Přejít na výpis diskuzí

Petr Muk

OSOBNOST 31.12.2006 
268 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jedinetak

    zpěvák Jiří Ševčík...

    ...je Petrovi Mukovi na téhle fotce dost podobný : http://foto.osobnosti.cz/jiri-sevci k-zpevak-468864
    • jedinetak

      Re: zpěvák Jiří Ševčík...

      a taky tady : http://tapety.osobnosti.cz/jiri-sev cik-zpevak/31325
  • Nezapomínka,,

    Dodnes jsem se z toho nevzpamatovala a myslím,že Petrovu smrt nerozdýchám nikdy.Těžká srdeční záležitost *9*
  • je to uz dva mesice Peto...

    CHYBIS NAM MOC A MYSLIME NA TEBE A NIKDY NEZAPOMENEME..., strasne moc mne potesilo, ze uz je smazana ta blbost o duvodu umrti! Jen doufam, ze uz se taky brzy prijedu osobne rozloucit s tebou do Ceskeho Krumlova..,polozit kvetiny na tvuj hrob, na tvou poctu....vzdy jsi mne provazel mym zivotem...a vzdy budes!
  • Opravte prosím ten nesmysl

    Dovoluji si Vás požádat o úpravu důvodu úmrtí Petra Muka. Myslela jsem si,že jste solidní web a ne bulvár. *7*
    • toniajakojo

      Re: Opravte prosím ten nesmysl

      tady to spravuje tak 5 LIDÍ A NIKDO TO NEOPRAVÍ !!§ *8*
      • toniajakojo

        Re: Re: Opravte prosím ten nesmysl

        TAK OMLUVA,UŽ TO DALI PRYČ §§! *15*
        • pet293

          Re: Re: Re: Opravte prosím ten nesmysl

          JJ,j vím.Psala jsem admnům. *3*
          • efaska

            Re: Re: Re: Re: Opravte prosím ten nesmysl

            a zas to tam vrátili §y§ *8*
  • co?

    můžete to pls změnit to nebyla sebevražda
  • ahoj

    jaká sebevražda vždyt to není pravda ,ale byl to dobrý zpěvák
  • kniha

    Ta knížka o Peťovi,ta mi dala.Nejenže jsem ji koupila poslední,ale tak jsem se do ní začetla,že jsem přejela stanice.V jeden okamžik mi blesklo hlavou,že obvolám známý a zajdem na koncert P.Muka.V tom se ozvalo:'"Ukončete výstup a nástup...." a já si uvědomila,že jsem zpátky v realitě.Moc tu chybíš,MODROOČKO.
  • Sebevražda?!

    Ta sebevražda by se měla přepsat!
  • peta muk

    jeto mooooooooooooooooooooooooc skoda ze umrel tak skveli spevak!na zivo jsem ho vydela jen jednou!jemito moooooooooooooooc lito mela jsem ho rada jako spevaka!bude me chybet mooooooooooooooooc!!!!!!!!!!!!!! *9* *9*
  • Nebyla to sebevražda

    Žádám o změnu v Petrově profilu u důvodu úmrtí.Je tam napsáno sebevražda,ale sebevražda to nebyla,je to prokázané.Šlo o nešťastnou náhodu.
    • Re: Nebyla to sebevražda

      Tomáš má pravdu nebyla to sebevražda
      • Re: Re: Nebyla to sebevražda

        Taky nevěřím tomu,že to byla sebevražda-vždyť Petr měl další plány do budocna.Jeho poslední CD je krásné,vynikající,skvělé...Na jeho koncertě jsem byla jen jedou,ale nikdy na něj nezapomenu.V létě jedu na dovolenou do jižních Čech a pokud se dostanu do Českého Krumlova,dám mu na hrob kytičku.Petře díky za krásné písničky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší