejvetsi srdce, ktere bylo na pravem miste...

    Nemuzu tomu proste porad uverit a myslim, ze nejsem sama...je to velice smutne a myslim,ze to bude jeste velice dlouho trvat, nez se z toho aspon trosku vubec vsichni vzpamatujeme!Je mi Vas strasne moc lito pani Evo a taky cele rodiny, dcer a male Noemi...Je to velka bolest, ale PETR MUK bude vzdy s nami a v nasich srdcich a jeho hudba a jeho jedinecny a krasny hlas nam tu bude zpivat dale, NIKDY NA TEBE NEZAPOMENEME PETO! A prosim Vas vsechny co jste ho radi nemnely a proste nedokazaly jste vubec pochopit ani jeden ton nebo slovo v jeho hlase kdyz zpival tak se tu vubec nehlaste! Co vas to vubec zajima a co se tu vubec motate s tema vasima blbyma pripominkama atd.,o sebevrazde atd., lide jako vy nemaji vubec ani poneti o zivote a o tech tezkych stavech ktere PETR prozival kvuli sve nemoci,to jedine co vam chci jeste napsat, obtezujete tim nas vsechny a jeho celou pozustalou rodinu! Mrzi mne, ze to tu takhle musim psat ale nemuzu tyhle blbosti uz dale cist! NECHTE HO ODPOCIVAT V POKOJI, SHALOM TOBE PETO...MITGAAGAT ELECHA...MY VSICHNI....
  • kiris

    proč..

    ...je tady uveden jako důvod úmrtí sebevražda ???? Byla to nehoda ! *8* *8*
  • Génius

    Jako Mozart na vrcholu slávy a pak umřel nejlepší génius. *9*
  • Péťa

    Nikdy bych nevěřila ,jak člověku někdo moc chybí až po jeho smrti.Kdyby se to dalo vrátit! Jenže čas nikdo nezastaví,ale Petr žije dál v mém srdci. On byl moje světlo v duši.Nikdy na něho nezapomenu!
    • Re: Péťa

      Uplně souhlasím, stráta Petra strašně bolí, byl jak člen mojí rodiny. Byl šluníčkem mého života a jeho písničky balzámem na dušičku. Je mě po něm strašně moc smutno, moc mě chybí.Nikdy nezapomenu, na Petra mám hodně vzpomínek, NA PETRA NEJDE ZAPOMĚT!!!!!!! *9* *9* *9*
  • Petr

    Byl jsi jeden z nejlepších zpěváků. Moc ráda na Tebe budu vzpomínat!!!!!!!!!!!
  • Shalom

    Prosím vás, nevíte někdo stránky na videoklpy Shalomu díky Vanda. *14*
  • svetluska85

    :o(((

    Budeš nám chybět Péťo... Máš úžasnou muziku a ta s námi zůstane. Všichni kdo jsme tě měli a máme rádi, tak nám zůstaneš v srdíčku... *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší